0:4
konec (0:0, 0:3, 0:1)
07.12.2017, 17:30 • Lužniki Arena • Marek Jašek
Tipsport: 4.56 4.4 1.62 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.56 - 4.4 - 1.62
Spartak Moskva – CSKA Moskva
0:4
konec (0:0, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 23. M. Robinson (Grigorenko, Kuzmenko), 32. Ničuškin (Al. Popov, K. Petrov), 33. Šumakov (Šalunov, Kaprizov), 60. Blažijevskij (Marčenko, Kuzmenko)
Karty:
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
Bespalov (Svensson) – Kulik (C), Kalinin, V. Lajunen, Provolněv, Judin, A. Osipov, Bondarev (A) – Stoa, Leščenko, Radil – Chochlačov, Děrgačov (A), Podšendjalov – A. Voronin, Truňov, Nikoncev – Tatalujev, V. Komarov, Mirnov – Černych.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva:
L. Johansson (Treťjak) – M. Robinson (A), Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Pašnin, Ar. Sergejev, Blažijevskij – Ničuškin, Al. Popov, K. Petrov – Kaprizov, Šumakov (C), Šalunov – V. Žarkov (A), Tělegin, Andronov – Světlakov, Kuzmenko, Grigorenko – Ljubimov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
00:37 | SPM | 2 | příliš mnoho hráčů | |
13:09 | MOS | 2 | Šumakov, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:22 | MOS | 0:1 | M. Robinson (Grigorenko, Kuzmenko) | |
24:26 | MOS | 2 | Marčenko, vysoká hůl | |
31:07 | MOS | 0:2 | Ničuškin (Al. Popov, K. Petrov) | |
32:31 | MOS | 0:3 | Šumakov (Šalunov, Kaprizov) | |
32:33 | MOS | 2 | V. Žarkov, nedovolené bránění | |
32:39 | SPM | 2 | Bespalov, zdržování hry / posunutá branka | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
54:43 | MOS | 2 | Pašnin, podražení | |
55:42 | SPM | 5+10 | Mirnov, podražení | |
59:30 | SPM | 2 | Provolněv, hození hole nebo předmětu | |
59:48 | MOS | 0:4 | Blažijevskij (Marčenko, Kuzmenko) | |
Konec |
Třinec – Poruba 14:30 3:2
Havlíčkův Brod – Pardubice • po s.n. (0:2) 15:00 1:2
Vítkovice – Mladá Boleslav 15:00 3:1
Přerov – Havířov 15:00 6:3
K. Vary – PZ Kladno 15:25 6:1
HK MD Šumperk – Vsetín 15:30 7:2
Jihlava – Žďár n/S 15:45 6:4
Kladno – Ústí n/L 16:00 5:2
HC Plzeň – Č. Budějovice 17:00 0:3
Technika Brno – Warriors Brno 17:15 6:3
HC Litvínov – Liberec 17:30 3:1
Zlín – Mountfield HK 17:45 1:5
Kometa Brno – Letňany 18:00 8:2
Chomutov – Sparta • po prodl. 18:00 3:4
Slavia – Třemošná 18:00 3:2
59:30
55:42
54:43
32:39
32:33
24:26
13:09
00:37