konec (0:0, 0:0, 0:1)

07.12.2017, 17:30 • Hartwall Arena • Adam Dořák

Tipsport: 1.7 4.2 4.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost! (19:48:06)
Celkově jsem sledovali vyrovnané utkání a nejzajímavější byla ihned první třetina, kdy jsme viděli několik zajímavých střel na branku. Druhá třetina byla hodně ospalá. Stejný trend se přenesl do závěrečné periody. Oba celky hrály s přibývajícím čase opatrně a čekalo se kdo udělá jako první chybu. Osudnou chybu udělal Jokerit a díky ní prohrál tento zápas.
Je tu konec! Dynamo dokázalo využít velké chyby soupeře, kdy propadl ve středním pásmu a Tarasov s Varnakovem ujížděli sami na brankáře a věděli si rady. Jokerit mohl v závěru ještě srovnat, zejména Jensen.

59:59

Jokerit vyhrál buly a Petteri Wirtanen vystřelil od modré, ale jeden z hráčů Dynama mu dobře skočil do dráhy puku a to je konec!

59:55

Oddechový čas pro domácí.

59:44

Dynamo vyhazuje do středního pásma, Jokerit však velmi rychle bere puk zpět a zahajuje další útok.

59:19

Jokerit již v šesti hráčích v poli a jsou v útočném pásmu soupeře.

59:00

Poslední minutá zbývá Jokeritu, aby zápas dovedl do prodloužení.

58:25

Nicklas Jensen měl šanci na vyrovnání, ale neuspěl před Bočarovem!

57:52

Puk v obranném pásmu domácích, kteří rozjíždí další pokus za vyrovnáním.

57:11

Jokerit bude muset nyní všechny zbytky sil vrhnout do útočení, což bude voda na mlýn pro hostující útočníky.

56:36

Dynamo se dostalo do další velké šance, ale Karri Rämö drží naděje svého týmu a nyní podržel!

55:14

55:14 Michail VARNAKOV - 0:1

55:14

Dynamo právě vstřelilo branku!
A přece jsme se dočkali! Do úniku se dostali dva hráči Dynama. Varnakov přihrával Tarasovi a ten pak zpět na MICHAILA VARNAKOVA, který neměl problém zasunout puk do poloprázdné branky. Asistence: Daniil Tarasov.

55:00

Opatrná hra obou cleků pokračuje a zbývá nám pět minut do konce zápasu.

53:55

Na ledě není nic k vidění, obrany obou celků jsou ke konci zápasu hodně soustředěné a ani jeden z týmů se taktéž nežene do nějakého bláznivého útočení.

52:56

Michail Varnakov při souboji ztratil hůl a rychle bruslí na střídačku. Jokerit se zatím chystá zaútočit.

50:25

Dlouho se hraje bez přerušení. Oba týmy si půjčují puk a ví, že nyní nemohou udělat žádnou velkou chybu.

48:40

Karri Rämö zasahuje na druhé straně proti větší šanci Rylova, který ihned po přihrávce vystřelil z pravé strany.

47:43

Pekka Jormakka ve velké šanci, ale ani on nedokázal otevřít stav zápasu a rozjásat fanoušky v Hartwall aréně!

46:47

Stav je stále bezbrankový. Nyní se o změnu snaží domácí celek, který je v útočném pásmu, ale o nějakém nebezpečí pro Bočarova nemůže být řeč.

45:29

45:14

...Dynamo se záhy dostává zpět do útoku a zbývají poslední vteřiny přesilové hry.

45:00

Jokerit se osvobozuje...

44:38

Andrej Alexejev číhal u pravé tyčky, ale trefuje nad branku!

44:15

Karri Rämö zasahuje proti Višněvskému, jeho střelu vyrazil před sebe. Následně hra přerušena, nejspíše pro postavení hráče Dynama v brankovišti.

43:56

Martinš Karsums se dostal do ofsajdu a následovat bude vhazování ve středním pásmu.

43:29

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Petteri Wirtanen – 2 min., nesportovní chování).

43:18

Stále sledujeme vyrovnanou hru a oba celky se příliš do šancí nedostávají. Zkrátka pokračujeme v trendu z druhé třetiny.

42:23

Nikulin střílí z pravé strany, ale jeho pokus nebyl přesný.

41:45

Domácí v plném počtu. Ani další přesilová hra není využita.

40:58

Karri Rämö zasahuje proti dorážce z bezprostřední blízkosti. Puk mu ještě vypadl na led, ale velmi rychle se zorientoval a má jej pod svou lapačkou.

40:01

Je tu konec druhé třetiny, která byla hodně ospalá. Brankáři neměli mnoho práce. Za zmínku stojí jen velká šance Dynama, kdy Kazionov v úniku nastřelil horní tyčku. Jinak se vůbec nic důležitého nestalo. Uvidíme, co nám přinese závěrečná perioda, která započne zhruba 19:10.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:45

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tomi Mäki – 2 min., nedovolené bránění).

39:16

Olli Palola se dostal do zakončení z pravé strany, ale Bočarov v klidu chytá a nepřipouští žádné drama před koncem druhé třetiny.

38:32

Útok Jokeritu vypadal zajímavě, ale Eeli Tolvanen nedokázal vystřelit, neboť jej obránci ubránili.

38:00

Poslední dvě minuty prostřední části.

37:10

Ani další přesilová hra nebyla využita. Každý celek hrál čtyřikrát přesilovou hru a skóre je i tak stále 0:0.

35:45

35:45

Hietanen nebezpečně operoval před brankou, ale puk je stále ve hře.

35:00

Konečně se povedlo vystřelit a o tuto střelu se zasloužil Nikulin. Karri Rämö je však připraven!

34:32

Dynamo je v pásmu, ale opět jim schází střelba.

33:46

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Sami Lepistö – 2 min., hákování).

33:34

Domácí hrají s pukem, ale při přechodu do útoku se jim vůbec nedaří ohrozit brankáře.

32:39

V prostřední části nevidíme tolik šancí, respektive střel na branku.

31:46

Těsný ofsajd hráče Jokeritu a vhazování ve středním pásmu, které vyhráli domácí a jsou v pásmu soupeře.

30:38

Jokerit držel puk ve svém pásmu a dlouho mu trvalo než se dokázal dostat do útoku. Tam vybojoval vhazování, které vzápětí prohrává a Dynamo útočí.

29:25

Po delší době bylo živo před branku Jokeritu, kdy se snažil o změnu stavu Jevgenij Arťuchin.

28:11

Sledujeme nyní hlušší pasáž hry, kdy se hraje hlavně ve středním pásmu.

26:27

26:04

26:04 Horní tyč hostů!

26:04

Kazionov se dostal do úniku a poslal puk do horní tyče! Velká šance na vstřelení branky a v ní hosté v oslabení.

25:27

Polovina přesilové hry je pryč a domácí se vůbec k ničemu nedostali.

24:54

Domácím se nedaří dostat do útočného pásma a hosté velmi dobře brání střední pásmo.

24:27

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Igor Ignatuškin – 2 min., podražení).

24:08

Domácí v plném počtu. Dynamo nesehrálo přesilovku špatně, jen tomu chyběl větší počet střel na branku.

23:40

Juuso Hietanen zkusil vystřelit, ale netrefuje branku soupeře.

22:54

...Dynamo se velmi rychle vrátilo zpět, zatím se jim však nedaří vyslat žádnou střelu.

22:33

Domácí vyhazují do středního pásma...

22:13

Hosté vyhráli buly a již se snaží o dobytí domácí svatyně.

22:08

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Olli Palola – 2 min., hákování).

21:34

21:12

Dynamo dokázalo vyhodit až k brance Jokeritu a ten musí zahájit nový pokus o útok.

20:53

Jokerit vytvořil přesilový vzorec a snaží se o vstřelení první branky. Hodně aktivní je Eeli Tolvanen.

20:14

Jokerit bude ještě přes minutu dohrávat přesilovou hru.

20:01

První třetina byla ve znamení boje o puk. Každý tým se dostal do několika šancí, ale brankáři zatím chytají velmi jistě, zejména Bočarov. Brankáři Jokeritu zase hodně pomáhají obránci, kteří blokují pokusy soupeře.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:34

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., hákování).

19:28

Peter Regin pohotově vystřelil z levé strany, ale před Bočarovem nikdo nestínil a tak vše dobře viděl a se svým zákrokem neměl žádné problémy.

18:39

Tomi Mäki musel zasahovat proti šanci jednoho hráče hostů, který si počínal drze před jeho brankou, když se snažil dorazit nahozený puk.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty první třetiny a obě mužstva hrají s pukem bez šancí na branku.

16:18

Domácí zahrávali buly v útočném pásmu, ale Dynamo se ihned osvobozuje a vyhazuje puk. nakonec vybojovalo vhazování před brankářem Jokeritu.

15:49

Oliver Lauridsen se nyní prezentoval tvrdou střelou od modré, ale Bočarov měl odkrytý výhled a všechno dobře viděl.

15:21

První třetina se blíží ke svému konci a hra je zatím od obou týmů vyrovnaná.

14:10

14:06

13:50

Ilja Nikulin se dostal ke střele, ale tato střela nemohla nadělat vážnější problémy brankáři domácího celku a ten puk v pohodě chytá do své lapačky.

13:07

Eeli Tolvanen si šikovně od modré čáry povodil puk a ukázal svou skvělou práci s pukem a nakonec vystřelil z kruhu pro vhazování, ale přímo do Bočarova.

12:10

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., podražení).

12:06

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Antti Pihlström – 2 min., sekání).

11:55

Domácí nyní před brankou soupeře a hodně aktivní je Marko Anttila.

10:34

Nicklas Jensen dorážel před brankou, ale puk mu nejspíše sjel z čepele a Bočarov jej přikrývá svou lapačkou.

10:01

Hosté se po vyhraném buly dostali opět do útočného pásma soupeře, Karri Rämö musel být ostražitý. Jokerit následně vyváží puk.

09:07

Nyní se musel brankář Jokeritu činit a chytat střelu od modré čáry.

08:38

Jokerit se nacházel delší dobu v útočném pásmu soupeře, ale do vážnější šance se nedostal. Hráči si spíše přihrávali a snažili se dostat do výhodné pozice.

07:17

06:48

Palola je aktivní a byl v další střelecké možnosti, ale Bočarov a jeho obrana zatím odolává.

06:13

Olli Palola se ihned dostal do šance, když si nabruslil před branku, ale nedokázal dobře zakončit!

06:05

Palola opouští trestnou lavici a začíná přesilovka pro domácí celek.

05:17

Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michail Varnakov – 2 min., vysoká hůl).

05:13

Střela, kterou vyslal Dmitrij Višněvskij, Karri Rämö nemusel zasahovat.

04:42

Dynamo bylo chvíli v útočném pásmu, ale nakonec Jokerit vyhazuje do středního pásma.

04:05

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Olli Palola – 2 min., vysoká hůl).

04:01

Ofsajd, do kterého se dostal John Norman a bude se vhazovat ve středním pásmu.

03:41

Bočarov zasahuje proti další střelecké možnosti soupeře, který se ihned po vyhraném buly dostal k této možnosti.

03:20

Dobrá střela hráče Gilroye, ale Bočarov stál na pravém místě a puk zamířil do jeho výstroje.

02:50

Marko Anttila se snažil přihrát od modré čáry na pravou stranu, ale byl bodyčkem odstaven od puku.

01:41

Domácí se usadili v útočném pásmu soupeře, ale Bočarov nemusel zasahovat proti žádné vážné akci soupeře.

00:58

Střela od modré se k brankáři Bočarovi nedostala.

00:21

Do první akce se mohli dostat hosté, ale přihrávka na Anisina nebyla přesná.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Jokerit se nachází na třetí příčce Západní konference. Žolíci v posledním zápase porazili venku Čerepovec 3:2. Jokerit příliš ve svém svatostánku neprohrává a z devatenácti odehraných duelů vyhrál čtnáctkrát za tři body. Dvakrát bral bod za prohru po prodloužení a celkem třikrát odešel z ledu s prázdnou.

Jejich soupeř, Dynamo Moskva, se nachází na šestém místě s počtem 59 bodů. Poslední zápas hrálo Dynamo s Ufou, které podlehlo 2:3 po prodloužení. Dynamo je momentálně na venkovním tripu a již odehrálo celkem dva zápasy. V prvním nestačilo (1:4) Soči, druhý prohrálo s již zmíněnou Ufou a nyní je na řadě silný Jokerit. Dynamo Moskva, co se týká venkovních zápasů, není na tom nejhůře a celkově patří mezi prvních šest nejúspěšnějších týmů. Bilance je následující – 9-2-1-6 = 32 bodů. Tedy více než polovinu bodů nasbíralo Dynamo právě na venkovních tripech. Přidá další? To sledujte v našem on-line přenose!
Jokerit Dyn. Moskva 2 : 3 (2 : 2)

A statistika zápasů, odehraných v letech 2016 a 2017) ukazuje jasně pro hostující celek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.