4:1
konec (2:0, 1:0, 1:1)
07.12.2017, 17:00 • Nagorny Arena • Info o změnách stavu (Radim Sochor (@RadimSochor))
Tipsport: 1.85 4.1 3.58 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.85 - 4.1 - 3.58
Torpedo Nižnij Novgorod – HC Viťaz Moskevská oblast
4:1
konec (2:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. S. Kosticyn (I. Zacharčuk), 8. Kinrade (Mozer), 37. Grigorev (Žukov, Urakov), 52. Mozer (I. Zacharčuk, Urakov) – 48. A. Nikulin (Golovkov, Afinogenov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Lisutin (S. Galimov) – Grigorev, Želdakov, Barancev (A), Kinrade, Sergijenko, Kundrátek, Šulenin, Gračov (A) – Dugin (C), Daugavinš, Garbutt – Paršin, Galuzin, Stoljarov – I. Zacharčuk, Mozer, Urakov – Žukov, S. Kosticyn.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Saprykin (Todykov) – Mozík, Golovkov, A. Semjonov (C), Katičev, S. Romanov, Gimajev, Jepišin, P. Lukin – Makejev, Afinogenov (A), A. Nikulin – Horák, Rendulić, Myttynen – D. Sjomin, Kopejkin (A), A. Lazarev – Vorošilo, Vyglazov, Švec-Rogovoj.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
01:05 | NNO | 2 | Barancev, hrubost | |
CEC | 2 | A. Semjonov, hrubost | ||
03:23 | NNO | 2 | Želdakov, podražení | |
06:56 | CEC | 2 | A. Semjonov, hákování | |
07:20 | NNO | 1:0 | S. Kosticyn (I. Zacharčuk) | |
07:54 | NNO | 2:0 | Kinrade (Mozer) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:54 | NNO | 2 | Dugin, držení protihráče | |
26:16 | CEC | 2 | Myttynen, nedovolené bránění | |
27:36 | NNO | 2 | Daugavinš, nedovolené bránění | |
30:06 | NNO | 2 | Grigorev, hákování | |
31:23 | CEC | 2 | Mozík, sekání | |
NNO | 2 | Sergijenko, hrubost | ||
34:01 | CEC | 2+2 | Katičev, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
36:45 | NNO | 3:0 | Grigorev (Žukov, Urakov) | |
39:23 | CEC | 2 | S. Romanov, vražení na hrazení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:11 | NNO | 2 | Dugin, nedovolené bránění | |
47:41 | CEC | 3:1 | A. Nikulin (Golovkov, Afinogenov) | |
51:54 | NNO | 4:1 | Mozer (I. Zacharčuk, Urakov) | |
54:09 | CEC | 5+10 | Katičev, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
Konec |
Třinec – Poruba 14:30 3:2
Havlíčkův Brod – Pardubice • po s.n. (0:2) 15:00 1:2
Vítkovice – Mladá Boleslav 15:00 3:1
Přerov – Havířov 15:00 6:3
K. Vary – PZ Kladno 15:25 6:1
HK MD Šumperk – Vsetín 15:30 7:2
Jihlava – Žďár n/S 15:45 6:4
Kladno – Ústí n/L 16:00 5:2
HC Plzeň – Č. Budějovice 17:00 0:3
Technika Brno – Warriors Brno 17:15 6:3
HC Litvínov – Liberec 17:30 3:1
Zlín – Mountfield HK 17:45 1:5
Kometa Brno – Letňany 18:00 8:2
Chomutov – Sparta • po prodl. 18:00 3:4
Slavia – Třemošná 18:00 3:2
54:09
46:11
39:23
34:01
31:23
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Vojtěch Mozík – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., hrubost).
30:06
27:36
26:16
23:54
06:56
03:23
01:05