07.12.2017, 15:00 • Arena Jugra • Jan Prošek

Tipsport: 4.0 4.3 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Vojtěch Polák (JUG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:12
Ondřej Vitásek (JUG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:25 (17:22:36)
O výsledku zápasu rozhodla druhá třetina, kterou vyhrál Avtomobilist Jekatěrinburg 4:0. Díky tomu byl zápas rozhodnut.

59:35

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:15

Vojtěch Polák nedokázal udržet útočné pásmo, a tak se dokázal bránící celek osvobodit.

59:00

Probíhá poslední minuta hry, přesilovku hraje domácí celek.

58:32

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., podražení).

58:07

Kirill Ljamin získal puk v útočném pásmu, šetřil cenné vteřinky. Jugra tento zápas prohraje.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i zápase.

57:33

Ivan Lekomcev si čekal o přihrávku na modré čáře, jeho pokus byl následně zablokovaný obráncem.

57:27

Vladimir Sochatskij musel zasahovat proti střele domácího hráče. Alexandr Ugolnikov zakončoval a hostující gólman byl pozorný.

57:09

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hosté vedou o čtyři branky.

54:09

Stěpan Gryzmin se ve středním pásmu střetl se soupeřem, oba hokejisté jsou otřesení, ale v zápase budou pokračovat.

53:25

Alexandr Šaryčenkov kryje střeleckýpokus od modré čáry.

53:00

Ondřej Vitásek má kotouč za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů, takticky hraje hostující celek velmi dobře.

52:23

Jugra se pokouší probojovat do výraznější střelecké pozice, zatím ale hostující defenziva podává velmi dobrý výkon.

50:47

Tobias Viklund kombinoval se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale on ani jeho kolegové se nemohou probojovat do zakončení.

50:30

Vladimir Sochatskij kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Přesilovku znovu hrají domácí.

50:06

Hosté hrají ve čtyřech.

49:58

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., hrubost).

49:55

Přesilovka se domácímu týmu vůbec nedaří, Jugra se nemůže propracovat do útočného pásma stabilněji. Hostující brankář mnoho práce nemá.

48:06

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Georgij Mišarin – 2 min., držení hole).

48:06

Komerční přestávka.

47:50

Arťom Garejev se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.

47:35

Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene, hraje se ve středním pásmu.

47:30

46:10

Ani jednu výraznější střelu si Jugra nepřipsala v přesilové hře.

45:51

Pavel Varfolomejev hledal spoluhráče před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.

45:30

Hraje se ve středním pásmu, hokejisté ve tmavém se nemohou probojovat do střelecké pozice.

44:43

Domácí celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

44:30

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Torčeňuk – 2 min., podražení).

43:14

Alexandr Torčeňuk se prorapcoval do střelecké pozice, jeho pokus končí jen malý kousek mimo branku.

42:40

Hostující celek kontroluje hru, domácí hráči se sice snaží, ale nemají příliš prostoru pro kombinační hru.

41:12

Vladimir Sochatskij kryje střelu, kterou vyslal Konstantin Majorov. Buly před brankou hostujícího celku,

40:33

Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí Ondřej Vitásek se dostal do brejku, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.

40:01

Čtyři góly jsme viděli ve třetí třetině, hosté tak udělali velký krok k výhře v tomto zápase.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:25

Dmitrij Pestunov zakončil od modré čáry, jeho střelecký pokus byl ztečovaný do ochranné sítě nad brankou.

39:00

Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve druhé třetině. Alexandr Šaryčenkov kryje střelu od modré čáry, buly před domácí brankou.

38:06

Domácí Jugra se pokouší něco vymyslet před brankou hostů, ale domácí hráči se nemohou propracovat do výraznější šance.

37:34

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, hostující celek má jednoznačně více ze hry.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:54

Alexandr Kučerjavenko výborně vypálil, jeho pokus kryje domácí gólman. Vhazovat se bude před jeho brankou.

36:05

Alexandr Šaryčenkov kryje kotouč, komerční přestávka.

36:00

Ve druhé třetině jsme viděli čtyři branky zatím a všechny vstřelil hostující celek.

35:38

35:01

Probíhá poslední minuta hry z dlouhé přesilovky, hostující celek využil početní výhodu pět na tři. Nyní je dál v útočném pásmu.

34:30

Nyní se už Jekatěrinburg nemůže tak snadno dostat do útočného pásma, domácí obrana hraje pozorně.

32:39

32:39 Alexandr KUČERJAVENKO - 0:4

32:39

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Přesillovka pět na tři proměněna. Postaral se o to hostující ALEXANDR KUČERJAVENKO, který si vybruslil od mantinelu až před branku a poslal kotouč přesně k tyčce. Asistence: Michal Čajkovský a Jegor Milovzorov.

32:16

Avtomobilist bude hrát dvě minuty přesilovou hru pět na tři.

32:16

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Alexandr Šaryčenkov – 2 min., podražení).

31:52

Jekatěrinburg kombinuje na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet před brankou, Georgij Mišarin zakončoval nepřesně.

31:20

Hostující celek hraje dlouhou přesilovou hru, může se tak pokusit navýšit své vedení.

30:39

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Sergej Kupcov – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání).

30:39

30:39 Alexandr TORČEŇUK - 0:3

30:39

Krásně kotouč před brankou tečoval po Garajevově střele obranou zapomenutý ALEXANDR TORČEŇUK. Asistence: Arťom Garejev a Nikolaj Timašov.

30:28

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Arťom Buljanskij – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

30:27

Hra je nyní přerušena, komerční přestávka.

29:27

Hostující celek se usadil na útočné polovině, ale do výraznější šance se propracovat nemůže.

29:20

28:35

28:35 Denis KULJAŠ - 0:2

28:35

Hostující celek navyšuje své vedení, střelu spoluhráče od modré čáry velmi dobře před brankou usměrnil mezi tři tyče DENIS KULJAŠ. Asistence: P.A. Parenteau a Francis Paré.

27:51

Konstantin Majorov a Kirill Ljamin bojovali o kotouč v útočném pásmu Jugry, k puku se ale dostal obránce, který jej odehrál do bezpeční vzdálenosti.

27:08

Alexej Vasilevskij se dostal do zakončení, domácí brankář výborně zasáhl a překazil mu gólovou radost.

26:13

Jevgenij Česalin dostal hru do útočného pásma, ale nedokázal přesněji zakončit.

25:13

Konstantin Panov byl zaparkovaný v předbrankovém prostoru, jeho pokus byl nepřesný. Jemně tečoval kotouč, ale mimo branku.

24:50

Jekatěrinburg se propracoval do rychlé protiakce, ale akce končí pro postavení mimo hru.

24:27

Další vhazování před hostujícím brankářem. Veli-Matti Savinainen zakončoval od modré čáry, ale jeho pokus byl zablokovaný.

23:31

Domácí celek vyhrál buly v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostal.

23:05

Jugra se pokouší vyrovnat, do dobré střelecké pozice se dostal Pavel Varfolomejev, jenže jeho rána končí těsně mimo branku.

21:05

21:05 Nikolaj TIMAŠOV - 0:1

21:05

Hostující celek proměnil přesilovou hru a dostává se do vedení, tvrdou ránou od modré čáry prostřelil NIKOLAJ TIMAŠOV vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Arťom Garejev.

20:51

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Tobias Viklund – 2 min., hákování).

20:41

Arťom Garejev se probojoval do výborné střelecké pozice, ale byl faulovaný. Zakončit tak nedokázal.

20:01

V první třetině jsme mnoho vyložených šancí neviděli, gólmani obou týmů předvedli dobrý a bezchybný výkon, a proto platí po dvaceti minutách bezbrankový stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:50

Už se nic nestane.

19:23

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:53

Ilja Krikunov vypálil při vlastním oslabení, jeho pokus byl zablokovaný.

18:30

Avtomobilist posílá kotouč přes všechny čáry. Domácí se nemohou dostat do pásma.

18:14

Alexandr Ugolnikov má kotouč za svou brankou, pokouší se něco vymyslet, ale spíš čeká na dostřídání spoluhráčů.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:23

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Timašov – 2 min., držení protihráče).

17:17

Sledujeme poklidnou pasáž hry, hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji probojovat do zakončení.

15:51

Veli-Matti Savinainen se pokoušel kotouč procpat do předbrankového prostoru, ale nepodařilo se mu to.

15:31

Maxim Pestuško dobře zakončoval z mezikruží, s jeho pokusem si brankář poradil.

15:01

Dostáváme se do finální fáze třetiny, přesilovka Jugry se dostává do své druhé poloviny.

14:30

Početní výhodu nyní hrají domácí, kteří se tak mohou pokusit vstřelit první branku zápasu.

14:07

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michal Čajkovský – 2 min., nedovolené bránění).

14:04

Maxim Pestuško si vybruslil do útočného pásma a vynutil si faul.

13:39

Mnoho šancí momentálně k vidění není, na výraznější střelecký pokus čekáme.

13:15

Alexandr Šaryčenkov kryje kotouč po střele Denise Kuljaše, a proto se bude vhazovat před brankou domácího týmu. Nejprve ale komerční přestávka.

12:00

Arťom Garejev se propracoval do útočného pásma, puk získal za brankou, sám se do střelecké pozice nedostal, a ani jeho pas nebyl dvakrát přesný.

11:07

Vladimir Gajdejk se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho rána z předbrankového prostoru zápěstím končí nad brankou.

10:45

Konstantin Majorov napřáhl z mezikruží, jeho pokus byl hodně nepřesný.

10:18

Tobias Viklund se vracel za svou branku pro puk, následně se jeho spoluhráči dostali do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.

09:53

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se vyloženě nikam nežene, mnoho šancí k vidění momentálně není.

09:04

Po zakázaném uvolnění se znovu bude vhazovat před brankou hostujícího celku.

08:40

Alexej Michnov zakončoval, Alexandr Šaryčenkov byl pozorný, přerušuje hru, komerční přestávka.

07:03

Jekatěrinburg špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou hostujícího celku. Dmitrij Pestunov vyhrál buly.

06:05

Jugra velmi dobře napadá, hosté tak nemají klid na vytvoření nějaké kloudné akce.

05:44

Nikolaj Timašov se musel vracet za svou branku do obranného pásma, Jekatěrinburg se následně dostal do postavení mimo hru.

05:23

Arťom Buljanskij obkroužil branku a dostal se do střelecké pozice, jeho rána ale byla zablokovaná.

03:55

Oba týmy už hrají v plném počtu.

03:22

P.A. Parenteau zablokoval střelecký pokus od modré čáry, gólman tak zasahovat vůbec nemusel.

02:45

Sledujeme hru čtyři na čtyři, která lépe vychází hostujícímu celku. Alexej Michnov dobře vypálil, a tak musel domácí brankář zasahovat. Alexandr Šaryčenkov byl pozorný.

02:18

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michal Čajkovský – 2 min., držení protihráče).

01:55

Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Jurij Kozlovskij – 2 min., držení hole).

01:35

Denis Kuljaš vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný. Gólman domácího týmu ani zasahovat nemusel.

01:09

Alexandr Ugolnikov se vrátil za svou branku, odkud rozehrává.

00:45

Zápas začíná, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí momentálně k vidění není.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Jugra Chanty-Mansijsk odehrála 39 zápasů (3-7-5-24; 28 bodů) a v tabulce je na posledním místě ve Východní konferenci. Z posledních pěti zápasů prohrála všechny. Nestačila na Helsinky 0:1, Dynamo Minsk 1:2, Jaroslavl 1:3, Jugru 0:3 a 3:4 v prodloužení.
Avtomobilist Jekatěrinburg odehrál 38 zápasů s bilancí 18-3-6-11 a vybojoval 66 bodů. V tabulce Východní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Novgorodem 5:1, Spartakem Moskva 4:2 a Čerepovcem 5:0. Nestačil na Dinamo Rigu 2:3 v prodloužení a v nájezdech na Omsk 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Jugra Chanty-Mansijsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

0:4

Branky a nahrávky: 22. Timašov (A. Garejev), 29. Kuljaš (Parenteau, Paré), 31. Torčeňuk (A. Garejev, Timašov), 33. Kučerjavenko (Čajkovský, Milovzorov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Šaryčenkov) – Viklund, Několenko, Vitásek, Ugolnikov, Kozlovskij, Lekomcev, Pogorišnyj – Varfolomejev, Pestuško, Savinainen – Koroljov, A. Michejev, V. Polák – Buljanskij, Panov, K. Majorov – Jerkin, Gajdejk, Gryzmin – Kupcov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Jakub Kovář) – Ljamin, Timašov, Alexej Vasilevskij, Čajkovský, Kuljaš, Jegoršev, Sevostjanov, Mišarin – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Paré, King, Parenteau – Simakov, Česalin, Pestunov.

Rozhodčí: Sojn, Ibatulin – Palej, Ponamarenko

Diváci: 2 100

01:55 JUG 2 Kozlovskij, držení hole
02:18 JEK 2 Čajkovský, držení protihráče
14:07 JEK 2 Čajkovský, nedovolené bránění
17:23 JEK 2 Timašov, držení protihráče