Chance liga

Banes Motor České Budějovice – AZ Havířov

1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

06.12.2017, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6421 diváků) • 29. kolo • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 1.37 5.5 5.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:36

Bláha na střídačce, hosté v šesti!

53:34

Jakub Matai (HAV) – 2 minuty za faul loktem. Jelínkův tým má možnost pojistit své vedení.

53:34

5324 diváků dorazilo na dnešní duel do Budvar arény.

48:44

Miloslav Čermák (CEB) – 2 minuty za držení protihráče. Naprosto běžný hokejový souboj, diváci se zlobí, domácí hokejisté se diví, ale Čermák jde na trestnou lavici a sudí si svůj výrok nenechá rozmluvit.

45:50

Pozor, nepřehledná situace v obranném pásmu byla možná nebezpečnější, než se na první pohled zdálo. Po přihrávce přes brankoviště se na dlouhou hůl dostal k zakončení zřejmě Cihlář a byl to postavou drobný čaroděj v domácí brance, který uchránil Motor od vyrovnání.

43:12

Jiří Kučný (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění. Domácí bek dnes podruhé na trestné a šance pro Havířovské na vyrovnání.

39:24

Dva na jednoho vyrazili domácí ve vlastním oslabení, Fillman chystal druhý gól Pajičovi, který už ale byl příliš blízko a Bláha mu dostatečně zmenšil střelecký úhel.

37:47

Zdeněk Kutlák (CEB) – 2 minuty za hákování. Havířov bude hrát osm vteřin 5 na 3.

35:55

Petr Vampola (CEB) – 2 minuty za hákování. Zbytečný faul mistra světa z roku 2010. Přesilovka pro AZ.

32:05

Hned mohlo být vyrovnáno. Trocha nedůrazu, možná nesoustředěnost a domácí mohli litovat. Sám před Gábou se zjevil nekrytý Hudeček, ale vyučený kuchař v domácí brance předvedl důležitý zákrok!

31:01

České Budějovice právě vstřelily branku!
Teprve po polovině základní hrací doby tu máme první branku. V přesilové hře předal Vampola kotouč na modrou čáru ZDEŇKU KUTLÁKOVI a rána domácího kapitána skončila až v síti. Dlužno dodat, že Bláha přes klubko těl nic neviděl. Asistence: Petr Vampola.

30:43

Jiří Krisl (HAV) – 2 minuty za faul kolenem. Hostující kapitán nabízí ČEZ Motoru početní výhodu.

19:19

Jan Hudeček (HAV) – 2 minuty za vysokou hůl. 16 vteřin se bude hrát 4 na 4, pak začne zkrácená a rozdělená přesilovka domácích.

17:35

David Gába (CEB) – 2 minuty za podražení. Hodně přísné vyloučení pro domácího brankáře. Při útoku se zdálo, že o něj Pořízek spíše zavadil, místo toho rozhodčí vylučoval. Trest odpyká Vlastimil Dostálek.

15:00

Jiří Kučný (CEB) – 2 minuty za hákování. Hosté si poprvé v zápase vyzkouší početní výhodu.

11:09

Na druhé straně Bárta perfektním dlouhým pasem oslovil Vampolu, toho nelze nepochválit za zpracování, ale následné vyřešení samostatného nájezdu nebylo optimální. Rychlou střelu na vyrážečku Bláha pokryl.

08:07

Veliká šance a opět měli hosté i potřebný kus štěstí! Nedorost zavezl puk, předal jej rozjetému Robovi. Ten obkroužil vyjetého Bláhu a ještě před brankou našel Bártu, jehož ránu do odkryté branky srazil jeden z obránců nad!

07:44

Jakub Dudek (HAV) – 2 minuty za nedovolené bránění. První přesilovku zápasu rozehrají Jihočeši.

00:46

Hned v první minutě velká šance Motoru a jen centimetry dělily domácí od vedoucí branky. Kutlákovu ránu od modré tečoval před Bláhou šikovně Bárta a hostující brankář měl štěstí, že kotouč doklouzal do tyčky a následně mu pomohl jeden z obránců.