06.12.2017, 17:00 • TatNeft Arena, Kazaň • Michal Raška

Tipsport: 4.09 4.2 1.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:24:28)
Je konec. Nakonec utkání rozhodl ve čtvrté minutě prodloužení Patrik Hersley.
Na začátku první třetiny byli velmi aktivní domácí, ale nakonec se ve 4. minutě prosadil Šipačov, který dostal skvělou nahrávku a se střelou do poloprázdné brány otevřel skóre utkání. V polovině první periody měli hosté přesilovou hru, ale domácí se skvěle ubránili. Ve 13. minutě dostal Širokov puk do brány, ale nakonec gól nebyl uznán.
Ve druhé třetině jsme se dočkali hned tří branek. Ve 30. minutě poslal Petrohrad do dvoubrankového vedení Plotnikov, který si odstrčil obránce a následně vstřelil gól. Ovšem ve 31. minutě Tkačov krásnou ránou snížil stav na rozdíl jediného gólu v přesilové hře. Ve 34. minutě domácí dokonce srovnali, když si krásně obhodil obránce a bekhendem srovnal stav na 2:2.
Základní hrací doba hry vítěze nepřinesla a půjde se tak do prodloužení. Ve třetí dvacetiminutovce měla Kazaň dvakrát přesilovku, ale Petrohrad byl jasně lepším týmem a dokázal se ubránit. Branku však nevstřelil a za pár chvil uvidíme prodloužení.
V prodloužení žádný tým neměl převahu, ale v 64. minutě rozhodl utkání Patrik Hersley.

63:23

63:23 Patrik HERSLEY - 2:3

63:23

Petrohrad právě vstřelil branku!
PATRIK HERSLEY to udělal naprosto famózně, když si objel hráče na pravé straně a následně bekhendem dostal puk za záda Garipova. Asistence: Sergej Plotnikov.

62:59

Hersley ještě chtěl dávat puk pod sebe, ale následně ho domácí získali.

62:15

Barabanov vystřelil, ale jeho rána byla zblokována. Následně vystřelil vedle brány.

61:31

Na dvakrát musel nyní zasáhnout Koskinen aby vyrazil puk do bezpečí. Nyní jsou u něj opět hosté.

61:10

Nyní dostal přihrávku před bránu Rob Klinkhammer, ale poté puk netrefil.

60:27

Anton Lander z pravé strany vystřelil bekhendem, ale Koskinen si s jeho pokusem poradil.

60:14

Hostující hráč se málem dostal ke střele, ale puk mu sjel z hole.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35

Domácí se ještě mohli dostat do dobré šance, ale vše skončilo u nepřesné přihrávky ve finální fázi.

59:15

Střela domácího hráče neprošla na bránu Petrohradu.

59:02

Anton Bělov vypálil ze středního pásma tvrdou ránu, ale Garipov byl připraven.

2:3

Branky a nahrávky: 31. Tkačov (Markov), 34. Lander (Galijev) – 4. Šipačov (Thoresen, Kovalčuk), 30. S. Plotnikov (A. Bělov), 64. Hersley (S. Plotnikov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Ohtamaa (A), Sidorov, Markov (C), Jarullin, Batyršin, Tokranov (A), Ljamkin – Lukojanov, A. Potapov, Jazkov – Lander, Sekáč, Galijev – Klinkhammer, Tkačov, Kosov – M. Gluchov, Obuchov, Glinkin.

SKA Petrohrad: Koskinen (Melničuk) – Vojnov, Gavrikov, A. Bělov (A), J. Jakovlev, Hersley, Rykov, Zub – Thoresen, Šipačov, Kovalčuk (C) – S. Plotnikov, Prochorkin, N. Gusev – Kalinin, Koskiranta, Širokov (A) – Karpov, Kablukov, Barabanov.

Rozhodčí: Denis Naumov, Antonin Jerabek – Dmitry Golyak, Pavel Badyl

03:14 PET 0:1 Šipačov (Thoresen, Kovalčuk)
10:15 KZN 2 Sekáč, držení protihráče
20:59 KZN 2 Klinkhammer, hákování
29:08 PET 0:2 S. Plotnikov (A. Bělov)
29:42 KZN 2 příliš mnoho hráčů