3:4

konec (1:2, 0:1, 2:1)

05.12.2017, 17:00 • O umístění • Lukáš Chuchválek

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek dne. (19:10:04)
A je rozhodnuto. Havlíčkův Brod vyhrává, k čemuž měl už od první třetiny skvěle našlápnuto, byť Boleslav dokázala v průběhu třetí třetiny vyrovnat. Pak ale dvě a půl minuty před koncem hosté rozhodli o svém vítězství a ani krátká hra power play ze strany Boleslavi na tom nic nezměnila.

59:20

Boleslav hraje bez gólmana.
Oddechový čas pro domácí.

59:20

Zajíček dostal do středního pásma z útočného od Brodských namazáno, ale byl po překročení modré čáry o puk obrán.

58:45

Zajíček se na modré dostal k puku a našel Simona, který byl lépe postaven, ale toho si soupeř pohlídal.

57:30

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
To bylo skoro jak nedáš-dostaneš. Následoval protiútok Havlíčkova Brodu, který přidusil boleslavský rozlet. Boleslavskou snahu o otočení rázně uťal skvěle sehraným signálem TOMÁŠ KŘEHLÍK. Asistence: Richard Cachnín.

57:20

Čermák se obětavě za bránou soupeře z Vysočiny snažil připravit šanci druhým, musel zakončit zpoza brány v pádu sám, ale prostor byl ucpaný.

56:41

Nahození ze středního pásma Mašek chytil do lapačky.

56:33

Sudí vykázal hru z boleslavského útočného pásma za modrou čáru.

55:23

Protiútok Brodských zakončil Pavel Vaňous přímo do brankářovy výstroje, když z první napálil zpětnou příhru od mantinelu.

54:51

Znovu Dobša, ale byl v rozhodující moment z předbrankového prostoru vytlačen.

54:05

Dobša se v obtížné pozici prokličkoval k Arbelovskému, jenž jeho pokus zlikvidoval zalehnutím.

53:42

Hovorkova bomba od modré byla vyražena.

52:55

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Rána PETERA NOVÁKA od mantinelu prosvištěla kolem Arbelovského vyrážečky, který tak vyrovnává stav na 3:3. Asistence: Šimon Jindra.

52:12

Mašek si povyjel z brány, aby odpálil puk, ke kterému mířil unikající brodský útočník.

51:58

Kotouč po průniku za modrou blíže k brodskému brankáři doletěl na střídačku hostů.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Jelínek (Novák), 50. Simon (Dotter, Houška), 53. Novák (Jindra) – 8. Pokorný (Kopic), 9. Křehlík (Tecl, Cachnín), 24. Tecl (Křehlík, Cachnín), 58. Křehlík (Cachnín)

BK Mladá Boleslav: Mašek (Dusil) – Sýkora, Dotter, Houška, Hovorka, Imlauf, Rudolph – Vasilev, Schulz, Zajíček, Šípek, Simon, Dobša, Novák, Moucha, Čermák, Jindra, Závora, Jelínek

BK Havlíčkův Brod: Arbelovský (Rachůnek) – Dvořák, Adam, Škareda, Krejčí, Dudycha, Vaněk – Vaňous, Kopic, Pejchal, Petržilka, Tecl, Dudek, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál

Rozhodčí: Jechoutek – Svoboda, Svobodová

01:08 MBL 1:0 Jelínek (Novák)
03:31 HBR 2 Škareda, hákování
04:36 MBL 2 Šípek, nedovolené bránění
07:44 HBR 1:1 Pokorný (Kopic)
08:06 HBR 1:2 Křehlík (Tecl, Cachnín)