05.12.2017, 17:30 • Lužniki Arena • Jan Prošek

Tipsport: 1.83 4.1 3.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Vojtěch Mozík (CEC) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:27
Roman Horák (CEC) 2+0, 5 střel, čas na ledě 18:17 (19:51:32)
Díky výborné druhé třetině, kterou hosté vyhráli 4:0, vyhrává Viťaz tento duel 6:2. Domácí celek byl střelecky aktivnější (35:31), ale střelecky naprosto selhal.

59:24

Nikita Vyglazov se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje gólman.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté tento zápas poměrně snadno vyhrají.

58:47

V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celk se už nikam nežene.

57:00

Igor Saprykin kryje kotouč po střele od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou. Tři minuty zbývají do konce zápasu.

56:03

Vjačeslav Leščenko se propracoval ke střele přes obránce, hostující gólman jeho pokus se štěstím zastavil.

55:40

Nyní se už v poklidném tempu zápas dohrává, domácí celek už rezignoval na pokus o zdramatizování utkání.

54:41

54:41 Vojtěch MOZÍK - 2:6

54:41

Viťaz právě vstřelil branku!
Krásná rána, gól, VOJTĚCH MOZÍK. Vojtěch Mozík výborně vystřelil od modré čáry a jeho projektil se vyhl všem nástrahám a zapadl přesně do brány. Asistence: Dmitrij Sjomin.

53:54

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Lukáš Radil – 2 min., sekání).

53:37

Igor Saprykin musí být pozorný, domácí hráči se pokouší vstřelit další branku.

53:16

Sledujeme rychlý hokej, hostující celek se pokouší hrát daleko od své branky, ale příliš se mu to nedaří.

52:25

Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Viťazu.

52:07

Jevgenij Kulik od modré čáry minul branku.

51:40

Maxim Truňov se dostal do útočného pásma, pokoušel se vypálit, jeho pokus byl zablokovaný.

51:00

Spartak rychle vstřelil dvě branky, domácí fanoušci vycítili naději na výraznější zdramatizování zápasu.

2:6

Branky a nahrávky: 48. Truňov (A. Voronin), 51. Radil (Kalinin, Maxwell) – 9. D. Sjomin (Vorošilo), 21. Afinogenov, 24. Afinogenov, 25. Rendulić (Myttynen), 39. Horák, 55. Mozík (D. Sjomin)

Spartak Moskva: Bespalov (24. Svensson) – Kalinin, Kulik, V. Lajunen, Pepeljajev, Aljajev, A. Osipov, N. Li, Judin – Maxwell, Radil, Stoa – Děrgačov, Podšendjalov, Chochlačov – Truňov, Nikoncev, A. Voronin – Černych, Leščenko, Tatalujev.

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Mozík, Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Voronkov, S. Romanov, Pautov – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – A. Lazarev, Kopejkin, D. Sjomin – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Vorošilo – Moisejev.

06:27 CEC 2 A. Semjonov, podražení
08:35 CEC 0:1 D. Sjomin (Vorošilo)
20:30 CEC 0:2 Afinogenov
23:53 CEC 0:3 Afinogenov