TSM Šport je cesta Kežmarok – ŠK 98 Pruské

2:1

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

18.11.2017, 13:30 • Areál ZŠ Dr. Fischera • Lukáš Belejkanič sk

Skončilo sa stretnutie 14. kola HEL medzi Kežmarkom a Pruským. Vyrovnaný zápas skončil po 45 minútach nerozhodne 1:1. O rozhodujúci gól sa v predĺžení postaral Bednár. Za domácich sa presadil ešte v 12-tej minúte Dominik Glevaňák a za hostí rozvlnil sieť na začiatku stretnutia Vozár.
Ja sa pre dnešok s Vami lúčim, prajem pekný zvyšok soboty a verím, že ďalšiu sobotu opäť prejavíte záujem o náš portál! (15:21:55)

48:06

Kežmarok dáva rozhodujúci gól! Teplický riešil vzniknutú situáciu s chladnou hlavou, počkal a v medzikruží našiel nabiehajúceho si MAREKA BEDNÁRA, ktorý nekompromisne prepálil Mišovcove betóny!
Asistencie: Teplický, Kundľa

46:20

Úvodná minúta sa nesie v znamení útočiacich hráčov spod Tatier. Vyzerá to tak, akoby hrali presilovku. Hostia sa nevedia oslobodiť z tlaku.

45:01

Začalo sa predĺženie.

45:00

Tretia tretina sa skončila.

44:59

Buday inkasuje na samom konci osobný 10-minútový trest za nešportové správanie.

44:50

Stav stretnutia sa mohol v posledných sekundách meniť! Ani jedna z početných šancí neskončila gólom!

44:00

Posledná minúta tretej tretiny. Uvidíme v Kežmarku opäť ďalšie predĺženie?

43:36

Domáci v plnom počte.

42:55

Pruské úplne uzamklo domácich v ich pásme pred brankárom Glevaňákom. Šance na strelenie gólu si zatiaľ nevypracovali, nakoľko si obrana domácich ukážkovo plní povinnosti. Domáci asi prežijú oslabenie bez inkasovaného gólu.

41:36

teraz sa už však vylučovať bude! Na domácu trestnú lavicu mieri kapitán Libor Teplický za nedovolené bránenie.

41:20

Jeden z obrancov v bielo-modrom drese inkasoval hokejkou do tváre veľmi nešťastne. Na zemi leží mierne otrasený. Vylučovať sa však nebude.

40:08

Hostia v plnom počte.

38:45

Mišovec zneškodnil strelu, ktorá mierila medzi tri tyče len špičkou topánky! Na následnú dorážku, útočníci nedokázali odpovedať.

38:08

Kapitán hostí Buday poskytuje súperovi výbornú šancu na skórovanie. Mieri na trestnú lavicu za seknutie, menší trest.

36:40

Posledné minúty sa hrá veľmi rozhádzane, ani jeden tím nechce spraviť tú osudovú chybu, ktorá by znamenala zmenu skóre.

33:55

32:50

Hostia vo štvorici zoskupení na modrej čiare čakali na rozohrávku domácich. Jeden z brániacich hráčov zachytil prihrávku a osamote sa rútil na Glevaňáka. Ten jeho zámer prečítal a zneškodnil akciu. Hneď na druhej strane sa k slovu dostal Teplický, ktorý si šikovne položil Mišovca na zem, ale loptičku medzi tri tyče umiestniť v rýchlosti nedokázal.

2:1

Branky a nahrávky: 12. Glevaňák D. (Pisarčík, Korvín), 49. Bednár (Teplický, Kundľa) – 3. Vozár (Tichý)

TSM Šport je cesta Kežmarok: Glevaňák M., Černák – Bednár (A), Kundľa, Barč, Kovalčík, Jurský, Kramár, Teplický (C), Svitana, Ugray, Pisarčík (A), Glevaňák D., Korvín, Reľovský, Pavlikovič

ŠK 98 Pruské: Mišovec, Špilak – Husár, Krčmárik, Valášek, Tichý – Buday (C), Vozár (A), Cíbik, Balga, Bachynec, Bielik, Štefanec, Bajzík, Ďuriš, Bohdanovič

Rozhodčí: Pavela, Vrábel

02:45 PRU 0:1 Vozár (Tichý)
03:41 PRU 2 Valášek
11:37 KEZ 1:1 Glevaňák D. (Pisarčík, Korvín)
14:29 PRU 2 Bajzík