18.11.2017, 20:00 • SC SLUNETA Ústí n./L • 13. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 3.73 6.1 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku ve třetí třetině (celkem):

Ústí – Ostrava: 10 – 8 (27 – 24) (21:50:14)
Je dobojováno. Domácí byli po čas celé třetí třetiny lepší a vždy byli o krok vepředu. Ostrava pouze dotahovala, ale na branku Kolstrunka z osmapadesáté minuty nedokázala zareagovat. Pojistku domácích naopak přidal pětačtyřicet vteřin před koncem Fuchsig. Ústí si tak připisuje teprve druhé vítězství v letošní sezóně. S konstatováním, že Ústí doma poráží Ostravu 5:3, se s Vámi loučím.

59:20

Ostrava to zkouší i nadále s prázdnou brankou.

59:04

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Ostrava vsadila vše na útok. Přišel rychlý kontr Ústí a ač se Laja vrátil do branky, tak ho dokázal přízemní střelou překonat MARTIN FUCHSIG. Asistence: Mikuláš Krbec.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:42

Ostrava je před brankou domácích, ale nikdo neohrozil branku Fibigera.

58:09

Hosté hrají bez brankáře.

57:42

Oddechový čas pro hosty.

57:42

To je tedy závěr základní hrací doby. Domácí se dostávají necelé dvě a půl minuty před koncem do vedení. Přesnou střelou se prezentoval JAKUB KOLSTRUNK, který rozjásal přítomné diváky. Asistence: Mikuláš Krbec.

56:01

Hosté šli do přečíslení, avšak ostravští nevyřešili dva na jednoho nejlépe a tak nakonec nemusel Fibiger ani zasahovat.

55:25

Ostrava právě vstřelila branku!
Je opět vyrovnáno. Z pravé strany přišla nenápadná střela z hole FILIPA HRABALA, který překonal k levé tyči Fibigera a srovnal tak utkání na 3:3. Asistence: Jan Daniš.

54:55

Naopak Ústí přešlo rychle dopředu, kde domácí nyní kombinují.

54:39

Klimscha dobře napadal, ale domácí si poradili a míček poslali daleko od své vlastní branky.

53:44

Domácí hrají s klidem a nikam nespěchají. Na hostech je vidět s krátícím se časem nervozita.

52:38

Na pravé straně se dostal k míčku VIKTOR KOPECKÝ, který si s ním udělal několik krok a poté vypálil přesně mezi ruku a tělo Laji. Míček jen tak tak doskákal za brankovou čáru. Bez asistence.

51:28

Hosté jsou před brankou, ale ke střele se nemůže nikdo v modré dostat.

50:31

Täuber nebyl daleko od úspěchu, ale jeho rána v brance neskončila.

5:3

Branky a nahrávky: 10. J. Horák (Krbec), 31. Fuchsig (Krbec), 53. Kopecký, 58. Kolstrunk (Krbec), 60. Fuchsig (Krbec) – 20. Sládek (Kuczera), 42. Lipový (Hrabal), 56. Hrabal (Daniš)

Florbal Ústí: Fibiger (Weissgarber) – Stummer, Semerád, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Vavruška – Josef Novák, Kopecký, Pavelka – Fuchsig, Täuber, Krbec – Šafařovský.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Kolajta) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera, Zbořil – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba.

Rozhodčí: Jakub Furmánek, Vlastimil Šolc