Chance Extraliga mužů

HBC JVP Strakonice 1921 – Talent tým Plzeňského kraje

25:31

konec (13:12)

18.11.2017, 18:00 • Házenkářská hala, Strakonice • 9. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 7.1 13.0 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (19:31:29)
Karviná prohrála v Zubří, Plzeň se tak dostává na druhé místo právě před Karvinou a na první Zubří ztrácí dva body. Strakonice zůstávají společně s Brnem poslední.
HBC Strakonice 1921 – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 25:31 (13:12)
Nejvíce branek: T. Nejdl 12, Marienka ml. 4, Zbiral 3 – J. Tonar 9, M. Tonar 7/2, Šindelář 5. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/3. Vyloučení: 3:5.
Duel je u konce, hostující Talent Plzeň se raduje ze zisku dvou bodů! Ale byly to body hodně vydřené na půdě nováčka ze Strakonic. Domácí po půli dokonce o gól vedli. Hosté však měli raketový vstup do druhého poločasu a rychle si vybudovali náskok, který poté kontrolovali až do samého konce utkání. Strakonice si však zaslouží pochvalu za bojovnost.

Konec zápasu. (25:31)

60

Marienka osamocený na křídle ještě snižuje. (25:31)

59

Ke střele z pivota se znovu probil Jakub Šindelář a dává svou pátou branku v utkání. (24:31)

59

Mošovský nepřihrál přesně, míč pro Plzeň. (24:30)

58

Adam Nejdl neprošel přes Šindeláře, jen devítka pro Strakonice. (24:30)

58

Šindelář zůstal osamocený na pozici pivota a dává třicátou branku Talentu! (24:30)

57

Avšak domácí zůstali u míče a pěkným lobem se prezentoval Krejčí. (24:29)

57

Pek podstřelem trefil jen znovu připraveného Štochla. (23:29)

57

Oddechový čas pro domácí. (23:29)

57

Štochl chytá pokus z levé spojky, ale Strakonice zůstanou u míče. (23:29)

56

Pasivita Plzně, ale to Jakubu Tonarovi vůbec nevadí, další přesná rána z pozice levé spojky. (23:29)

56

Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík). (23:28)

56

Tomáš Nejdl vzápětí snižuje. (23:28)

55

Ivancev si zaběhl na pozici falešného pivota a dává další branku Talentu! (22:28)

55

Ivancev o míč přišel, ale Štochl neskutečně vychytal Zbirala v rychlém brejku! (22:27)

25:31

HBC JVP Strakonice 1921: Jareš, Mráz – Schwarz, A. Nejdl, Zdychynec, Pek, Landsinger, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Zbiral, Samek, Krejčí.

Talent tým Plzeňského kraje: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Rom, J. Tonar, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček