2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – SHK Drtiči Hodonín

0:1

konec (0:0, 0:1, 0:0)

18.11.2017, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 21. kolo • Daniel Gargulák

Tipsport: 2.36 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeju vám příjemný zbytek večera. (19:08:10)
Třetí třetina už žádnou další branku nenabídla. Drtiči si tak odvážejí z Bobří hráze všechny tří body za nejtěsnější možné vítězství 1:0. Pro Bobry je to druhá porážka v řadě, naopak Čechmánkova družina si připisuje první venkovní vítězství pod jeho vedením a celkově druhé v řadě.

59:07

Valaši drtí Drtiče v jejich pásmu. Čas ale pro Bobry kvapí rychlým krokem.

58:39

To už neplatí! Bobři hrají s šesti hráči v poli!

58:31

Šurý prozatím zůstává ve svém brankovišti.

58:31

Oddechový čas pro domácí.

57:39

Matějka nabral rychlost a vřítil si do útočné třetiny svižným krokem. Drtiči se ale zmocnili puku a vyhazují na zakázané uvolnění.

56:42

Bobrům zbývá už velmi málo času na srovnání. Dokážou prolomit skvěle fungující obranu Drtičů?

56:02

Oba týmy v plném počtu.

54:47

Drtiči mohli udělat důležitý krok k vítězství! Sajdl si už položil Šurého, jeho brankovou konstrukci ovšem minul!

54:02

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hajda – 2 min., faul loktem).
Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Hajný – 2 min., sekání).

53:31

Kývala si najel do pásma, kde rychle předal puk Daňkovi. Jeho pokus skončil mimo.

52:45

Valaši se snaží kombinovat v útočném pásmu. Jsou však dobře dostupováni hráči soupeře.

52:05

Nepřesná přihrávka Peše skončila až zakázaným uvolněním Drtičů.

51:26

51:09

Drtiči brání skvěle modrou obrannou čáru. Bobři se za celou přesilovku nedostali pořádně do útočného pásma.