4:6

konec (1:3, 1:1, 2:2)

18.11.2017, 18:00 • 15. kolo • Pavel Blažek

Tipsport: 2.0 4.5 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí sice ve třetí části vyrovnali stav utkání a byli lepším týmem, hosté ale v poslední minutě rozhodli o svém vítězství. David Servis České Budějovice tedy vítězí v Pelhřimově 6:4. S tímto konstatováním se s Vám mé promrzlé ruce dnes loučí a někdy příště napočtenou. (20:19:18)

59:32

David Servis právě vstřelil branku!
Zápas definitivně rozhoduje střelou do prázdné JAN TRUMMER. Asistence Jan Ferebauer.

59:25

Powerplay

59:11

JAN TRUMMER z první propálil Šoustala a svojí oslavu směřuje i na hlavního rozhodčího, který však zůstává ledově klidný. Bez asistence.

58:29

Martin Hadrava dvě minuty za hrubost.

58:29

Roman Šulčík dvě minuty za sekání.

58:29

A znovu semafor v podání domácího brankáře, tentokrát proti střele Popelky.

58:09

Marek vypálil, Šoustal zasahuje perfektním zákrokem lapačkou.

57:54

57:21

Nedovolené bránění a dvě minuty pro Pavla Srdínka.

57:14

Hosté vyhazují.

57:05

5 na 4.

56:54

Pospíchal pálí do Dudáčka, jinak je to kroužení okolo hostující branky.

56:00

Zámek...

55:54

Michal Michal dvě minuty za podražení. Za nesportovní chování osobní trest pro Patrika Zaymla.

55:35

Domácí přichází o pásmo...

55:05

Vysoká hůl a dvě minuty pro Petra Zicha.

4:6

Branky a nahrávky: 20. Kopic (Vysloužil, Plachý), 24. Plachý (Kubát), 43. Martin Hadrava (Marek Hadrava, Port), 52. Martin Hadrava – 1. Macháček (Zayml), 5. Svoboda (Volf, Trummer), 17. Zich (Macháček), 22. Bárta (Ferebauer, Michal), 60. Trummer, 60. Trummer (Ferebauer)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Šoustal (Urban) – Pospíchal, Kubát, Kohút, Port, Kasalý D., Kalenda, Srdínko, Plachý, Kopic, Vysloužil, Kasalý F., Hadrava Marek, Hadrava Martin, Šulák, Votápek, Kaminsky

HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Němec) – Kříž L., Popelka, Michal, Macháček, Radoš, Babchuk, Kříž J., Svoboda, Šulčík, Trummer, Marek, Ferebauer, Zayml, Bárta, Stodolovský, Zich, Volf

Rozhodčí: Bc. Vrba – Musil, Bc. Roupec