HC Frýdek-Místek – HC Benátky nad Jizerou

konec (2:0, 3:0, 1:3)

18.11.2017, 17:00 • Hala Polárka • 23. kolo • Martin Sekanina

Tipsport: 1.5 4.65 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo pro dnešek vše. Loučím se s vámi a přeji pěkný zbytek víkendu. (19:15:20)
Máme za sebou utkání, které bylo plné akcí, střel a hlavně gólů. První dvě třetiny patřily jednoznačně domácím hokejistům, ale ve třetí část hry hosté zabrali a třemi góly se jim podařilo snížit stav utkání na konečných 6:3.

59:37

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Pyrochta – 2 min., vysoká hůl).

58:55

Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Po zmatcích v obraně domácích se dostal k puku FILIP KUŤÁK, který se nerozmýšlel a poslal kotouč mezi betony Jana Strmeně. Stav utkání se tímto mění na 6:3. Asistence: Radek Veselý, Petr Wiencek.

58:00

Právě byly zahlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Teď už můžeme říci, že se jedná o poslední dvě minuty celého utkání.

57:38

Lukáš Kovář nezpracoval přihrávku při útočném snažení domácích.

56:55

Rána Matěje Psoty byla nepřesná.

56:05

Puk se nachází za brankou hostů.

55:43

54:53

Tomáš Harkabus pálil nebezpečně, ale hostující brankář opět zasahuje.

54:35

Nebezpečnou ránu z hokejky domácího hráče vyrazil brankář Stezka až do ochranné sítě.

54:20

Hostům se podařilo vyhodit kotouč, takže Frýdečtí budou začínat znovu zpoza vlastní branky.

53:43

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Pyrochta – 2 min., hákování).

52:55

Pěkná akce hostů znamená snížení. Po přihrávce Dominika Lakatoše se dostal do samostatného úniku DANIEL ŠPAČEK. Přehodil si kotouč z forhendu do bekhendu a zamířil přesně mezi betony domácího brankáře. Asistence: Dominik Lakatoš, Ondřej Chrtek.

52:05

Zahradníčkovu ránu vyrazil Aleš Stezka.

51:30

Domácí hokejisté mají puk na svých hokejkách.

50:22

Nádhernou akci nám předvedli domácí hokejisté. Dominik Kafka na sebe natáhl protihráče a předložil kotouč volnému Przybylovi. Ten se pokoušel vymotat hostujícího brankáře, ale to se mu nepovedlo.

49:30

Bednářovu ránu vyrazil domácí brankář.

6:3

Branky a nahrávky: 8. Klimša (Pechanec), 19. Klimša (Peterek, Pechanec), 21. Bajtek (Pechanec, Haman), 22. Bajtek (Peterek, Piegl), 40. Kvasnica (Zahradníček), 45. Peterek (Ovčačík) – 46. J. Mikyska, 53. D. Špaček (Lakatoš, Chrtek), 59. Kuťák (R. Veselý, Wiencek)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – L. Kovář, Haman, Ovčačík (A), Zahradníček (A), D. Stránský, Matyáš, Piegl – Kvasnica, J. Kalus, Pechanec – Bajtek, Harkabus, Osmík – Kaukič, Kafka, Przybyla – Klimša (C), Peterek.

HC Benátky nad Jizerou: Kořenář (22. Stezka) – Kunst, Husa, Jan Bednář, Plutnar, Pyrochta, Mirochnikov – A. Dlouhý (A), J. Mikyska, Lakatoš – D. Špaček (C), Chrtek, Z. Král – Psota, Bittner, Hrníčko – Wiencek, Kuťák, R. Veselý.

Rozhodčí: Šutara, Dědek – Adamec, Poruba