konec (0:1, 1:3, 1:1)

18.11.2017, 13:00 • Ostravar aréna • 18. kolo • Jan Meichsner

Tipsport: 2.36 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po zápase:

Pražané díky skvěle zvládnuté prostřední části dnešního utkání berou všechny tři body za vítězství 5:2.

Utkání bylo vyrovnané od první do poslední minuty a pro domácí je vzhledem k jejich střelecké aktivitě výsledek hodně přísný.

Ode mne je to dnes z Ostravar Arény vše a těším se s vámi u dalších online přenosů. (15:10:41)

59:00

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Šorf – 2 min., hrubost).

59:00

Brankář Šorf působí hodně podrážděným dojmem – teď byl opět nejaktivnější ve strkanici před branku a dostává dvě minuty.

58:54

Zakázané uvolnění Slávie.

58:32

Šorf kryje další střelu lapačkou a hra se opět přerušuje.

57:51

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Gřesík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Melovičq – 2 min., hrubost).

57:51

Další strkanice – tentokrát v ní byl nejaktivnější brankář Šorf! Vylučovat se bude na obou stranách!

57:25

Šorf si přesně našel střelu od modré a zastavuje hru.

56:40

Domácí jsou pevně usazeni v útočném pásmu – jejich přesilovce ale chybí střelba!

56:09

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Stark – 2 min., vysoká hůl).

56:09

Viditelně otřesený Dang nakonec opouští ledovou plochu v doprovodu lékaře.

56:09

Michal Dang zůstává po zásahu jednoho z hostí nehybně ležet na ledové ploše a na místo spěchá lékař!

55:44

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Martínek – 2 min., faul loktem).

55:44

Bude se vylučovat na straně hostí.

55:31

Domácí teď zahrávají další zakázané uvolnění v rozmezí několika sekund.

55:23

Zakázané uvolnění Vítkovic.

54:36

Slavia právě vstřelila branku!
DAVID JAŠA přebruslil domácího obránce – sjel si do bezprostřední blízkosti branky a střelou nad beton zvýšil na 5:2 z pohledu Slávie!. Asistence: David Stark.

2:5

Branky a nahrávky: 25. Konečný (Fridrich, Ficek), 45. Beránek (Fridrich, Konečný) – 20. Martínek (Šteiner, Šmíd), 27. Jaša (Šergl, Kohút), 38. Heldák (Hejda, Martínek), 39. Šilhan (Patočka), 55. Jaša (Stark)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Piták) – Kunc, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek. – Gřesík, Raček, Blaško, Vilček, Konečný, Klíma, Raška, Beránek, Malát, Dang, Fridrich

HC Slavia Praha: Šorf (Vecka) – Hejda, Duda, Šmíd, Vobořil, Stark, Melovič, Valík, – Brož, Kohút, Matějka, Patočka, Šteiner, Heldák, Šilhan, Šergl, Jaša, Hradil, Nedorost, Martínek

Rozhodčí: Cabák – Barteček, Gančarčík

02:27 SLA 2 Heldák, podražení
07:14 SLA 2 Valík, podražení
11:40 VIT 2 Klíma, faul loktem
19:37 SLA 0:1 Martínek (Šteiner, Šmíd)
22:21 VIT 2 Konečný, vysoká hůl