po s.n. (1:2) (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

18.11.2017, 08:00 • Platinum Arena • Radek Kozel

Tipsport: 2.33 4.0 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (10:42:45)
V Chabarovsku je dobojováno a z vítězství 2:1 po samostatných nájezdech se radují hokejisté Dynama Moskva. Ti byli po většinu zápasu lepším týmem a už už se zdálo, že si dokráčí pro vítězství. V poslední vteřině zápasu však inkasovali, a protože nerozhodlo ani prodloužení, přišlo rozřešení až v samostatných nájezdech.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.
Autorem vítězné branky je VLADISLAV JEFREMOV.

Samostatné nájezdy začínají.
Protože rozuzlení dnešního napínavého zápasu nepřineslo ani prodloužení, byť k němu měli domácí velice blízko a Jordánův gól jim uznán nebyl, rozhodnou o vítězi duelu až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:21

Hosté si vypracovali obrovskou šanci, ale střela Varnakova trefila pouze levý beton brankáře.

63:42

Hra se nyní sice odehrává před Metsolou, ale až do zakončení se hosté propracovat nemohou.

62:48

A domácí jsou zde s dalším útokem. Nutno podotknout, že v prodloužení jsou to právě hokejisté Amuru, kteří jsou aktivnější.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Potěchin (Vj. Ušenin) – 47. Petunin (I. Nikulin, Alexejev), rozh. náj. Jefremov