Liga mistrů

FK Spartak Moskva – Sevilla FC

5:1

konec (1:1)

17.10.2017, 20:45 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Skupina E • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.86 3.67 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera! (22:52:26)
Fotbalisté Spartaku Moskva za sebou mají velký zápas! Ve 3. kole skupinové fáze Ligy mistrů totiž dokázali před svými fanoušky sestřelit španělskou Sevillu 5:1. Utkání se lámalo na začátku druhé půle za stavu 1:1, kdy byli hosté lepší a neproměnili několik velkých šancí. V 58. minutě tak přišel trest z kopačky Lorenza Melgareja a od té chvíle domácím vycházelo vše. V 67. minutě tak uklidil Kombarovův centr z voleje do sítě Denis Glušakov, poté udělal kličku brankáři Luiz Adriano a poslední hřebíček do hostující rakve přidal v závěru Quincy Promes. Ten zakončil utkání s bilancí dvou vstřelených gólů a dvou asistencí. Spartak se tak v tabulce skupiny posunul právě před Sevillu na postupové druhé místo.

90+3

90+3

Hosté si už jen nahrávají na vlastní polovině. Na tenhle zápas budou chtít rychle zapomenout.

90+1

Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

90

90. Quincy PROMES - 5:1

90

Spartak právě vstřelil branku!
Domácím ve druhém poločase vychází snad vše! QUINCY PROMES prošel od levé postranní čáry až do šestnáctky přes dva bránící hráče, když tomu druhému dokonce nasadil jesličky. Svou individuální akci zakončil střelou po zemi ke vzdálenější tyči – 5:1.

89

Guido Pizarro přilétl do souboje s Mariem Pašalićem pozdě. Za to si vysloužil žlutou kartu.

88

Další centr Navase, ani teď se k míči jeho spoluhráči nedostali.

86

Jesús Navas centroval před bránu z pravé strany. Balón snadno sebral brankář Selichov, který dnes domácí tým výrazně podržel zejména za stavu 1:1.

85

Sarabia byl přistižen v ofsajdu. Domácí tak rozehrávají.

84

Pablovi Sarabiovi se nepovedl centr. Hostující křídelník poslal míč až za bránu.

84

Domácí se ubránili, Sevilla ještě zůstává u míče.

83

Escudero poslal před domácí bránu dobrý centr, ale obrana Spartaku míč uklízí na roh.

82

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Luis Muriel.

81

Jesús Navas se na pravém křídle uvolnil přes Tasciho, ale jeho centr odhlavičkoval do bezpečí Džikija.

79

Skvělý zápas dnes hraje Quincy Promes. Nizozemský fotbalista byl hned u tří gólů Spartaku.

5:1

konec (1:1)

Branky: 18. Promes (Ješčenko), 58. Melgarejo (Promes), 67. Glušakov (D. Kombarov), 74. L. Adriano (Promes), 90. Promes – 30. Kjaer

Karty:   34. Džikija (SPM), 45+1. Fernando (SPM) – 38. Escudero (SEV), 89. Pizarro (SEV)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 0:9. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:10.

FK Spartak Moskva: Selichov – Ješčenko, Tasci, Džikija, D. Kombarov – Fernando, Glušakov (C) – Samedov (25. Melgarejo), I. Popov (57. Pašalić), Promes – L. Adriano.
Náhradníci: Maximenko – Petković, Bocchetti, Melgarejo, Kutěpov, Pašalić, Pedro Rocha.

Sevilla FC: S. Rico – Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero (C) – Banega, Pizarro, Krohn-Dehli (68. F. Vázquez) – Nolito (76. Navas), Ben Yedder (82. Muriel), Sarabia.
Náhradníci: Soria – Corchia, Correa, Geis, Navas, Muriel, F. Vázquez.

Rozhodčí: G. Rocchi – E. Liberatore, F. Meli