konec (1:0, 1:0, 1:1)

17.10.2017, 18:00 • ČPP Aréna • 14. kolo • Klára Petrásková

Tipsport: 1.66 4.5 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to v tuto chvíli již vše Přeji příjemný zbytek pracovního týdne a u dalších hokejových on-line přenosů se těším na počtenou! (20:34:12)
Šestou výhru v řadě zahájili hradečtí už v první třetině, kdy se dostali do vedení díky nejčastěji skórujícímu hradeckému hráči Bedřichu Köhlerovi. Jeho spoluhráči poté přidali v každé další třetině po jednom gólu a i když v závěru inkasovali a museli urputně bránit, na výhře 3:1 už se nic nezměnilo.
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec Králové – 6 (23)
Liberec – 13 (24)

Je to tak, Hradec vítězí 3:1! Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Ladislav Šmíd (Liberec) a Patrik Rybár (Hradec Králové). Východočeský gólman sice dnes přišel o svou neprůstřelnost a sérii nul, i tak si ale jeho výkon z posledních dní zaslouží obdiv! Rybár totiž neinkasoval přesně 245 minut a 27 vteřin, což znamená, že v tabulce neprůstřelnosti se posunul na 2. místo v historii jak české, tak československé extraligy! 1. příčka zůstane ještě nějaký čas v držení Vladimíra Hudáčka (262:51, Zlín, sezóna 1999/00).

59:50

Tohle hradecké vyhození už na zakázané uvolnění nedoletělo, vypadá to, že na skóre zápasu se už nic nezmění!

59:40

Další zákrok hradeckého gólmana protečoval kotouč do ochranné sítě, znovu tedy vhazování před jeho osobou.

59:31

Michal Bulíř si zpracoval puk bruslí a zkoušel vystřelit, mimo jiné Rybárův levý beton mu zabránil v úmyslech a puk skončil vedle tyče!

59:22

Východočeskými icingy se to jen hemží, nyní přišel na řadu další.

59:00

A to se také děje, Liberečtí opět v power-play!

58:54

Stezka jde spět do brány, spíše ale tak, aby se neřeklo. Je totiž připraven kdykoliv vystartovat. na střídačku.

58:54

Teď se kotouč na chvilku dostal do střední třetiny a zpět, rozhodčí pískají ofsajd.

58:49

Hosté opět na puku, Lvi musí znovu bránit!

58:33

Bedřich Köhler nezamířil přesně na bránu a poslal touš opět jen na zakázané uvolnění.

58:16

Další vyhození za cenu icingu, buly po pravici Rybára!

57:50

Tečovaný pokus Michala Bulíře proskákal kolem levé tyče, následně se Hradec osvobodil.

57:28

Hradec krátce po buly vybojoval puk a poslal ho na zakázané uvolnění.

57:06

Liberec bez gólmana, podaří se mu snížit či vyrovnat?

56:25

Liberečtí se i nadále snaží útočit a zápas ještě nevzdávají, nepříjemné ráně od modré teď musel čelit domácí gólman.

3:1

Branky a nahrávky: 15. Köhler, 24. Červený (Gregorc, Koukal), 43. Šimánek (Cingel, F. Pavlík) – 56. Redenbach (Bakoš, Derner)

Mountfield HK: Rybár (J. Sedláček) – Cibulskis, Gregorc, F. Pavlík, Graňák, Pláněk, Vydarený – Köhler (A), Dragoun, Šimánek – Jaroslav Bednář (C), Kukumberg, Cingel – Vopelka, Koukal (A), Červený – Jarůšek, Berger, Látal.

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Will) – Havlín, Ševc (C), Jánošík, Šmíd (A), Kolmann, Derner – Bulíř, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bakoš, Redenbach, Bartovič – Lakatoš, Jašek, Ordoš – J. Stránský, D. Špaček, J. Vlach.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Kajínek, Zavřel