Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:23

Zblokované střely: 7 – 10
Vhazování: 32 – 35
Hity: 20 – 30
Trestné minuty: 15 – 58
Utkání mezi kazašským Barysem Astana a čínským Red Star Kunlunem právě skončilo. Domácí vítězí 4:3 po prodloužení. Vítěznou branku vstřelil v jeho poslední minutě Matthew Frattin.
Vstup do utkání vyšel lépe domácímu Barysu, který vedl po úvodních dvaceti minutách 2:0. Hostům se však podařilo v prostřední periodě smazat ztrátu během jedné minuty pětadvaceti vteřin. Kunlun se krátce před polovinou třetí třetiny dostal dokonce do vedení. To když přesilovku využil Gilbert Brulé. Barys ale dokázal srovnat v 57. minutě na 3:3 – prosadil se Roman Savčenko. V prodloužení o osudu tohoto utkání pak rozhodl již zmíněný Frattin.

64:05

64:05 Matt FRATTIN - 4:3

64:05

Astana právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Prodloužení s velkou spoustou šancí rozhoduje v jeho poslední minutě MATTHEW FRATTIN. Devětadvacetiletý útočník dostal přihrávku od Semjonova a z mezikruží následně prostřelil brankáře Hellberga. Asistence: Maxim Semjonov, Linden Vey.

63:30

Velký závar před brankou domácích! Karlsson ale i s pomocí obránců dokázal odolat.

63:02

Bek Kunlunu Chlystov s pukem v obranné zóně.

62:30

Vhazování nařízeno do obranné třetiny Astany.

62:30

Domácí v postavení mimo hru.

61:20

Na druhé straně střílel Kinrade, avšak pouze do pravé tyče Karlssonovy branky!

60:55

Další velká šance pro Barys! Starčenko ale minul tři tyče.

60:14

Blacker vyrobil v obranném pásmu obrovskou chybu, Veyovi se ale rozhodnout nepodařilo.

60:04

Vhazování pro Kunlun.

60:01

Jdeme na prodloužení!

4:3

Branky a nahrávky: 5. Šalapov (M. Semjonov, Michajlis), 20. Puškarjov (Southorn, Frattin), 57. Savčenko (Žajlauov, R. Starčenko), 65. Frattin (M. Semjonov, Belgibajev) – 27. Brulé (Wolski, A. Kosticyn), 28. A. Kosticyn (Wolski, Brulé), 49. Brulé (Wolski)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dallman, Southorn, Polochov, Lipin, Šalapov, M. Semjonov (C), Savčenko, Orechov – Puškarjov (A), Vey, Frattin – Žajlauov, Belgibajev, St. Pierre – Michajlis, R. Starčenko (A), Gurkov – Lichotnikov, Akolzin, Ševčenko.

Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Järvinen, Kinrade (A), N. Chlystov, Blacker, Ďaloga, Vorobej, Ibragimov – Wolski, Brulé, A. Kosticyn – DeFazio, Yip, Kane (A) – Chipchura, Thuresson, Myttynen – Ponikarovskij (C), Lockhart, Jaw.

Rozhodčí: Pavel Komarov, Jurij Oskirko – Pavel Badyl, Alexej Michel

Diváci: 6 894

04:46 AST 1:0 Šalapov (M. Semjonov, Michajlis)
05:52 KUN 2 Blacker, držení protihráče
12:04 AST 2 Ševčenko, vysoká hůl
12:48 KUN 2 A. Kosticyn, podražení