1. liga (SR)

HK Spišská Nová Ves – HC Nové Zámky B

2:5

konec (1:2, 0:2, 1:1)

13.10.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 10. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.35 6.3 4.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 2:5! (19:22:07)

56:38

Nové Zámky B dávajú gól!
V 57. minúte zápasu hostia dávajú svoj piaty gól a tak je stav 2:5! Autorom presného zásahu je DANIIL FOMINYKH.
Asistencia: Jozef Tibenský, Dominik Rehák.

52:29

Spišská Nová Ves dala gól!

V 53. minúte zápasu domáci znižujú na 2:4! Autorom presného zásahu je RENÉ ŠTRAUCH.
Asistencia: Branislav Zwick, Miroslav Olejník.

48:40

Domáci v plnom počte.

46:40

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Bdžoch – 2 min., hákovanie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po dvoch tretinách je stav zápasu 1:4!

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:59

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Tužinský – 2 min., hákovanie).

35:24

33:24

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Zekucia – 2 min., podrazenie).

31:07

V 32. minúte zápasu si hostia vypracovali náskok o tri góly – 1:4! Autorom presného zásahu je JOZEF TIBENSKÝ.
Asistencia: Mário Vörös.

24:05

V 25. minúte zápasu sa hostia dostávajú do vedenia o dva góly – 1:3! Autorom presného zásahu je DOMINIK REHÁK.
Asistencia: Jozef Tibenský, Adam Tužinský.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine je stav zápasu 1:2!

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:26

Hostia využívajú presilovku a v závere prvej tretine otáčajú vývoj zápasu vo svoj prospech – 1:2! Autorom presného zásahu je DOMINIK NOVÁK.
Asistencia: Dávid Matejovie.

2:5

Branky a nahrávky: 1. Vartovník (Lesňák, Vantroba), 53. Štrauch (Zwick, Olejník) – 12. Novák (Metejov), 19. Novák (Matejovie), 25. Rehák (Tibenský, Tužinský), 32. Tibenský (Vörös), 57. Fominykh (Tibenský, Rehák)

HK Spišská Nová Ves: Gavalier – Vantroba, Zekucia, Bdžoch, Halász, Šterbák, Štrauch, Kyčák, Krmenčík – Giľák, Vartovník, Lesňák – Mikula, Nagy, Findura – Zwick, Olejník, Chmeľ – Ferleťák, Adamčík, Bednarčík

HC Nové Zámky B: Nagy – Trávniček, Šimek, Šiška, Kudrna, Metejovie, Bačkor, Bórik – Slávik, Matejov, Novák – Tibenský, Rehák, Tužinský – Fominykh, Hvizdoš, Dobrotina – Vörös, Kovács

Rozhodčí: Peter Korba – Jaroslav Riš, Ondrej Homola – Štefan Bačo

00:12 SNV 1:0 Vartovník (Lesňák, Vantroba)
09:02 NZB 2 Dobrotina, hákování
11:48 NZB 1:1 Novák (Metejov)