13.10.2017, 17:20 • SD ARÉNA • 12. kolo • Kryštof Kousal (@ButchCorey)

Tipsport: 1.8 4.35 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:54

59:54 Jiří ONDRÁČEK - 1:4

59:54

Zlín právě vstřelil branku!
JIŘÍ ONDRÁČEK pečetí výsledek 4:1 pro Zlín gólem do prázdné brány. Bez asistence.

57:09

Laco je tři minuty před koncem třetiny venku z brány a Piráti to zkoušejí v šesti!

53:30

Další přesilovka pro domácí. Dvě minuty pro hráčskou lavici Zlína za příliš mnoho hráčů. Trest odsedí Rihards Bukarts.

52:02

Další perfektní zákrok Kašíka, který se roztáhl ve svém brankovišti a zamezil zakončení Růžičky. Možná nejdůležitější zásah hostujícího gólmana v utkání.

51:27

Mrázek si vylepšil střeleckou pozici a nechal projet bránící hráče, jenže jeho střelu opět lapil bezchybný Kašík.

50:35

Další přesilovka pro domácí, dvě minuty za podražení pro Marcela Petrana (ZLN).

49:45

Růžička z blízkosti měl dost času na rozhýbání Kašíka kličkou, hostující brankář ovšem chytá fantasticky a nenechal se takovou fintou zastrašit.

Martin Matějíček (ZLN) pod tlakem vyhodil puk z obranného pásma mimo hřiště a půjde si odsedět své dvě minuty.

48:02

Další tyč Chomutova po střele Skokana.

35:45

Šikovná teč Vladimíra Růžičky udělal šmouhu na pravé tyči Kašíkovy brány.

28:28

Matrin Matějíček (ZLN) si dvě minuty odpočine na trestné lavici za faul vysokou holí.

26:20

26:20 Rihards BUKARTS - 1:3

26:20

V posledních sekundách přesilovky vypálil od modré Matějíček a Laco si myslel, že dokázal zakročit, jenže kotouč mu vypadl a dorážku našel RIHARDS BUKARTS. Asistence: Ondřej Veselý, Martin Matějíček.

24:35

Vjačeslav Bulanov poslal na trestnou lavici Ondřeje Dlapu (CHM), a to na dvě minuty za hákování.

18:12

18:12 Roberts BUKARTS - 1:2

17:35

Rychlá akce po vhazování. Honejsek vyhrál Buly, Šťastný přikopl kotouč ROBERTSOVI BUKARTSOVI a ten bleskově vypálil kolem Lacovy vyrážečky. Berani jdou do vedení. Asistence: David Šťastný, Antonín Honejsek.

15:12

15:12 Tomáš VALENTA - 1:1

15:19

Roberts Bukarts skvěle vybojoval puk na zadním mantinelu a ke střele se posléze dostal TOMÁŠ VALENTA, který prostřelil dva hráče v poli a Laco neměl šanci zasáhnout. Asistence: Martin Matějíček, Roberts Bukarts.

11:02

Vojtěch Tomeček (CHM) si půjde odpykat dvouminutový trest za hrubost.

09:50

Koblasa si našel prostor podél pravého mantinelu a dostal se až ke Kašíkovi, ten dobrým vyjetím znemožnil chomutovskému útočníkovi zakončit.

08:32

08:32 Marek TOMICA - 1:0

08:32

Piráti právě vstřelili branku!
Vondrka obkroužil bránu hostů a nahrával do brankoviště Humlovi, jenže puk prošel až na MARKA TOMICU, který propálil Kašíka. Asistence: Michal Vondrka.

06:58

Dva na jednoho z pohledu hostujícího týmu, Okál volil tvrdou, leč nepřesnou střelu. Tedy ne, že by zvolil nepřesnou střelu, prostě se mu jen nepovedla.

03:10

Ján Laco se blýskl proti samostatnému úniku Ondráčka po hrubé chybě obranné dvojice Pirátů. Na zákroky proti samostatným nájezdům je to 1:1.

02:10

Fryšara (ZLN) podrazil u mantinelu Vondrku a odsedí si dvouminutový trest.

01:10

Sklenář se po nepřesnosti Beranů na modré čáře řítil sám na Kašíka. Hostující gólman skvěle zasáhl betonem.

1:4

Branky a nahrávky: 9. Tomica (Vondrka) – 16. Valenta (Matějíček, Roberts Bukarts), 18. Roberts Bukarts (Šťastný, Honejsek), 27. Rihards Bukarts (O. Veselý, Matějíček), 60. J. Ondráček

Piráti Chomutov: J. Laco – Flemming, Valach, Grman, Mrázek, Slovák, Dlapa – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Lauko, Poletín, Koblasa – Chlouba, V. Tomeček, Chrpa.

Berani Zlín: Kašík – Ferenc, Freibergs, Gazda, Matějíček, Řezníček, Petran, Valenta – Kubiš, P. Sedláček, J. Ondráček – Roberts Bukarts, Rihards Bukarts, Honejsek – Šťastný, Popelka, O. Veselý – Okál, Klhůfek, Fryšara.

Rozhodčí: Bejček, Bulanov – Komárek, Zíka

02:10 ZLN 2 Fryšara, podražení
08:32 CHM 1:0 Tomica (Vondrka)
11:02 CHM 2 V. Tomeček, hrubost
15:19 ZLN 1:1 Valenta (Matějíček, Roberts Bukarts)
17:35 ZLN 1:2 Roberts Bukarts (Šťastný, Honejsek)