To už je z mé strany vše. Na počtenou! (06:56:42)

Marko Daňo (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:46
3. Connor Hellebuyck (WPG) 30 zák., 2 góly, 93,8 %
Střely na branku – 32:20 (8:9, 12:6, 12:5)
Zblokované střely – 9:15
Vyhraná vhazování – 35:29
Trestné minuty – 4:10
Hity – 18:19
Hokejisté Winnipegu Jets vítězí ve Vancouveru 4:2 a připisují si tak do tabulky dva body. Hostům vyšla především druhá třetina, v níž si vytvořili rozhodující dvougólový náskok. Kosatky sice v 53. minutě snížily po střele Christophera Taneva, ovšem to už bylo z jejich strany vše. Naopak, 5 sekund před koncem uzavřel skóre utkání střelou do prázdné branky Nikolaj Ehlers.

59:55

59:55 Nikolaj EHLERS - 2:4

59:55

Winnipeg právě vstřelil branku!
Henrik Sedin sice vyhrál buly, ale domácím následně puk utekl do středního pásma. Tam se k němu dostal NIKOLAJ EHLERS, jenž od modré trefil prázdnou branku soupeře a rozhoduje. Bez asistence.

59:47

Zakázané uvolnění Jets, ještě jedno buly v útočném pásmu Canucks.

59:10

Ránu Del Zotta srazil do ochranné sítě Blake Wheeler.

58:54

Hned po buly cpal puk na branku Daniel Sedin. Hellebuyck neumožnil Horvathovi dorážet.

58:49

Rána Michaela Del Zotta byla sražena do ochranné sítě. Domácí si berou time-out.

58:47

Markström prchá na střídačku, domácí budou hrát power-play!

58:13

Domácím bylo odpískáno zakázané uvolnění. Vhazuje se tedy před Markströmem, což hostům maximálně vyhovuje.

57:11

Zajímavý závar před hostující brankou, ale nikdo z domácích hráčů puk za Hellebuycka nedostal.

56:13

Tanev netrefil hostující branku. Canucks se už krátí čas.

55:30

Krásnou střelu z voleje vypustil na domácí branku Dmitrij Kulikov, ale ještě lepší zákrok vytáhl Jacob Markström! Ten se v brankovišti natáhl a připsal si krásný zákrok lapačkou.

2:4

Branky a nahrávky: 8. D. Sedin (Boeser, Vanek), 53. Ch. Tanev (Gagner) – 10. Morrissey (Trouba, Little), 36. Laine (Little, D. Kulikov), 39. T. Myers (Copp), 60. Ehlers

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Ch. Tanev (A), Edler, Gudbranson, Del Zotto, Stecher, B. Hutton – Vanek, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boeser, Horvat, Bärtschi – Virtanen, Gagner, Eriksson – Dorsett, B. Sutter, M. Granlund.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Poolman, Enström, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little (A), Perreault – Petan, Lowry, Matthias – Daňo, Copp, B. Tanev.

Rozhodčí: O'Halloran, Nicholson – Gawryletz, Wheler

Diváci: 15589

05:36 WPG 2 Daňo, nedovolené bránění
07:25 VAN 1:0 D. Sedin (Boeser, Vanek)
09:13 WPG 1:1 Morrissey (Trouba, Little)
20:57 VAN 2 Dorsett, podražení