2:3

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)

12.10.2017, 17:00 • DRFG Arena, Brno • Skupina D • Václav Petrů

Ode mě dnes vše, hezký zbytek večera. (19:06:37)
Hokejisté Jihlavy potvrdili v dnešním klání roli mírného favorita a z dnešního klání získávají dva body. Mrzet je tak příliš nemusí ztráta dvoubrankového vedení, které ovšem modrobílí smazali velmi rychle. Oba celky si střihnou odvetu hned zítra od 12:30 zde v DRFG Areně. Nenechte si tento zápas v našem online přenosu ujít.

61:38

Dukla právě vstřelila branku!
Bonusový bod získávají hosté! Dlouho obezřetně hrané prodloužení rozsekl v první vyložené šanci nastavení VÍTĚZSLAV BROŽ. Ten stál osamocený před bránou, kde mu přihrál puk Rašín. Následně jihlavský forvard kličkou obehrál ležícího brankáře Holatu a zavěsil puk mezi tři tyče. Asistence: Patrik Rašín.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, větší šance si vytvořili hosté, ovšem žádnou z nich využít nedokázali, a tak přijde na řadu prodloužení.

60:00

58:52

Zakázané uvolnění Dukly. Hra se na konci normální hrací doby kouskuje.

58:32

Kadlic ukořistil ve středním pásmu puk, ale poté vjel do ofsajdu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:06

Dlouhou pasáž bez přerušení, v němž měli více ze hry hosté ukončil až souboj u mantinelu, po němž puk zapadl do hlediště.

54:53

Následně při přečíslení dva na jednoho vytáhl Holata haškovský zákrok, kdy vleže vystrčil do vzduchu svůj pravý beton a vytěsnil puk mířený do horní poloviny brány.

54:24

Juda nabruslil do útočného pásma a zpoza kruhů se snažil najít mezeru mezi Holatovými betony. Brněnský gólman si prostor pohlídal.

53:48

Studeného projektil od modré vyrazil betonem mimo nebezpečí Juřička.

52:29

Meluzín vypálil z pravého kruhu, Juřička vytáhl lapačku a zakročil.

51:07

Studený pálil od modré, Juřička vytáhl svůj beton a projektil brněnského zadáka eliminoval.

51:03

Zakázané uvolnění Komety.

50:56

Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez střeleckých pokusů. Oba týmy si dávají pozor na zadní vrátka a nechtějí chybovat.

2:3

Branky a nahrávky: 33. Kavický (Caha, Vašíček), 35. Meluzín (Zajíček) – 11. Barák (Trnka), 33. Juda (Marek), 62. Brož (Rašín)

HC Kometa Brno: Holata (Pleticha) – Věžník, Sedláček, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, P. Vašíček, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Meluzín, Zajíček, Novák, Kavický, Gajarský, D. Vašíček, Kunc, Kadlic.

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Křišta, Veleba, Sapík, Marek, Trávník, Rašín – Brož, Daňhel, Úlovec, Krajíček, Kardoš, Najman, Filip, Juda, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda.

Rozhodčí: Čuňočka – Měkýš, Otáhal

03:16 KOM 2 Gajarský, krosček
10:20 JIH 0:1 Barák (Trnka)
14:26 JIH 2 Filip, vražení na hrazení
17:49 KOM 2 Kavický, hákování
19:59 JIH 2 Najman