11.10.2017, 14:19 • 1. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.22 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Forhend Siniakové končí v síti a tím končí i celé utkání.

5:3

A to se jí také daří díky výbornému zkrácení hry.

5:2

A dalším vzápětí se dostává navíc do vedení 5:2. Se Siniakovou to vypadá hodně špatně.

4:2

Využívá hned první a směřuje k vítězství.

3:2

I tento bekhend končí mimo. Švýcarka drží servis a vede 3:2.

2:2

Další chyba Švýcarky. Míček skončil v sítí a jede znovu od začátku.

2:1

Golubicová kritickou chvíli neustála. Dlouho byla pod tlakem a bránila se, nakonec ale poslala bekhend do autu.

2:0

Který Švýcarka využívá, protože Siniaková poslala bekhend za základní lajnu.

1:0

Forhend kros skončil přesně na lajně. Švýcarka nakonec bere pro sebe úvodní game třetí sady.

6:2

Druhý už ale nikoliv poté, co její forhend končí v síti. Jde se do rozhodujícího třetího setu.

5:2

Do třetice Švýcarka úspěšná u sítě a díky zvládnutému voleji jde zaslouženě do vedení 5:2.

4:2

V klíčový moment, ale selhala a bekhend nasměroval opět do sítě. Golubicová má zpátky náskok a vede 4:2.

3:2

Dvojchyba Švýcarky a Siniaková se vrací zpět do druhého setu.

3:1

Do třetice úspěšný servis a Siniakové se daří snížit na 1:3 z jejího pohledu.

3:0

Riskantní return Siniakové končí daleko v autu.

2:0

Po vyhozeném bekhendu Češky využívá hned ten první.

1:0

Přímým bodem z podání nakonec získává Golubicová úvodní game pro sebe.

6:7

Zkažený halfvolej Golubicové končí mimo. Siniaková bere pro sebe první set v nejmenším možném rozdílu.

6:6

Čistá hra ve prospěch Švýcarky po vítězném forhendu. Jde se do zkrácené hry.

5:6

Zcela nepochopitelně zahrála Golubicová nabíhaný bekhend do míst, kde stála Siniaková. Pro Češku poté bylo jednoduché trefit kurt a podruhé v zápase si podržela podání.

5:5

Druhý už ji ale daruje sama Švýcarka, když její forhend skončil po dlouhé výměně v autu. 5:5.

15-40

První ale posílá z returnu do autu.

5:4

Využívá hned ten první, kdy Siniaková opět poslala míček z forhendu do autu. Golubicová tak bude mít možnost doservírovat první set.

4:4

Po výborném returnu a následném skvělém bekhendu po lajně využívá hned první. Je opět srovnáno.

4:3

V pravý čas zaútočila Golubicová a vydala se k síti, kde si nakonec připravila vítěznou smeč. Potřetí v zápase bere Siniakové servis a vede 4:3.

3:3

Siniaková trefuje síť, je srovnáno 3:3.

2:3

Zkažený volej Golubicové ji k tomu dopomáhá. Česká hráčka je tak první, která si udržela servis a vede 3:2.

2:2

Švýcarská finalistka z loňského roku se vyhazuje. Série prohraných podání nadále pokračuje.

2:1

Siniaková sama darovala soupeřce druhý servis v řadě. její smeč skončila daleko za základní lajnou.

1:1

Přes výtečnou obranu si česká tenistka bere ztracené podání ihned zpět. Dlouho se bránila a poté pokračovala i u sítě, odkud poslala volej Švýcarka mimo kurt.