4:2

konec (2:1, 1:0, 1:1)

11.10.2017, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 10. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kopřivnice dokázala zvládnout důležité utkání proti Opavě, vyhrála 4:2 a zastavila tak šňůru porážek. Domácí si vytvořili v první třetině dvoubrankový náskok a po celou dobu utkání nepřišli o vedení. V závěru utkání Opava mocně tlačila, ale nakonec vše rozhodl gól do prázdné brány hostů. Díky dnešním třem bodům se Kopřivnice dostala na 6. místo tabulky, právě před Opavu. (20:31:21)

59:09

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Zdá se, že je rozhodnuto! Kopřivnice dokázala ujet z opavského sevření a vstřelila gól do prázdné brány. Relativně snadnou práci měl ADAM KOFROŇ, který už jen puk na brankovišti nasměroval do brány. Asistence: Jakub Mach.

58:30

Hromada má kotouč opět pod sebou. Podržel svůj tým.

58:22

Vhazovat se bude před Hromadou a branka Opavy zůstává prázdná. Hosté to zkoušejí v šesti!

57:22

Opava dál tlačí na Kopřivnici, ale obrana domácích včele s brankářem Hromadou zatím odolává.

56:50

Kopřivnici se povedlo vyhodit puk tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

55:19

Domácím teď zatrnulo, když Hromada pouze vyrazil puk před sebe. Zachránil ho jeho obránce, který puk odpálil pryč.

54:40

Kopřivnici dělí ještě pět minut od třetího vítězství v sezoně, díky kterého by se v tabulce dostala před Opavu.

53:50

Poruba si rozhýbal Šafránka a zakončoval forhendem, brankář Opavy ale zůstal v klidu stát a puk vyrazil.

53:50

Trestné střílení pro domácí. Pojede ho Jan Poruba.

53:10

Domácí vyhodili puk a stihli vystřídat.

53:00

Střela Slavíka od modré byla pomalá a nepřesná.

52:35

Opava pokračuje v tlaku, stále má ještě přesilovku.

51:47

Opava právě vstřelila branku!
Tak to byla bleskově využitá přesilovka. U pravé tyče zůstal volný JAKUB VÍTEK, počkal si na přihrávku a snížil na 2:3. Závěr třetí třetiny bude ještě dramatický. Asistence: Petr Seidler, Dominik Rudl.

51:36

Minutu a čtyři sekundy budou hrát hosté přesilovku pět na tři.

51:36

Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Tomášek – 2 min., nedovolené bránění).

50:41

Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bail – 2 min., nedovolené bránění).

50:24

Kopřivnice si vede při bránění svého náskoku obstojně, dokonce nutí Opavu myslet i na její vlastní obranu.

4:2

Branky a nahrávky: 7. Vyčesaný (Tomášek), 14. Sluštík (Mach, Marek), 36. Tomášek (Poruba), 60. Kofroň (Mach) – 18. Vaněk (Chalupa, Wolf), 52. Vítek (Seidler, Rudl)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Krutil, Špěpánek, Hainzl, Marek (A), Bail, Kropka, Mrowiec – Poruba, Pěnčík, Hrubý, Bartošák, Mach, Vyčesaný, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (C)

HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Rudl, Slavík, Tichý, Štindl, Kiss, Šindelář, Chalupa (C), Šendera – Wolf, Pokorný, Černý (A), Hartmann, Vaněk, Škoda, Seidler, Rousek, Vítek, Malina

02:38 OPA 2 Slavík, hákování
06:12 KOP 1:0 Vyčesaný (Tomášek)
07:01 KOP 2+2 Sluštík, hrubost+hrubost