11.10.2017, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 2.23 3.78 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Corey Crawford (CHI) – 97.6% úspěšnost zákroků.
2. Alex DeBrincat (CHI) – 1 + 0.
3. Charles Hudon (MTL) – 0 + 0.
Československá stopa
R. Pánik (CHI) – 0 + 1, střely na branku: 1, počet trestných minut: 2, +-: 1 čas na ledě: 16:04.
M. Kempný (CHI) – 0 + 0, střely na branku: 2, počet trestných minut: 2, +-: 1 čas na ledě: 16:10.
J. Rutta (CHI) – 0 + 0, střely na branku: 0, počet trestných minut: 0, +-: 0 čas na ledě: 19:58.
T. Plekanec (MTL) – 1 + 0, střely na branku: 4, počet trestných minut: 0, +-: 0 čas na ledě: 13:58.¨
A. Hemský (MTL) – 0 + 0, střely na branku: 0, počet trestných minut: 0, +-: 0 čas na ledě: 11:53.
Ve třetí třetině jsme se gólu nedočkali a zápas tak končí s bučením domácích fanoušků. Domácím hráčům nelze upřít snahu, na střely skončil zápas 42: 25, ale hráči v červených dresech dnes pálili tutové šance a s tím se zápas vyhrát nedá. Montreal čeká ještě jeden domácí zápas, kde se pokusí napravit reputaci a připsat si konečně další body do tabulky. Chicago tak končí svůj trip se 3 body ze 4 možných a pokračuje v dobře rozjeté sezóně.

59:10

Chicago dobře brání vlastní modrou čáru a Montreal se nedokáže dostat s pukem do třetiny.

58:40

Plekanec zablokoval střelu Kanea do prázdné.

58:00

Drouinovi se nepodařilo zavést puk do třetiny Hawks.

57:40

Saad vykopl kotouč ze třetiny, skvělý zákrok!

57:30

Price na laviččce!

57:30

Zakázané uvolnění Chicaga.

57:10

Nepřesná nahrávka Sharpa a útok hostů končí offsidem.

56:30

Franson vystihl nahrávku Shawa a puk měli na chvilku Blackhawks.

55:50

Na domácích hráčích je vidět obrovská snaha, ale v koncovce bohužel pro Habs vždy selžou.

55:23

Po střele Galchenyuka zvoní tyč!

54:30

Hraje se takřka bez přerušení a domácím utíkají vteřinky rychle.

53:50

Hudon se dosttal před obránce a zakončoval ze strany, Crawford si znovu počkal a vykopl kotouč.

53:02

Mete nahodil kotouč na branku, hostující brankář ho vyrazil mimo.

52:20

Drouin zablokoval střelu Seabrooka od modré.

1:3

Branky a nahrávky: 2. Plekanec – 18. DeBrincat (Sharp), 19. Saad (J. Toews, Pánik), 31. Anisimov (DeBrincat, Franson)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jo. Benn, S. Weber, Alzner, Petry, Mete, Davidson – Pacioretty, Drouin, Gallagher – Hudon, Plekanec, Lehkonen – Galchenyuk, Danault, A. Shaw – Byron, T. Mitchell, Hemský.

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith, Seabrook, Kempný, Forsling, Rutta, Franson – Saad, J. Toews, Pánik – Hartman, Anisimov, P. Kane – Sharp, Kero, DeBrincat – Bouma, Wingels, Hayden.

Rozhodčí: Morton, Kowal – Sericolo, Galloway

01:18 MTL 1:0 Plekanec
05:28 CHI 2 Franson, podražení
06:53 CHI 2 Hayden, vysoká hůl
10:09 MTL 2 A. Shaw, nedovolené bránění
17:57 CHI 1:1 DeBrincat (Sharp)