Liga mistrů

ERA Basketball Nymburk – Nanterre 92

72:81

konec (19:24, 39:41, 53:66)

10.10.2017, 18:30 • ČEZ Sportovní hala, Nymburk • Skupina D • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.64 15.0 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek večera! (20:23:14)
Nejvíce bodů:
Eugene Lawrence 13 – Johan Passave-Ducteil 20

Nejvíce doskoků:
Kendrick Ray a Pavel Pumprla 9 – Alade Aminu a Erik Murphy 7

Nejvíce asistencí:
Pavel Pumprla 4 – Jamal Shuler 6
Basketbalisté Nymburka nezvládli vstup do Ligy mistrů, francouzskému týmu Nanterre 92 podlehli 72:81. Hosté zápas rozhodli nástupem do třetí čtvrtiny, v níž začal úřadovat Johan Passave-Ducteil. Postupně si vypracovali až 18 bodový náskok a s tím už český zástupce nemohl nic dělat.

Konec zápasu. (72:81)

39:35

Tomáš Vyoral v závěru přeci jen vylepšuje z pohledu domácích nepříznivé skóre. Zaznamenal tříbodový koš. (72:81)

38:54

Tomáš Vyoral se opět nemýlil. Snižuje na rozdíl 12 bodů. (69:81)

38:53

Passave-Ducteil zastavil faulem nájezd Vyorala. Trestné hody a hostující basketbalista pro dnešek dohrál. (67:81)

38:36

Shuler se prosadil přes Baráče, ale jeho střela přesná nebyla. (67:81)

38:21

Z trestných hodů koriguje skóre Tomáš Vyoral. (67:81)

38:11

Schaffartzik hodil po nájezdu míč jednou rukou jen do obroučky. (65:81)

37:34

Johan Passave-Ducteil se dostává na dvacet nastřílených bodů. Druhý poločas se nese v jeho režii. (65:81)

37:04

Proměnil jen jeden. Domácí prohrávají o 14 bodů. (65:79)

37:04

Trestné hody bude střílet Ray. (64:79)

37:03

Hrubanova střela z dálky nepadla do koše. (64:79)

36:45

Hruban se pod koš nedostal, byl faulován a domácí tak zůstanou u míče. (64:79)

36:13

Míč do koše nedostal ani Vojtěch Hruban. (64:79)

36:12

Lawrence neuspěl z tříbodové distance. Trefil obroučku. (64:79)

35:57

Krásná akce hostí. Passave-Ducteil přenechal míč Konatému a ten to měl snadné. (64:79)

35:12

Passave-Ducteil tentokrát nepotvrdil svou pověst, obě šestky neproměnil. (64:77)

35:11

Pumprla fauloval najíždějícího Passaveho-Ducteila. Dvě šestky pro asi nejlepšího hráče hostí v utkání. (64:77)

72:81

ERA Basketball Nymburk: Ray, Benda, Pumprla (C), Lawrence, Diggs, Peterka, Boháčik, Mickelson, Baráč, Kříž, Vyoral, Hruban.

Nanterre 92: Petteway, Aminu, Konaté, Shuler, Schaffartzik (C), Invernizzi, Moore, Tchouaffe, Pansa, Murphy, Passave-Ducteil.

Rozhodčí: Anastopoulos, Castillo, Calik