4:2

konec (2:2)

10.10.2017, 20:30 • Mourneview Park, Lurgan • Skupina 2 • Ondřej Zoubek II

Tipsport: 1.47 4.0 6.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za dnešní utkání, viděli jsme mnoho branek a já doufám, že jste se bavili a budu se těšit příště. (22:24:32)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:10.
Konec zápasu je tady, viděli jsme utkání plné branek! Nejprve se prosadil Ryan Thompson, následně ale dvěma góly zápas otočili Frank Liivak a Rauno Sappinen. Už už první poločas končil, když se prosadil Dale Gorman a upravil poločasové skóre na 2:2.
Ve druhé části zápasu se prosazoval jen Mark Sykes, ten nejprve v 61. minutě dal na 3:2, aby v v 75. minutě definitivně utnul snahy Estonců.

90+2

90

Sudí bude nastavovat nad rámec hrací době 3 minuty.

88

Rohový kop pro Severní Irsko, zahrávat ho bude Sykes.

87

Roosnupp se objevil v ofsajdovém postavení.

86

McDonagh kopal volný kop, Doherty se ale ve zdi přetlačoval příliš důrazně a fauloval, tudíž je po šanci.

81

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Thompson, přichází Owens.

81

Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Lukka, přichází Jarvelaid.

81

Slein zavinil další volný kop ve prospěch domácích, fauloval střelce dvou branek Sykese.

76

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Kennedy, přichází Smyth.

75

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Liivak, přichází Sinyavskiy.

75

Severní Irsko právě vstřelilo branku!
To jsou tedy střelecké hody! Na 4:2 zvyšuje svoji druhou trefou MARTK SYKES, to už budou Estonci jen těžko dotahovat.

72

Kennedy natáhl ke střele zpoza vápna, jenže tři tyče úplně minul.

70

Velká šance na srovnání pro Estonsko! To když se střídající Roosnupp dostal ke střele, kterou zastavila až tyč.