konec (0:2)

10.10.2017, 17:00 • Daugava stadion, Libava • Skupina 4 • Michal Raška

Tipsport: 5.79 3.71 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (18:56:48)
Skotsko nakonec vyhrálo jasně 2:0. V prvním poločase jsme viděli dva góly, které vstřelilo Skotsko. Už v 16. minutě se prosadil Burke, když dostal nádhernou přihrávku do běhu od Morgana a o tři minuty později Thomas našel McBurniho a ten zvýšil náskok svého týmu. Po tomto góle se hosté trošku zatáhli a domácí měli okolo 30. minuty velké šance, ovšem brankář Fulton byl dnes naladěn na správné vlně. Ve druhém poločase jsme mohli vidět pár šancí domácích, ovšem tu největší měl skot Cadden, který ale orazítkoval břevno domácí svatyně. Konec zápasu už si Skotsko pohlídalo.

90+4

90+3

Domácí se snaží ještě ohrozit bránu, ale zastavuje je další faul. Tentokrát to byl Ivanovs.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90

Hardie poslal na zem Cernomordijse a dostává žlutou kartu.

89

Hra pokračuje.

88

Sibass tvrdě sejmul ve vzduchu protihráče a hra je přerušena.

87

Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Krusatins, přichází Ivanovs.

86

Přímý kop domácí nevyužili a následuje odkop od brány.

85

Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází McBurnie, přichází Hardie.

83

Skotsko je dneska v defenzivě bezchybné a kontroluje konec utkání.

81

Žlutou kartu dostává Krusatins (Lotyšsko).

80

Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Kurtiss, přichází Kigurs.

80

Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Cadden, přichází Williamson.

77

Cadden se napřáhl na hranici vápna a trefil pouze břevno!

76

Hosté mají po faulu přímý kop, ovšem sním si poradila domácí obrana, ale rychlým odkopem ztratila míč.