1:3

konec (1:0, 0:1, 0:2)

10.10.2017, 20:30 • Alp'Arena, Gap (FRA) • Skupina H • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 9.41 9.0 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky: Góly: 1-3; Střely na bránu: 16-27; Vhazování: 25-34; Trestné minuty: 6-12; Přesilové hry: 0/6-0/3; Zablokované střely: 5-18. (22:53:46)
Hokejisté Frölundy zůstali v základní skupině neporaženi a z prvního místa postupují do playoff. Obhájce titulu uzavřel základní část na ledě Gapu, kde sice prohrával po první třetině zásluhou Loïca Farniera, po přestávce ale vyrovnal Rasmus Dahlin a ve třetí části dokonal obrat Lias Andersson. Trefil se také Pontus Widerström, který pečetil vítězství švédského týmu střelou do prázdné brány. Konečný výsledek. Rapaces de Gap 1 Frölunda Indians 3.

59:31

59:31 Pontus WIDERSTRÖM - 1:3

59:31

Frölunda právě vstřelila branku!
PONTUS WIDERSTRÖM nechal v levém kruhu proklouznout jednoho z hokejistů Gapu a střelou zápěstím poté zamířil doprostřed odkryté brány. Asistence: Max Friberg.

59:00

Do konce duelu a základní skupiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:28

Ponthus Westerholm na vrcholu pravého kruhu vystřelil zápěstím a puk se od zad jednoho z hráčů Gapu odrazil nad a skončil v ochranné síti. Francouzský tým si vyžádal oddechový čas.

57:49

Tamní hlasatel chce vidět prodloužení a hecuje fanoušky Gapu, aby svůj tým dotáhli k vyrovnaní.

56:54

Damien Raux na pravé straně váhal se střelou od modré čáry, a když už se k ní odhodlal, tak byl jeho pokus zablokován. Frölunda otočila vývoj zápasu a míří za dalším vítězstvím.

56:06

Gap si vytvořil velký zámek, ze kterého pramenila střela z pravého kruhu pro vhazování, byla ovšem zablokována, a tak brankář Johan Mattsson zasahovat nemusel.

55:39

Nakonec se zřejmě nevylučovalo ani na jedné straně, protože oba týmy hrají v pěti hráčích.

55:11

Před bránou Gapu vznikl v rychlém sledu dvakrát obrovský závar, gól ale nepadl. Za to byla k vidění ve druhém případě před bránou Jeffreyho Lerga šarvátka, ve které byl zapletený Lias Andersson a nakonec jako jediný také vyloučen.

54:26

Přesilová hra Gapu žádnou šanci nepřinesla a vyloučený Victor Oloffson se po dvou minutách vrátil na led.

52:26

Victor Olofsson odsedí dvouminutový trest pro hráčskou lavici Frölundy. Hosté zřejmě špatně střídali a hráli v šesti.

51:14

Hokejisté Gapu se dvakrát pokusili skórovat od modré čáry, obě střely ale skončily v náruči Johana Mattssona.

50:25

Timothy Campbell rozehrával zpoza vlastní brány a napadající Carl Grundström ho zezadu zbytečně zahákoval.

49:05

49:05 Lias ANDERSSON - 1:2

49:05

Max Friberg se v levém kruhu parádně zbavil Timothyho Campbella, kterému puk prohodil mezi nohama, a z nulového úhlu našel krásnou bekhendovou přihrávkou LIASE ANDERSSONA, jenž z mezikruží a blízkosti zamířil do pravého horního rohu brány! Nádherná individuální akce. Asistence: Max Friberg a Victor Olofsson.

1:3

Branky a nahrávky: 15. Farnier – 27. Dahlin (Donovan, Andersson), 50. Andersson (Friberg, Olofsson), 60. Widerström (Friberg)

Rapaces de Gap: Lerg (Bertrand) – Ross (C), Campbell (A), Raux (A), McCormack, Crinon, Faure – Serer, Lewis, McDonald – Scheid, Ritt, Di Dio Balsamo – Tringale, Bouvet, Gutierrez – Farnier, Colomban, Métais. Hlavní trenér: Luciano Basile.

Frölunda HC: Mattsson (Gustafsson) – Johannesen, Gunnarsson, Nørstebø, Westerlund, Dahlin, Donovan, Hasa – Friberg (C), Andersson, Olofsson – Stålberg (A), Ehn (A), Grundström – Fjällström, Peterson, Emanuelsson – Westerholm, Andreasson, Widerström. Hlavní trenér: Roger Rommberg.

Rozhodčí: Ladislav Smetana (AUT), Geoffrey Barcelo (FRA). Čároví: Clement Goncalvez (FRA), Joris Barcello (FRA)