Hokejová Liga mistrů

HK Něman Grodno – JYP Jyväskylä

3:0

konec (0:0, 0:0, 3:0)

10.10.2017, 18:00 • Grodno Ice Sports Palace • Skupina C • Marek Baloun (@BalounMarek)

Tipsport: 2.63 4.6 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Závěrečné statistiky:
Počet střel: 34:12
Zblokované střely: 5:3
Přesilové hry: 7:2
Využití: 0:0
Vyhraná vhazování: 40:23 (20:23:03)
Je dobojováno! Na první gól jsme čekali bez dvou sekund padesát dvě minuty, třicet sedm sekund po něm ale přišel ještě jeden a na takovouu prudkou nálož Finové nenašli odpověď. Gól Zhidkikha do prázdné půl minuty před koncem ukání už byla jen třešnička na dortu za povedenou sezónou Grodna v CHL. Já se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera, třeba ve společnosti mých kolegů komentátorů.

Střely po třetí třetině: 15:3

59:28

Něman Grodno právě vstřelil branku! Branku ale má hlídat gólman a ne hráči a Grodno tak potvrzuje svoje vítězství! Všechno začalo střelou jednoho z hráčů od modré, po které se strhl boj na levé straně branky, až ALEXANDER ZHIDKIKH napálil Roberta Rooba, od jehož kolena se puk nasměroval do středu opuštěné klece a Fin už nestačil hokejkou situaci zachránit. Naštvané bouchnutí holí do konstrukce už pomohlo maximálně jemu. Bez asistence.

58:55

JYP se ještě snaží něco vybojovat, ale právě přišli o pásmo a hlídají branku.

58:25

Finové hrají s odkrytou klecí a už do ní málem dostali!

58:00

Artyom Levsha pálí od modré mimo.

57:25

Korshunov se snažil obtočit se kolem pravé tyče Laurikainovy klece, nedostal se ale přes obránce a poté uklouzl.

56:17

Domácí v plném počtu. Hosté během přesilovky nic nevymysleli.

55:33

Jakoby všem hráčům na ledě najednou zazvonil výstražný alarm, že se blíží konec třetiny. Tolik akce během dvou minut jsme neviděli za celý zápas.

54:13

Vyloučení v týmu HK Něman Grodno (Zhidkikh – 2 min., vysoká hůl).

53:14

Opravuji aktéry prvního gólu autorem je GLEB KLIMENKO, Pasiut má první asistenci.

53:14

53:14

53:14

Velká šance Finů na snížení stavu! Joel Sund se ve skrumáži procpal až před Truse a ačkoliv na gólmana skočila hromada hráčů, která i vyrazila branku, Trus stačil nastavit lapačku

52:21

52:21 BOGDANOVSKI - 2:0

52:21

Něman Grodno právě vstřelil branku!A je tu záhy druhá branka a Grodno vede už 2:0! Vyacheslav Lisichkin otočkou našel přesně KONSTANTINA BOGDANOVSKÉHO, který vypálil dělovku tak rychlou, že se na ní Laurikainen nestačil přesunout. Asistence: Lisichkin, Stefanovich.

51:58

51:58 PASIUT - 1:0

51:58

Něman Grodno právě vstřelil branku! Grodno nakonec otevírá skóre! Grzegorz Passiut dostal dlouhou přihrávku od Dorofeyeva z vlastní třetiny, poté našel GLEBA KLIMENKA a ten přesnou ranou do pravého rohu prostřeluje Fina. Asistence: Passiut, Dorofeyev.

50:50

Korschunov to zkusil z vršku pravého kruhu, pálil ale mimo.

3:0

Branky a nahrávky: 52. Klimenko (Pasiut, Dorofeyev), 53. Bogdanovski (Lisichkin, Stefanovich), 60. Zhidkikh

HK Něman Grodno: Trus (Samanko) – Badun, Korshunov, Metlyuk, Marchenko, Dorofeyev, Savinov, Khoromandov, Kryskin – S. Malyavko, Boyarchuk, A. Malyavko – Zhidkikh, Pasiut, Klimenko – Lisichkin, Bogdanov, Stefanovic – Kisly, Remezov, Levsha

JYP Jyväskylä: Laurikainen (Olkinuora) – Vainio, Jokinen, Salmela, Ikonen, Honka, Aitola, Allén, Lindros – Rooba, Kalinen, Kolehmainen – Sund, Hotakainen, Likola – Tiainen, Saali, Stråka – Ratinen, Mustonen, Justus

Rozhodčí: Hribik, Nalivaiko – Zlnchenko, Paliakou

05:02 JYP 2 Ratinen, držení protihráče
09:09 JYP 2 Lindroos, krosček
22:12 NEM 2 Dorofeyev, podražení
28:08 JYP 2 Tiainen, podražení
30:59 JYP 2 Allén, podražení