7:6

konec (4:2, 1:3, 2:1)

25.09.2017, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Klára Petrásková

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Z Hradce Králové vám přeji pohodový týden a u dalších on-line přenosů z mládežnického hokeje se těším na počtenou. (18:27:05)
Přípravný duel české reprezentace do osmnátci let nabídl vskutku gólové hody, jenom v první třetině padlo šest branek! Gólový účet zápasu se poté v následujících čtyřiceti minutách rozšířil více než dvojnásobně a klání nakonec skončilo výhrou bílých 7:6. Jak už ale bylo zmíněno dříve, v tomto modelovém duelu nešlo až tolik o vítězství, jako o sbírání zkušeností potencionálních reprezentantů.

Krátká power-play už ale ovoce nepřinesla, utkání končí za stavu 7:6 pro tým bílých!

59:47

Červení si vzali oddechový čas a ještě to zkusí bez gólmana!

59:47

Česko červení právě vstřelili branku!
Ale z protiútoku se červení prosazují a je to už jenom o gól! Na levou stranu útočného pásma zamířil TADEÁŠ VÍCHA, odkud poslal puk nekompromisně na delší tyč.

59:33

Necelá půl minuta do konce a kotouč v útočném pásmu bílých.

58:50

Tyčka! Dominik Chára napálil z levého kruhu jen bližší brankovou konstrukci!

58:00

Do konce poslední třetiny zbývají dvě minuty. Dočkáme se ještě branky?

56:58

Na delší tyč to nyní zkoušel Šimon Jelínek, přízemní ranou ale zamířil jen do rohu.

56:37

Matěj Svoboda nebyl daleko od osmého gólu bílých, z bezprostřední blízkosti totiž lízl horní tyčku!

55:57

Navíc teď dokázali bílí dokonce delší čas pobýt ve své útočné zóně.

55:21

Hráči v bílém repre dresu se nyní soustředí především na obranu modré čáry a červení se do útoku dostávají jen těžko.

54:47

Červení chtějí ještě zvrátit skóre zápasu, v útočné třetině se jim ale pro tentokrát střelecky nezadařilo.

53:59

Česko bílí právě vstřelili branku!
Tým bílých střílí sedmý gól a v tuto chvíli vede 7:5! O parádní ránu se postaral VOJTĚCH STŘONDALA, který udělal z pravého kruhu několik rychlých kroků směrem k brance a nádhernou ranou otřel kotouč o delší tyč. Bez asistence.

53:17

Od červené branky letěl kotouč až k té bílé, což znamená, že se píská zakázané uvolnění.

52:35

Nepříjemnou jedovku z mezikruží dokázal Jakub Kašpar skrýt mezi rukou a tělem.

51:40

Na druhé straně obrací hlavu ke stropu zase Jakub Kleiner. Reprezentační útočník totiž mohl upalovat do samostatného úniku, na modré čáře ale škobrtl a z akce tak nic nebylo.

50:53

Tohle je škoda! Kdyby Dominik Sklenář zpracoval křižnou nahrávku lépe, měl by před sebou z pravého kruhu volnou dráhu k bráně. Kotouč ale odletěl jen k mantinelu.

7:6

Branky a nahrávky: 4. Arnošt (Matiášek), 8. Kleiner, 11. Střondala (Gajarský, Svoboda), 17. Lašák (Matiášek, Lokajíček), 39. Arnošt, 43. Prošek (Šik), 54. Střondala – 12. Klapka (Bucek), 15. Matiaško (Bernáth, Michálek), 21. Šedivý (Ouřada, Sklenář), 32. Adámek (Chára), 40. Chára (Klapka), 60. Vícha (Jelínek, Oliva)

Česko bílí: Mičán (30. Vlk) – Lokajíček, Lašák, Červenka, Had, Kleiner, Procházka – Svoboda, Střondala, Gajarský – Kropáček, Arnošt, Matiášek – Prošek, Šik, Žemba.

Česko červení: Kolář (30. Kašpar) – Bernáth, Oliva, Antoš, Holý, Michálek, Adámek, Vícha – Šedivý, Ouřada, Sklenář – Chára, Bucek, Klapka – Matiaško, Šír, Jelínek.

03:28 CZEB 1:0 Arnošt (Matiášek)
07:37 CZEB 2:0 Kleiner
08:50 CZEC 2 Šír, hákování
10:42 CZEB 3:0 Střondala (Gajarský, Svoboda)
11:41 CZEC 3:1 Klapka (Bucek)
14:53 CZEC 3:2 Matiaško (Bernáth, Michálek)