ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Sparta Praha – HC Plzeň 1929

1:6

konec (0:3, 1:0, 0:3)

14.09.2017, 17:30 • Malá sportovní hala, Praha • 2. kolo • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))

Dohráno! Sparťané dnes nestačili na Plzeň, která si po výhře 6:1 odváží z Holešovic domů všechny body. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:38:38)

54:42

Plzeň právě vstřelila branku!
DOMINIK SOUKUP dnes pokořil gólmana Sparty už podruhé a pět minut před koncem zvyšuje stav utkání na 6:1. Asistence: Tomáš Hollar.

53:54

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Marek Bláha – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Marcel Marcel – 2 min., hrubost).

50:25

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Vladimír Kremláček – 2 min., krosček).

45:20

Pátý zásah do sparťanské klece posílá VÁCLAV ADAMEC. Asistence: Adam Ženíšek.

42:34

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Jan Slanina – 2 min., nedovolené bránění).

42:14

Hosté znovu odskakují do třígólového vedení! Tentokrát na Sluku vyzrál DANIEL KUCHÁRIK. Asistence: Stanislav Vajner.

40:01

40:00

25:04

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Daniel Malák – 2 min., krosček).

21:06

Sparta právě vstřelila branku!
Domácí hned zkraje druhé periody snižují díky brance MICHALA VITOUCHA! Asistence: Maxim Kubánek, Marek Bláha.

20:01

20:00

16:35

DOMINIK SOUKUP v závěru první části zvyšuje náskok hostů na tři branky. Asistence: Tomaš Hollar, Vladimír Kvasnička.

11:54

Studená sprcha pro domácí, mladí indiáni se už po čtrnácti sekundách prosazují podruhé! Tentokrát byl úspěšným střelcem JAKUB ŠILER. Asistence: Daniel Kuchárik.

11:40

Hosté využívají přesilovku a ve dvanácté minutě otevírají skóre! Autorem první branky utkání je ADAM ŽENÍŠEK. Asistence: Dominik Soukup, Stanislav Vajner.

09:43

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Josef Slavíček – 2 min., podražení).

06:53

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Daniel Malák – 2 min., vražení na hrazení).

1:6

Branky a nahrávky: 22. Vitouch (Kubánek, Bláha) – 12. Ženíšek (Soukup, Vajner), 12. Šiler (Kuchárik), 17. Soukup (Hollar, Kvasnička), 43. Kuchárik (Vajner), 46. Adamec V. (Ženíšek), 55. Soukup (Hollar)

HC Sparta Praha: Sluka (Krbeček) – Hamara, Truhlář, Bláha, Zemchenkov, Procházka, Ducháč, Guryevskiy, Šesták – Kubánek, Mácha, Adamec A., Krupička, Potůček, Slavíček, Vítů, Vitouch, Vágner, Höll, Kuracina.

HC Plzeň 1929: Prchlík (Čech) – Hamšík, Pánek, Jiříček, Kremláček, de Sousa, Vajner, Malák – Vágner, Slanina, Šiler, Soukup, Hollar, Marcel, Adamec V., Matoušek, Malát, Ženíšek, Kuchárik, Kvasnička.

Rozhodčí: Micka – Gabriel, Zmeškal.

06:53 PLM 2 Malák, vražení na hrazení
09:43 SPA 2 Slavíček, podražení
11:40 PLM 0:1 Ženíšek (Soukup, Vajner)
11:54 PLM 0:2 Šiler (Kuchárik)
16:35 PLM 0:3 Soukup (Hollar, Kvasnička)