konec (1:0, 0:1, 0:3)

13.09.2017, 18:00 • 2. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.53 4.75 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 1187 diváků. (20:25:52)

Litoměřice dokonaly obrat a odvážejí si z Prostějova všechny body za výhru 1:4. Domácí vyhráli první třetinu, v jejím závěru ještě nevyužili trestné střílení. Hosté se dostali do hry chytrou tečí Chalupy a další dva góly nabídli hostům hrubými chybami domácí, kteří tak po dvou kolech zůstávají bez bodu a s jednou vstřelenou brankou.

Zásahy brankářů ve 3. třetině: 8 – 6.

Střely na bránu celkem: 28:27 (12:12, 10:4, 6:11).

59:36

59:36 Aleš PAVLAS - 1:4

59:36

Litoměřice právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto, v obranném pásmu vybojoval kotouč , vydal se do protiútoku a od pravého mantinelu trefuje prázdnou bránu.
Bez asistence.

59:11

Žovinec si od modré čáry najížděl k bráně, ještě hledal křížnou přihrávkou spoluhráče, ale jeden z obránců dal hůl do cesty puku a ten končí v hledišti.

59:04

Kotouč je v Kloučkově moci, před dalším vhazování po jeho pravici se na obou stranách střídá.

58:44

Domácí se dostávají do útočného pásma. Neužil míří na střídačku, na led skáče pátý bruslař.

58:20

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Aleš Holík – 2 min., nedovolené bránění).
Nesmyslný faul v útočném pásmu ale domácím záhy jedinečnou výhodu bere. Pokračovat se bude ve čtyřech proti třem.

58:20

Oddechový čas pro domácí.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Domácí mají plnohodnotnou přesilovku pět na tři po dvou faulech hostů.

57:57

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Matěj Chalupa – 2 min., vysoká hůl).

57:57

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Petr Kodýtek – 2 min., vražení na hrazení).

57:51

Kodýtek objížděl domácí klec, zasunout se mu však po ledě nepovedlo.

57:29

Jestřábům se nedaří přejít přes střední pásmo, naopak jeden z hostujících hokejistů se dostal do brejku a trefil Neužila do masky.

56:15

Hosté jsou v plném počtu, domácím se čas rychle krátí.

55:47

Na pravém křídle se protáhl do zakončení Dvořáček, z úhlu si na Kloučka nepřišel.

55:15

Severočeši výborně brání vlastní modrou čáru a zatím nepouštějí domácí hráče do pásma.

54:32

Začíná prostějovská přesilovka, domácí ale začínají akci až zpoza vlastní brány.

54:15

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., nafilmovaný pád).

1:4

Branky a nahrávky: 16. Rudovský (M. Drtina) – 38. M. Chalupa (Jandus, Kantner), 43. Jeřábek, 52. Jirásek (J. Šimeček, Komárek), 60. Pavlas

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – Mikliš, M. Drtina, A. Holík, Horyna, D. Kolář, Žovinec – L. Luňák, Divíšek, Nouza – Dvořáček, Venkrbec, Rudovský – Švec, Fiala, Voženílek – Švarc, Hozák, Zabloudil.

HC Stadion Litoměřice: Klouček (Michajlov) – Pavlas, Jeřábek, Smetana, Strejček, Jebavý, Jandus – Bílek, J. Veselý, R. Pilař – Kantner, Kodýtek, M. Chalupa – Stříbrný, J. Šimeček, Jirásek – M. Havelka, Komárek, Hanták.

Rozhodčí: Václav Šutara, Pavel Obadal – Vladimír Rožánek, Milan Gancar