13.09.2017, 17:30 • Budvar Aréna • 2. kolo • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 1.65 4.5 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:32

58:32 Zdeněk KUBICA - 5:1

58:32

Slavia právě vstřelila branku!
Tak Gába o čisté konto přišel, asi jsem mu ho zakřikl. Domácí se pustili se vší vervou do útoku, ale zapomněli bránit. Po ztrátě kotouče se tak ZDENĚK KUBICA řítil sám na Gábu a prostřelil ho ranou k tyči. Asistence: Martin Šagát, Jan Holý.

57:15

Dnešní utkání sleduje 6282 diváků!

50:42

50:42 Martin NOVÁK - 5:0

50:42

České Budějovice právě vstřelily branku!
Jihočeši si naplno užívají domácí start do sezony a dál ničí Slavii. Pátá branka je na světě, když od modré pálil nekrytý Fillman, jeho ránu Frodl neudržel a MARTIN NOVÁK vyškrábl kotouč a poslal jej do sítě. Asistence: Mitch Fillman, Peter Galamboš.

49:49

A blízko pátému gólu byli Čermák s Nedorostem, ale chtěli to hrát až do kuchyně a poslední přihrávka jim nevyšla.

47:33

47:33 Timothy Robert Crowder - 4:0

47:33

Jenom jsem to dopsal a už se mění skóre. TIMOTHY CROWDER prolomil svou dnešní střeleckou smůlu, projel celým středním pásmem z pravého kruhu napřáhl a propálil Frodla. Asistence: Filip Vlček, Pavel Pýcha.

45:31

Početní výhoda Slavie trvala jen pár vteřin David Šafránek (SLA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:24

Možná jedna z posledních reálných šancí Slavie na bodový zisk. Jakub Káník (CEB) jde na 2 minuty za katr za podražení.

40:42

Slávisté hráli v pěti, což je za normálního stavu v pořádku, ale teď se hrálo čtyři na čtyři. Pro Motor je tady přes minutu a čtvrt dlouhá přesilovka 4 na 3. Trest odpyká Zdeněk Doležal.

40:01

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Roman Vráblík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Ondřej Kopta – 2 min., hrubost).

37:37

Dlouho to ale domácím nevydrželo. Za faul vysokou holí v útočném pásmu je na dvě minuty vyloučen Peter Galamboš. Slavia teď bude hrát 1:25 pět na tři.

37:02

Ale pozor. Pavel Pýcha (CEB) vyloučen na dvě minuty za hákování, Slavia tak bude hrát 21 vteřin pět proti třem.

33:23

Zdeněk Kutlák (CEB) je vyloučen na dvě + dvě minuty za vysokou hůl. Slavii se nabízí možnost na snížení v podobě dlouhé přesilovky.

30:03

30:03 Mitchell FILLMAN - 3:0

30:03

Stavjaňův tým dnes lepí branky krátce po koncích přesilovek. Filip Novák prostrčil kotouč na MITCHE FILLMANA a střela švihem kanadského obránce skončila až za zády Frodla, který toho asi moc neviděl. Asistence: Filip Novák, Václav Nedorost.

27:46

Převaha Jihočechů bude pokračovat, Pavel Kolařík (SLA) si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

27:23

První formace Motoru kraluje dnešnímu utkání. Ve velkých šancích nejprve tečující Vlček, poté zblízka pálil Nedorost, ani jeden ale nezvýšil náskok Motoru.

24:59

Neuvěřitelné, že to není 3:0! Galamboš milimetrovou přihrávkou vyslal do šance Martina Nováka, jeho střelu vyrazil Frodl ke Crowderovi, kanadský útočník udělal brankáři kličku a dával do prázdné branky, ale nepochopitelně minul!

19:51

19:51 Filip VLČEK - 2:0

19:51

Deset vteřin před koncem první části je tu druhá rána pro sešívané. Lví podíl na druhé brance měl Václav Nedorost, který ve středním pásmu zachoval chladnou hlavu a přesnou přihrávkou našel rozjetého FILIPA VLČKA. Ten už si jen položil Frodla a bekhendovou kličku zakončil jako rutinér. Asistence: Václav Nedorost, Miloslav Čermák.

17:46

17:46 Martin HEŘMAN - 1:0

17:46

Krátce po konci početní výhody jde Motor do vedení. Pajičova teč sice skončila o kousek vedle, ale akce pokračovala. Právě Rok Pajič pak z rohu našel nekrytého MARTINA HEŘMANA, jenž z mezikruží prostřelil Frodla. Asistence: Rok Pajič, Mitch Fillman.

15:39

První vyloučení dnešního utkání, Jaroslav Kasík (SLA) bude pykat za podražení.

12:17

Tutovka i na druhé straně! Peter Galamboš dobře zapracoval, zachytil rozehrávku soupeře a vyslal do šance Crowdera, jenž si položil Frodla, ale nedokázal přehodit jeho beton.

11:24

Po dobré a skryté přihrávce Krejčíka ve velké šanci Šafránek, skvěle jej vychytal Gába.

09:00

První velká možnost Pražanů. Ondráček v útočném pásmu podržel dlouhý pas, počkal na najíždějícího Drtinu, který ale v plné rychlosti jen o kousek minul branku.

04:19

První tutovka! Důrazný Crowder vybojoval kotouč za brankou pro Martina Nováka, který ale zblízka Frodla nepropálil!

5:1

Branky a nahrávky: 18. Heřman (Pajič, Fillman), 20. Vlček (Nedorost, Čermák), 31. Fillman (F. Novák, Nedorost), 48. Crowder (Vlček, Pýcha), 51. Martin Novák (Fillman, Galamboš) – 59. Kubica (Šagát, J. Holý)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Březina) – Fillman, F. Novák (A), Kutlák (C), Vráblík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Vlček, Nedorost (A) – Crowder, Galamboš, Martin Novák – Dostálek, Pajič, Heřman – Šulek, Káník, Marcel.

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Kasík, Kolařík, J. Holý – L. Krejčík, Šafránek, Z. Doležal – Kopta, Nedvídek, Jankovský – M. Ondráček, Šagát, Kubica – Tejral, Krliš, Šmerha.

Rozhodčí: Wagner, Luczków – Votrubec, Ševic