Liga mistrů

RB Lipsko – AS Monaco

1:1

konec (1:1)

13.09.2017, 20:45 • Red Bull Arena (Leipzig) • Skupina G • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Tipsport: 1.79 4.14 4.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešní večer vše z Ligy mistrů, u dalších zápasů se budu těšit napočtenou. Pěkný zbytek večera a dobrou noc. (22:46:11)
Utkání výsledkově otevřel Forsberg, ale o minutu později vyrovnal Tielemans, asi nejlepší hráč Monaca. Ve druhém poločase hrozili především domácí, ale jedna gólová šance střídajícího Augustina byla málo. Takže si oba celky rozdělují po bodu. Ve druhé skupině prohrálo domácí Porto s Besiktasem 1:3 a turecký tým jde do čela skupiny G.
Je za námi první zápas skupiny G mezi Lipskem a Monacem, oba týmy si dělí po bodu. O něco lepším týmem bylo německé družstvo, jenže nedokázalo využít své šance a hlavně finální fáze vázla. V prvním i ve druhém poločase Lipsku dařilo ohrozit bránu Benaglia, ale že by to byly tutové šance, to se říct nedá.

90+3

90+3

Werner v dalším ofsajdu, vypadá to, že už se v zápase nic nestane. Blíží se konec.

90+1

Tak Monaco přeci jen v závěru chtělo zahrozit, mělo k dispozici další roh, po něm už má míč Gulácsi.

90

Domácím se vůbec nedařilo uklidit míč do bezpečí, po rohu neustále poskakoval na velkém vápně a snad na třetí pokus se Orbanovi podařilo uklidnit situaci.

90

Rohový kop pro AS Monaco. Nastavovat se budou tři minuty nad rámec zápasu.

89

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Guido Carrillo.

88

Lipsko chce ze sebe dostat poslední zbytky sil a dělá co může, aby se dostalo do šance, obrana hostů i s pomocí faulů hlídá výsledek.

87

Žlutou kartu dostává Jemerson (AS Monaco FC).

85

Hraje se ve středu hřiště, u míče jsou stále domácí. Ale je jasné, že ani jeden z týmů nechce udělat fatální chybu, která by znamenal ztrátu bodu.

84

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Djibril Sidibé, přichází Rachid Ghezzal.

83

A ohrozili tak, že to byla gólová šance. Střídající Jean-Kevin Augustin vystřelil a Benaglio se musel vyznamenat výtečným zákrokem. Celá akce vznikla po rohu a odrazu míče. Augustin dostal prostor a mohl celý duel rozhodnout. Švýcarský mág byl ovšem proti.

82

Sidibe fauloval a domácí mohou ohrozit bránu soupeře.

81

Žlutou kartu dostává Djibril Sidibé (AS Monaco FC).

80

Něco přes deset minut do konce zápasu a budeme sledovat další standardku Lipska.

80

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Jean-Kévin Augustin.

78

Benaglio dokázal perfektně číst hru a vyběhl v pravý moment. Už se k míči dostával Poulsen, nakonec jej jen těsně minul. Hosté měli štěstí.