13.09.2017, 11:30 • Platinum Arena • Tomáš Majer (@TomasMajer11)

Tipsport: 5.6 5.1 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Autorem vítězné branky je ANDREJ KUZMENKO.

62:51

62:51

Gorškov hezkou žabkou z modré čáry našel Potěchina, který přetlačil unaveného Tělegina a dostal se do zakončení. Byl však moc blízko a Sorokin si pohlídal mezírku mezi betony.

58:51

Hra ve čtyřech na obou stranách vyhovuje spíše CSKA. Nebezpečně pálil Nišučkin a Popov. Metsola navíc musel řešit nájezd Ljubimova. Finiš tohoto zápasu je strhující!

57:11

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., hrubost).

55:36

55:36 Vjačeslav UŠENIN - 2:2

55:36

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Platinum Arena bouří. Amur potrestal špatné sřídání Moskvy po osmi vteřinách. Jednoduché sehrání přesilovky na střílejícího VLADISLAVA UŠENINA na levý kruh znamená vyrovnání na 2:2. Útočník s číslem 79 trefil krásně ke vzdálenější tyči. Nutno pochválit i clonící hráče před Sorokinem. Asistence: Alexandr Gorškov, Maxim Kondratěv.

55:28

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Anton Burdasov.

55:12

Na druhé straně se na Metsolu sám řítil Nišučkin. Metsola znovu odolal a svým pravým betonem zastavil forhendový blafák.

54:57

Frolov vybojoval kotouč na Pašninovi a uháněl po pravém křídle. Z druhé vlny našel hůl Olega Li. Toho zdvojila obrana CSKA, i tak ale dokázal nebezpečně zakončit. Mířil mezi nohy, Sorokin si vše pohlídal.

44:55

CSKA dvakrát pokazilo vhazování a Geoff Platt je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

41:30

41:30

41:30

Skvělý Metsola! Žarkov se proháčkoval přes Koláře a těsně před finským gólmanem ve službách Amuru vytáhl svižnou bekhendovou střelu. Již se zdálo, že CSKA bude slavit třetí gól, ale Metsola ale zůstal pevný, jako skála a kotouč zastavil.

39:02

Agilní dvojice Zohorna s Frolovem se ocitla v situaci dvou proti jednomu. Ani tentokrát se ale domácím forwardů nepodařilo pořádně zakončit.

36:00

S vyloučeními se nyní roztrhl pytel. Oleg Li vyloučen na dvě minuty za podražení.

34:51

Nyní vyloučeni za vzájemnou potyčku Zohorna a Ničuškin. Oba dvě minuty za hrubost. Pro Amur to znamená, že bude hrát zkrácenou přesilovu čtyř proti třem.

33:51

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Roman Ljubimov – 2 min., podražení).

33:27

33:27 Vladislav UŠENIN - 1:2

33:27

Amur zaslouženě snižuje. Velký tlak v přesilovce nakonec znamená kontaktní gól. Domácí vykombinovali situaci na Kondratěva. Ten natáhl puk do mezikruží. Ve skrumáži těl a holí se povedlo puk posunou k VLADISLAVU UŠENINOVI a v předchozí situaci faulovaný hráč střelou bez přípravy neměl problém trefit volné místo v brance. Asistence: Alexanr Gorškov, Maxim Kondratěv.

32:44

Amur je svojí útočnou snahou odměněn početní výhodou. Makjejev fauloval Ušenina. Dvě minuty nedovolené bránění.

32:05

Frolov se Zohornou teď opět zavařili obraně CSKA. Kotouč létal Sorokinovým brankovištěm sem a tam.

26:59

26:59 Valerij NIČUŠKIN - 0:2

26:59

CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté vedou o dvě branky. VALERIJ NIČUŠKIN se nejlépe zorientoval před brankovištěm a dopravil z mezikruží odražěný puk za záda bezmocného Metsoly. Měl i potřebné štěstí. Jelikož skákavý kotouč před ním přeskočil hůl dvěma hokejistům. Asistence: Alexej Marčenko, Arťom Blažijevskij.

24:55

Neuvěřitelné. Amur během oslabení špatně střídal a CSKA bude hrát zkrácenou přesilovku pěti proti třem. Dvě minuty pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů na ledě.

23:28

Nyní se situace otočí. Rozhodčí Fraňo vylučuje na dvě minuty Tomáše Zohornu, který kolenem fauloval Ničuškina.

21:11

Bude se vylučovat, CSKA půjde do čtyř za příliš mnoho hráčů na ledě. Střídačka hostů vehementně protestuje. Není jí to ale nic platné.

12:59

Frolov přistrčil ve středním pásmu do jízdy Zohornovi, český útočník se proháčkoval přes Marčenka a v akci tří proti dvěma vracel zleva Frolovovi. Sorokin byl z velké části mimo branku a už se zdálo, že diváci uvidí vyrovnávací gól. Přihrávka Zohorny ale o kousek minula Frolovovu hůl.

04:53

04:53 Anton BURDASOV - 0:1

04:53

Trefa ANTONA BURDASOVA nakonec platí. Forward s číslem 71 si počkal u pravého mantinelu a následně krásně trefil volné místo pod břevnem. Bez asistence.

04:53

Zakázané uvolnění Amuru. Rozhodčí si kontroluje situaci na videu. Gól je z videa jasně viditelný, nyní se zřejmě projednává počínání Ljubimova na brankovišti před Metsolou.

04:48

Anton Burdasov po vhazování v útočném pásmu tvrdě vypálil od mantinelu pod břevno a hráči CSKA již oslavovali gól! Rozhodčí však nechává hru plynout.

03:15

03:15

03:15

Perfektní ukázka hybridního icingu! Aťušov nastřelil puk do pásma soupeře zpoza vlastní modré. Kotouč se od mantinelu odrazil přímo mezi kruhy, kam nasprintoval Oleg Li. Střelou z první mířil mezi betony Sorokina. Ten teď ale podržel svůj tým! Velká šance pro Amur.

2:3

Branky a nahrávky: 34. Vl. Ušenin (Gorškov, Kondratěv), 56. Vj. Ušenin (Gorškov, Kondratěv) – 5. Burdasov, 27. Ničuškin (Marčenko, Blažijevskij), rozh. náj. Kuzmenko