22.08.2017, 16:00 • Ufa Arena • Martin Švejkar

Tipsport: 1.58 5.0 4.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (18:15:58)
Československá stopa

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Ufa dokázala v třetí třetině dokonat obrat ve skóre a v úvodním zápase nové sezony KHL poráží na svém ledě Vladivostok 3:1. Vítěznou branku zaznamenal po individuální akci ve 46. minutě Vjačeslav Soloduchin, při jehož gólu nemohl mít čisté svědomí brankář Bobkov, který se nechal lacině překonat z úhlu, když si nepohlídal bližší tyč.

59:00

Začíná poslední minuta zápasu a domácí v poklidu kombinují na vlastní půlce.

57:45

Ufa se už nikam nežene a přesilovou hru využívá k tomu, aby držela kotouč a nechala plynout čas.

56:30

Přesilová hra Ufy samozřejmě pokračuje. Vyloučení Machanovského přišlo pro Admiral v opravdu nevhodnou dobu a třetí gól domácích v podstatě rozhodl. Hráči v zelených dresech si hlídají závěr zápasu.

55:16

55:16 Philip LARSEN - 3:1

55:16

Ufa právě vstřelila branku!
Domácí rychle využívají pětiminutovou přesilovku a je pravděpodobně rozhodnuto! PHILIP LARSEN vypálil od modré a puk bez jakékoliv teče zastavila až síť hostující brány. Asistence: Zachar Arzamascev.

54:57

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

53:06

Neškodné nahození končí ve Scrivensově výstroji. Vhazovat se bude v obranné třetině domácích.

52:33

Ufa už se netlačí tolik do zakončení a spíše se snaží držet hru co nejčastěji daleko od Scrivense, což se ji vesměs daří.

51:20

Žafjarov zakončoval v těžké pozici a bránu minul. Hostům se v útoku vůbec nedaří.

50:00

Polovina třetí třetiny je za námi a Ufa stále hájí jednobrankový náskok.

48:20

Ufa má momentálně herně navrch a snaží se držet zápas pod kontrolou. Potřebovala by však třetí gól, protože za tohoto stavu není nic rozhodnuté.

47:11

Domácí si vyměnili několik rychlých přihrávek v útočném pásmu, ale následné zakončení dokázal zablokovat bránící hráč Admiralu.

45:47

45:47 Vjačeslav SOLODUCHIN - 2:1

45:47

Ufa otáčí skóre zápasu! VJAČESLAV SOLODUCHIN vyvezl kotouč podél mantinelu z vlastního obranného pásma a dostal se až k hostující bráně, u níž překvapil Bobkova, který si trestuhodně nepohlídal prostor u bližší tyče. Bez asistence.

44:52

Scrivens se vydal na výlet za svou branku, jenže puk mu vypíchl hostující hráč a kanadský brankář pak musel rychle zpátky do branky, aby zabránil pohromě!

3:1

Branky a nahrávky: 29. Korotkov (M. Majorov), 46. Soloduchin, 56. Larsen (Arzamascev) – 5. Gorškov (Sajustov, Krasnoslobodcev)

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Larsen, Arzamascev, Loginov, M. Osipov, Kuljaš, S. Garejev, Petrišev – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Fjodorov, Zubov, Kokarev – I. Makarov, Lisin, J. Bodrov – M. Majorov, Soloduchin, Korotkov.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Morrisonn, Volčenkov, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Tkačov, Wright, Sabolič – Gorškov, Sajustov, Krasnoslobodcev – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – V. Butuzov, Machanovskij, K. Voronin – Krikuněnko.

Rozhodčí: Eduard Odins, Maxim Sidorenko

Diváci: 5 558

04:11 VLD 0:1 Gorškov (Sajustov, Krasnoslobodcev)
14:19 UFA 2 Loginov, podražení
17:27 VLD 2 Volčenkov, faul kolenem
21:27 UFA 2 Kuljaš, nedovolené bránění