1:3

konec (0:0, 1:2, 0:1)

22.08.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Sabina Šťástková

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Piráti v dnešním podkrušnohorském derby dokázali najít recept na domácí Vervu a odváží si do Chomutova vítězství 3:1!

To je dnes ode mě vše. Já se s Vámi loučím a zase přiště u dalšího textového přenosu, napočtenou! (19:37:46)

59:30

Baránek ještě vystřelil od modré čáry, Štěpán Lukeš byl připravený a v poklidu puk vyrazil do bezpečí.

59:09

59:00

Je před námi poslední minuta třetí třetiny, puk mají na čepelích Litvínovští a zápas se očividně už jen dohrává.

58:00

Ke střele se nakonec prodral Jakub Lauko, z nepříliš dobré pozice Kantora nepřekvapil.

57:33

Piráti kombinují po celém svém útočném pásmu a čekají na správnou příležitost ke střele.

57:09

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Trávníček – 2 min., vražení na hrazení).

56:39

Havlíček dostal chvíli prostoru na mezikruží a hned se toho snažil využít ve svůj prospěch. Štěpán Lukeš se ale nenechal nachytat a za pomoci svých betonů puk vyrazil.

55:42

Koblasa se dlouho s kotoučem motol kolem pravého kruhu až se nakonec přeci jen odhodlal ke střele. Jeho rána letěla jen kolem litvínovské branky, Kantor se za ní jen poohlédl.

54:47

František Lukeš vyzkoušel svého bratra skoro až od červené čáry! Jeho dělovka ale letěla jen na plexisklo za svatyní Štěpána Lukeše.

54:08

53:50

Litvínov se zase držel naskládaný v obranném pásmu Pirátů. Ovšem co mu to je platné, když se nedostane ke střele.

52:59

Ou, tak to byla velká šance! Černý mohl u pravé tyče posílat puk do poloodkryté branky, jenže nedokázal neposedný kotouč ideálně zpracovat!

52:23

Chomutovští byli úspěšnějšími na buly a puk posílají do bezpečné zóny až k brance Kantora.

52:08

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Chlouba – 2 min., podražení).

51:30

Lauko opět přebrusloval domácí obranu, na poslední chvíli ho ale stihli ještě odzbrojit domácí beci, kteří celou situaci zachránili.

50:42

Litvínov se dobrou minutu už drží v útočném pásmu, Piráti dobře ale brání a Verva se horko těžko dostává ke střele.

1:3

Branky a nahrávky: 28. Černý (Nicholls) – 23. Vondrka (Sklenář, Grman), 36. Sklenář (Slovák), 47. Koblasa

HC VERVA Litvínov: Kantor (Petrásek) – Dietz, Gula, Kokeš, Baránek, Sklenička, Březák – Černý (A), Havlíček, Nicholls – Trávníček (C), Gerhát, Hořava – Lukeš, Válek, Nejezchleb – Bárdoš, Jícha, Drašar

Piráti Chomutov: Lukeš (Pavlát) – Dlapa, Flemming, Slovák, Kopic, Rašner, Grman – Mrázek, Chalupa, Šťovíček – Chrpa, Tomica, Chlouba – Sklenář, Hlava, Rindoš – Vondrka, Koblasa, Havel – Lauko

Rozhodčí: Petružálek, Hlinka – Goltsch, Rozlílek