1:4

konec (1:2)

18.08.2017, 19:35 • Petr Dejnožka

Je konec, utkání končí oficiálním výsledkem 4:1! (21:37:43)

Tak vzápětí se prosazují i hosté, po rohovém kopu prostřelil Hlouše ARTUR POPLAWSKI! Skóre dodatečného duelu je tak 1:1'

Tak je tu branka Chrudimi, kterou po kličce střílí MARCEL RODEK! Gólman Kaluža si na balon sáhl, ale v cestě do sítě mu nezabránil.
Oba celky již toho mají plné zuby, a tak se utkání spíše dohrává.
Hostující Surmiak se zjevil naprosto sám před Hloušem, kterému ještě udělal kličku. Chrudimského gólmana následně na brankové čáře zastoupil Martin Doša.
V první pětiminutovce jsme branku neviděli.

Za Hloušem nyní zaduněla branková konstrukce, když jí střelou z obtížné pozice zasáhl Cichy!
Na posledních deset minut nastoupil do chrudimské branky Radek Hlouš.

Po Došově pasu měl velkou šanci Hrubý, gólman polského týmu ale dalším skvělým zákrokem podržel svůj tým!
Ostrá rána Marcela Rodka z voleje končí zákrokem brankáře Nawrata.
I přesto, že výsledek 1:4 je v přátelském utkání konečný, oba týmy si ještě navíc hodí po deseti minutách futsalu. I z této desetiminutovky vás budeme informovat.

39:02

Roman Mareš zakončil svůj postup tvrdou střelou, která ale skončila pouze na bránícím hráči. Chrudim se dnes v koncovce příliš nedaří.

38:41

Slováček byl při postupu faulovaný faulovaný, Bielsko-Biala má znovu pět akumulovaných faulů.

36:39

Chrudimští přebírají otěže zápasu, nutno podotknout, že na otočení skóre mají ještě tři minuty nyní a dalších deset minut, které se budou dle domluvy obou týmů hrát navíc.

35:50

Spolupráce bratří Drozdů přinesla krásnou akci, na jejímž konci orazítkoval David Drozd tyčku!

34:52

Martin Doša mohl skórovat, jenže z otočky zády k brance těsně minul pravou tyčku!

34:36

Aktivní Hrubý znovu tvrdou ranou protáhl Nawrata, který zatím drží čisté konto na své straně.

33:54

Rekord právě vstřelil branku!
Vzápětí ale již ani mladý chrudimský gólman inkasované brance nezabránil, KAMIL SURMIAK doklepl balon do sítě z bezprostřední blízkosti – 1:4!