6:1

konec (0:0, 3:0, 3:1)

15.08.2017, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači • Helena Hegeďová

Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek dne. (18:41:50)

Po skončení utkání následovaly samostatné nájezdy, ve kterých zvítězili domácí poměrem 1:0. Jediný úspěšný nájezd předvedl Daniel Klímek.
Vsetínští dokázali dvakrát skórovat dvakrát během jedné minuty, a proto ve 45. minutě vedli již 5:0. Jedinou branku Havířova vsítil Michal Janeček, pětibrankové manko si však hosté přeci jen odvážejí, jelikož minutu a půl před koncem zvýšil svým třetím gólem na 6:1 Daniel Klímek.

58:27

Vsetín právě vstřelil branku!
Pohledná vsetínská kombinace nakonec končí brankou. Finální střela vyšla na DANIELA KLÍMKA, který si tak na své konto připisuje třetí branku v tomto zápase. Asistence: Michal Matiaško, Roman Půček.

58:19

Vsetín už dlouho kombinuje. Havířov se snaží dostat k puku, ale vsetínská formace si vede dobře.

57:24

Vyloučení v týmu AZ Havířov (Cienciala – 2 min., hákování).

57:13

Valaši se stále drží v útočném pásmu, hlavně v okolí brankoviště.

56:48

Klímek musel objet havířovský obranný val po levém křídle a z nulového úhlu vystřelil. Puk skončil na hranici brankoviště, odkud se jej do branky zkusil posunout Matiaško. S lehkou střelou si Dufek poradil.

56:00

Žídek se od levé tyčku snažil procpat puk pod betony. Neodradili ho ani vsetínští obránci, až se nakonec k levému betonu svého brankáře dostal Krupa a puk odpálil do bezpečí.

55:15

Střela Krupy od modré byla tečována hostujícím Janečkem a puk končí v ochranné síti.

54:49

Pernický se statečně probojoval před havířovského brankáře, nakonec se mu povedlo i zakončení a Dufek musel vytáhnout levý beton.

53:36

Havířov právě vstřelil branku!
Havířovskou střelu ukryl vsetínský gólman pod lapačkou, ve snaze o rozehrávku však puk odkryl. Ihned se vedle něj objevil MICHAL JANEČEK, kotouče se chopil a poslal jej pod horní tyčku. Asistence: Jan Žídek.

53:21

Ke střele z úniku se dostával Janeček. Ocitl ze sám v mezikruží, kde puk však puk z hokejky sjel.

52:57

Cienciala se dostal ke střele z levého kruhu. Puk se odrazil od betonů zpátky do hry, kde si jej vzali do své moci Valaši a přenášejí hru na druhou stranu kluziště.

52:16

Žabčík rozehrává zpoza vlastní branky a má co dělat, aby puk nechtěně nepřenechal některému ze soupeřů.

51:29

50:44

Vsetín hraje ve čtyřech a Chrástecký má plné ruce a betony práce. Havířov je střelecky velmi aktivní a hráči často domácímu gólmanovi překáží ve výhledu.

50:12

Za brankou Vsetína se strhla bitka mezi Lašákem a Hilšerem. Oba dostávají menší trest za hrubost.

6:1

Branky a nahrávky: 31. Matiaško (Lašák), 35. Klímek (Matiaško, Půček), 36. Půček (Matiaško), 45. Klímek (Matiaško), 45. Vašenka (Pernický, Jenáček), 59. Klímek (Matiaško, Půček) – 54. Janeček (Žídek)

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Ondrik) – Ondračka, Kožený, Floriš, Lašák, Vávra, Žabčík – Půček, Matiaško, Klímek, Vašenka, Jenáček, Pernický, Lukačka, Krupa, Zetocha

AZ Havířov: Dufek (Štipčák) – Moučka, Uhlíř, Máca, Pliska, Hrček, Grygar, Thiel – Janeček, Žídek, Dufek, Hilšer, Pindel, Cienciala, Tomeček, Revaj, Del Favero, Kanaloš

Rozhodčí: Husička – Kovařčík, Strnadlová