Přípravné zápasy

HK Nový Jičín – HC ISMM Kopřivnice

2:4

konec (1:0, 1:1, 0:3)

15.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Nový Jičín • Info o změnách stavu (Libor Štěpán (@libstep73))

Konec zápasu. (20:26:36)

59:07

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Nový Jičín se pokusil vyrovnat při hře bez brankáře, ale to se mu nepodařilo. Naopak byl potrestán. Opuštěnou klec trefil ONDŘEJ SLUŠTÍK. Bez asistence.

58:09

Hosté sice nevyužili přesilovku, přesto však před koncem třetí třetiny obrat v utkání dokonávají! Zasloužil se o to JIŘÍ PARGAČ! Asistence: Jakub Mach.

51:06

Domácí Palacký je vyloučen, Kopřivnice má šanci dokonat obrat.

44:54

Spolupráce dvou obránců znamená vyrovnání skóre! Raduje se ADAM KROPKA. Asistence: Jan Poruba.

40:01

40:00

39:54

Těsně před koncem druhé třetiny hosté snižují! Střelcem je obránce JAN PORUBA. Bez asistence.

37:47

Nový Jičín právě vstřelil branku!
První lajna domácích zařizuje také druhý gól utkání. Střelcem je tentokrát JAN SONNEK. Asistence: Michal Duran.

20:01

20:00

15:55

Dalším vyloučením na straně domácích je Motloch. Sekání.

13:24

JAROSLAV TOMEČEK tím nejlepším způsobem odčinil své vyloučení, otevírá skóre tohoto utkání! Asistence: Lukáš Motloch.

01:00

Hned zkraje utkání je vyloučen domácí obránce Tomeček.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

2:4

Branky a nahrávky: 14. Tomeček (Motloch), 38. Sonnek (Duran) – 40. Poruba, 45. Kropka (Poruba), 59. Pargač (Mach), 60. Sluštík

HK Nový Jičín: Kohn (V. Sonnek) – Duran, Tomeček, Metelka, Janiczek, Mrowiec, Heinzl, Már, Hradil – Gebauer, Pecha, Motloch, J. Sonnek, Flok, Malina, Palacký, Medek, Zedník, Slovák, Pavlovský, Krupa

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Marek, Stříž, Štědrý, Merenda, Kropka, Poruba – Velecký, Tomášek (C), Červenka – Pargač, Mach, Zuzaník – Sluštík, Pěnčík, Gola – Vyčesaný, Bartošák, Suchý

Rozhodčí: Havlík – Bartoň, Kudlička

01:00 NJI 2 Tomeček
13:24 NJI 1:0 Tomeček (Motloch)
15:55 NJI 2 Motloch, sekání
37:47 NJI 2:0 Sonnek (Duran)
39:54 KOP 2:1 Poruba