4:5

konec (0:3, 4:1, 0:1)

13.08.2017, 13:30 • Spodní plocha ZS Ivana Hlinky, Litvínov • Sára Allertová

59:24

Mohlo být vyrovnáno! Po střele Lišky se puk odrazil k Viedemanovi, který před sebou měl odkrytou klec.

58:12

Puk poskakoval před Brunnertem, bránící hráč ho pohotově odehrál do rohu kluziště.

57:28

Litvínov to zkusí v šesti! Po oddechovém čase zůstává Pejsar na střídačce.

54:58

Kysela byl úplně sám před brankou, jeho střela však mířila přímo na golmanovu hruď.

52:31

Přečíslení hostí 2 na 1! Rosenheimští však překombinovali zakončení a Pejsar s přehledem chytá do lapačky.

50:23

Rosenheim právě vstřelil branku!
Rosenheim využívá přesilovou hru! Po precizní souhře prostrčil MERZ kotouč pod betony brankáře, dříve než se Pejsar stihl zorientovat. Hosté se tak opět ujímají vedení. Asistence: Reichel.

47:41

Litvínov bude hrát ve 3! Další zbytečné vyloučení domácího celku. V útočném pásmu zahákoval Kitzberger.

47:24

Rosenheim si po dlouhé výhodě zahraje přesilovou hru. Liška při souboji u mantinelu trefil zdviženou holí souopeře a odpyká si 2 minuty za vysokou hůl.

44:50

Máme tu další přesilovku! Po vyloučení Lodeho si litvínov zahraje v početní výhodě.

38:49

Litvínov právě vstřelil branku!
Po výborné nahrávce Pecha z rohu kluziště skóruje BERAN přímo pod víko! Je vyrovnáno! Asistence: Pech.

36:45

Krásná souhra litvínovského celku zakončená střelou Lišky. Golman ovšem vytahuje výborný zákrok.

36:15

Výborná střela Jouzy na horní roh Brunnertovy klece. Ten však vyráží ramenem.

32:25

Kovačič srážel do branky Viedemanovu střelu, mimo.

31:21

Damašek vybojoval za brankou puk a posunul ho před branku na KOVAČIČE. Ten zvládl až na třetí pokus procpat kotouč za golmanova záda a snižuje na 4:3.

29:27

Nedáš, dostaneš. Po krásné střele Pecha sebral Rosenheim kotouč a probojoval se do útočného pásma, kde po skvělé přihrávce Stanika ztečoval kotouč do brány MAIERHOFER. Rosenheim tak navyšuje své vedení o 2 branky.

Litvínovští bojují v útočném pásmu. Výborný Brunnert však pokrývá všechny pokusy domácích.

27:18

Teď naopak zbytečně chybují domácí. Žižka strčil svého soupeře a odpyká si 2 minuty za hrubost.

26:08

PECH se zmocnil kotouče v obranném pásmu a krásnou individuální akcí snižuje na 2:3. Bez asistence

Bartoš prudce pálí od modré, střela míří těsně nad Brunnertovu klec.

24:15

Hosté opět v oslabení! Zbytečná chyba Wimmera ve středním pásmu.

22:51

KOVAČIČ obral bránícího hráče a střelou z mezikruží nad vyrážečku překonává hostujícího golmana

Špatná rozehrávka Kmínka a puk poskakoval po brankové čáře.

20:59

Hosté jdou do čtyř! Po hákování Stanika v obranném pásmu si litvínov zahraje přesilovku.

20:45

Výborná střela z mezikruží, halou zvoní tyč.

18:00

Rosenheim využívá přesilovou hru! Z dorážky skóruje KOGLER. Asistence: H. Moralez

16:00

Druhá přesilovka pro Rosenheim v tomto zápase. Damašek vysekl hokejku svému soupeři v útočném pásmu.

15:07

Litvínov bude hrát přesilovku! Hráč hostujícího celku si odpyká 2 minuty za vražení na hrazení v obranném pásmu.

13:21

Puk projížděl před domácím golmanem, útočící hráči Rosenheimu však nedokázali kotouč dopravit za golmanova záda.

9:04

Rosenheim navyšuje své vedení! Po bleskovém úniku zasunuje WIMMER kotouč mezi betony Kmínka. Asistence: Dmitrik

8:05

Po špatné souhře domácích skóruje WELLHAUSEN do horního rohu Kmínkovy brány. Asistence: Dmitrik.

Skvělá střela Lišky na lapačku! Brennet ovšem pohotově zasahuje. Vhazovat se bude po jeho levici.

4:20

Rosenheim si zahraje první přesilovku v tomto utkání. Hráč HC Verva Litvínov Arnold je vyloučen na 2 minuty.

4:5

Branky a nahrávky: 23. Kovačič, 27. Pech, 32. Kovačič (Damašek), 39. Beran (Pech) – 9. Wellhausen (Dmitrik), 10. Wimmer (Dmitrik), 18. Kogler (Moralez), 30. Maierhofer (Stanik, Lode), 51. Merz (Reichel)

HC Litvínov: Kmínek (Pejsar) – Liška, Šubrt, Černohorský, Kitzberger, Žítek, Žižka, Viedeman – Šarlinger, Svoboda Př., Jindra, Beran, Arnold, Pech, Kovačič, Damašek, Vokurka, Jouza, Kysela, Bartoš

Starbulls Rosenheim: Brunnert (Fisher) – Enk, Biberger, Wimmer, Fisher, Kaiser, Wallek – Wieczorek, Merz, Dörfler, Wellhausen, Stanik, Dmitrik, Lode, Henriquez Morales, Kogler, Maierhofer, Reichel

4:20 LIM 2 Arnold
8:05 RSN 0:1 Wellhausen (Dmitrik)
9:04 RSN 0:2 Wimmer (Dmitrik)
15:07 RSN 2 Merz, vražení na hrazení
16:00 LIM 2 Damašek, sekání
18:00 RSN 0:3 Kogler (Moralez)