HC Energie Karlovy Vary – Düsseldorfer EG

1:2

po s.n. (0:1) (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)

12.08.2017, 15:45 • KV Arena, Karlovy Vary • Kamila Stříteská Ströer

Dlouhý zápas plný trestů a osobních soubojů je za námi. O vítězi musely nakonec rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých zvítězil Düsseldorfer.

Ode mne je pro dnešní podvečer vše, budu se těšit u příštího onlajnu, na počtenou Kamila Ströerová. (18:07:28)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Düsseldorfer EG.

O vítěznou branku se postaral MICHAEL FOMIN, který prvně zmátl Kašpara a následně ukázkově zavěsil kotouč pod víko Kašparovy branky.

Samostatné nájezdy začínají.
A jelikož o vítězi nerozhodlo ani prodloužení, musíme si počkat na samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:53

Už to skoro vypadalo, že přijde konec zápasu. Kapteinatovi vypadl kotouč a zůstal ležel zcela pokrytý před brankou. Nakonec se jako první stihl probrat Kapteinat a puk zakrýt.

64:20

Lázeňští hokejisté se drží u Kapteinata, nedokáží však najít vhodnou pozici ke střele.

63:50

Düsseldorfer má kotouč za svou brankou a pokouší se přejít do útoku. Ve středním pásmu čeká obrana karlovarských hokejistů.

63:32

Michal Maydl se dostal do úniku, ovšem při přechodu do útočného pásma se dopustil ofsajdu.

63:00

Nyní se dostává do šance Energie, za brankou Düsseldorferu o puk přichází a do hry se dostávají hosté.

62:39

Sven Schulz bravurně vypálil, Kašparovi vypadl kotouč, ovšem naposlední chvíli ho zalehl.

62:20

Kvalitní obrana Karlových Varů brání Düsseldorfer ve střele.

62:10

Düsseldorfer se dostává do útoku.

61:30

Energie se opět drží v útočné třetině.

61:05

David Cankov vypálil od modré, Kapteinat jeho střela chytil.

60:30

Prodloužení se hraje typicky tři na tři.

60:01

Oddechový čas pro domácí.

59:50

Kašpar zastavuje kotouč.

59:30

Düsseldorfer spěchá s kotoučem na posledních pár vteřin před Kašpara.

59:01

Většina třetí třetiny se odehrává spíše v obrané třetině Energie.

59:00

Energetikům se dlouhodobě nedaří osvobodit z německého sevření.

58:40

Düsseldorfer je opět v útočné třetině. Nakonec musel puk zastavit Kašpar.

58:00

Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:27

Ten je připraven zasáhnout. A Energie míří před Kapteinata, střely jsou ovšem zblokovány.

57:10

Düsseldorfer má kotouč ve vlastní třetině a opět se snadno dostává před Kašpara.

56:50

Energie si přebírá po dlouhé době puk, o který ihned přichází.

56:10

David Novotný dostal puk do středního pásma, ovšem opět se tlačí Düsseldorfer.

55:40

Energetici se dostali do útočné třetiny, k šanci se však nedostali.

54:30

König vypálil od modré čáry, střela mířila jen na plexisklo za Kašparem.

53:50

Tomáš Jílek se dostal sám do šance, kotouč mu ale sjel z hokejky, a tak nedokázal zakončit.

53:43

Při přechodu do útočného pásma se Düsseldorfer dopustil ofsajdu.

53:33

Energetikům se daří vyhodit až k Kapteinatovi.

52:50

Jednalo se o Michaela Fomina, o kterého se stará lékař. Vypadá to, že bude v pořádku.

52:50

Na ledě leží jeden z německý hráčů a zvedá se až s dopomocí lékařů.

52:30

Hra se přesouvá ke Kašparovi a zase zpět. Ovšem ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit dostatečný tlak.

51:40

Sice se Energie pokouší dostat do šance, ale nedaří se jí to.

51:07

Na druhé straně odchází David Novotný (KVA) za stejný prohřešek, tudíž nedovolené bránění.

50:51

Fabian Ribnitzky (DEG) si vysloužil dvouminutový trest za nedovolené bránění.

50:15

Energie se dostala do šance, ale závěrečná střela nebyla přesná.

49:20

Hra se přesouvá před Kapteinata, tam ale nezůstala a spěchá se ke Kašparovi.

49:10

Energie přebírá puk na vlastní hokejky a pokouší se zaútočit.

48:30

Günther vystřelil od modré čáry, ale Kašpar stihl zasáhnout.

48:15

Energie však vyhazuje na zakázané uvolnění, a tak hra zůstává u Kašpara.

47:50

Opět se hraje na Kašparově straně, hru se pokouší uklidnit Tomáš Zdeněk. Nakonec se mu tak daří.

47:20

Karlovarští hokejisté se sice dostali do pásma, vzápětí o něj přichází a ke hře se dostává Düsseldorfer.

46:50

König vypálil, ale jen do ochranné sítě.

46:10

David Novotný rovnou dvakrát dorážel za Kapteinata, ten si jeho pokusy pohlídal a nakonec raději ukryl puk pod lapačku.

45:50

Düsseldorfer se dokázal osvobodit, ale jen za cenu zakázaného uvolnění.

45:30

Karlovy Vary nahodily do pásma, kde se na okamžik držely.

45:10

Energie si sáhla na kotouč, který ve střední třetině přenechává hostům.

45:00

Další zákrok Kašpara, který drží karlovarské naděje na úspěch.

44:49

Osvobodit se Energie dokázala, ale dopustila se zakázaného uvolnění.

44:30

Červená lavina se opět přesouvá před Kašpara. Do střel padají obránci i útočníci karlovarského mužstva.

44:25

44:00

V této přesilové hře se Karlovým Varům absolutně nedařilo.

43:35

Energetici za vlastní brankou zakládají nový útok, který opět zmařila obrana Düsseldorferu.

42:47

Každý jejich pokus zastaví německá obrana.

42:30

Karlovarští hokejisté se nedokáží dostat do útočné třetiny.

42:01

Sven Schulz (DEG) nepěkně poslal k zemi Petra Rozhona. Za to si vysloužil dvouminutový trest za faul kolenem.

41:30

Düsseldorfer bombarduje Kašpara střelami.

40:36

Němečtí soudruzi se drží v útočné třetině, ale nedokáží najít druhý recept na překonání Kašpara.

40:10

Düsseldorfer se ihned přemístil před Kašpara.

40:01

Druhá třetina se nesla v duchu trestů, vyloučení a osobních soubojů. Z počátku nebyl k vidění hokej, který by přinesl akce, až ke konci se dostávali oba týmy do rytmu a předváděli vyrovnaný hokej. Necelou minutu před koncem se podařilo srovnat Volkmannovi. Třetí třetina začne v 17:19

40:00

39:14

Düsseldorfer EG právě vstřelil branku!
VOLKMANN vypálil na Kašpara, ten kotouč vyrazil před sebe, kde první jmenovaný čekal s volnou hokejkou a zavěsil puk za bezmocného Kašpara. Asistence: Dennis König

39:00

Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:27

Hosté drží v útoku a marně se snaží překonat perfektního Kašpara.

38:10

Düsseldorfer má kotouč na své straně a přesouvá se před Kašpara. Střela zamířila jen do ochranné sítě.

37:33

Karlovy Vary si vysloužily další trest. Tentokrát odchází David Holub za hákování soupeře.

36:50

Günther byl sám na kruhu a vypálil, střela mířila vysoko nad branku Kašpara.

36:30

Energie bere puk do vlastních hokejek a přesouvá se před Kapteinata.

36:10

Düsseldorfer se sice drží v útočné třetině, jejich střely ovšem nemůžou Kašpara nijak překvapit.

35:32

Vzápětí následuje druhý ofsajd.

35:14

Snažení energetiků končí ve středním pásmu, kde se domácí dopustili ofsajdu.

35:10

Tam jejich akce končí a hra se přesouvá na druhou stranu. V rohu zůstal bezvládně ležet Gerharz, který si zapíchl vlastní hokejkou do břicha, proto nikdo z hráčů neodchází na trestnou lavici.

34:50

Düsseldorfer nahodil puk do útočné třetiny, kde si puk berou na starost domácí a míří před Kapteinata.

34:31

33:50

Další potyčka, která končí trestem. Tentokrát odchází Petr Kořán (KVA) a Michael Fomin (DEG) za hrubost.

33:25

Střely, které jsou na Kašpara vysílány nejsou nijak nebezpečné.

33:10

Düsseldorferu se nedaří usadit v útočné třetině, díky obraně energetiků.

32:40

Souboj v rohu kluziště o kotouč byl úspěšný pro domácí, kterým se daří na druhý pokus vyhodit puk do bezpečné vzdálenosti.

32:35

Petr Rozhon (KVA) opouští svůj tým na dvě minuty za podražení protihráče.

32:24

Düsseldorfer se drží na puku a ve středním pásmu je zastaven.

32:10

Signalizovaný trest pro Karlovy Vary. Düsseldorfer tak hraje v šesti hráčích.

31:50

Další střela na Kašpara označkovala jen plexisklo za jeho zády.

31:21

Düsseldorfer ve vlastní třetině drží kotouč a pokouší se dostat přes střední pásmo, tam je ale tvrdě zastaven karlovarskými hráči.

31:00

Energetici začali předvádět stejně agresivní hokej jako jejich němečtí soci.

30:43

Karlovy Vary hrají v plném počtu.

30:26

Energii se opět daří vyhodit kotouč, Düsseldorfer se tak musí znovu snažit o získání pásma.

30:10

Bartuli vyslal dobrou střelu, ale ne tak dobrou, aby překonala Kašpara.

29:38

Ovšem Düsseldorfer se opět uhnízdil u Kašpara. Po nepřesné rozehrávce o pásmo ale přišel.

29:27

Ve vlastním oslabení se dostala k šanci Energie, ale konečnou střelu dokázal Kapteinat pokrýt bez větších obtíží.

28:45

Dominik Houdek (KVA) se provinil nedovoleným bráněním, a tak si odpyká dvouminutový trest na trestné lavici.

28:10

Ovšem Düsseldorfer ihned spěchá zpět. Krug byl blízko vyrovnání, zazvonila jen tyčka za zády Kašpara.

27:50

Červená lavina se neustále drží v útoku a energetikům se nedaří osvobodit. Nakonec díky zakázaném uvolnění se Energie dostává před Kapteinata.

26:52

Söst výtečně našel volného Lorera, ten však z malé vzdálenosti nedokázal překonat Kašpara.

26:45

Kašpar pokryl střelu Düsseldorferu a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

26:35

Hra se přelévá z jednoho konce na druhý.

25:37

Tam bojuje o každý kousek ledu s Energií. Nakonec se podařilo lázeňákům vyhodit kotouč.

25:20

Düsseldorfer zakládá další útok a usidluje se v útočné třetině.

24:55

Schulz vypálil, ale střela mířila zcela mimo branku Kašpara.

24:40

Energetici se neuvěřitelně rychle dostali do útoku, kde bombardují Kapteinata střelami.

24:02

Düsseldorfer Michal Fomin vypálil, Kašpar v první chvíli nevěděl, kde se puk nachází následně ho zakryl lapačkou.

23:40

Düsseldorfer se dostal do útočné třetiny, kde velmi agresivně se pokouší dostat do předbrankového prostoru.

22:41

Kotouč se nachází u Kašpara, kde si ho přebírá karlovarský tým a dostává se do útočné třetiny.

22:32

Od počátku druhé periody jsou ledě samé šarvátky a tresty, a tak se ani jeden z týmu nedokáže nijak předvést.

21:27

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Holub – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Düsseldorfer EG (Judt – 2 min., hrubost).

20:55

Do kabiny odešel Nicolas Geitner (DEG) za sekání.

20:00

Dimitrii Metelkov (DEG) dostal dvě minuty pro hráčskou lavici za zdržování hry.

20:01

V první třetině byl k vidění velmi bojovný hokej plný osobních soubojů. Přes přesilové hry se nikdo nedokázal gólově prosadit. Až v posledních vteřinách zápasu se Adam Křemen zjevil před Kapteinatem sám a zavěsil kotouč pod víko. Prozatím Energie vede 1:0. Na další branky si musíme počkat do druhé třetiny, která začne v 16:29

20:00

19:45

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Nádherná akce patnáct vteřin před koncem první periody. ADAM KŘEMEN obral o kotouč německého beka, projel mezi kruhy a těsně před Kapteinatem zavěsil kotouč pod víko. Bez asistence.

19:31

Düsseldorfer přebírá puk a pokouší se osvobodit.

19:00

Rozhon se pokusil překonat německého brankáře, ale puk mu vypíchli dva beci.

18:56

V poslední minutě se tedy bude hrát čtyři na čtyři.

18:41

David Holub (KVA) tvrdě srazil Günthera k zemi. Za tento zákrok si vysloužil dvouminutový trest za krosček.

18:19

V posledních minutách odchází Nicolas Geitner (DEG) za nedovolené bránění.

18:11

Michal Maydl nedokázal propasírovat volný kotouč za Kapteinata.

17:44

Daniel Černý se dostal do šance, ale nedokázal zakončit.

17:10

Düsseldorfer se dostává do útočné třetiny, poslední střelu však zblokovala hokejka bránícího hráče.

16:40

Karlovy Vary se ujímají puku a míří před Kapteinata, jejich snaží bylo zastaveno ve středním pásmu, kde si puk převzal Düsseldorfer, který se zároveň dostal k šanci, ovšem Kašpar byl přesný.

16:28

16:10

Nahození na Kašpara zaregistroval jen mantinel.

15:59

Poslední útok v přesilové hře končí ofsajdem. Za 15 vteřin se vrátí Záruba na ledovou plochu.

15:44

Ovšem německý tým to zkouší znovu, ale opět marně.

15:28

Energetikům se podařilo vysvobodit ze sevření.

14:46

Düsseldorfer zahajuje útok, který končí před Kašparem. Po následné chybě o pásmo přichází. V mžiku se znovu pokouší zdolat domácího brankáře.

14:17

Richard Záruba (KVA) zahákoval soupeře, tudíž si vysloužil od sudích dvouminutový trest.

13:59

Němci hrají v šesti kvůli signalizovanému trestu pro Karlovy Vary.

13:30

Petr Rozhon se pokusil o střelu, ta byla zblokována německými beky.

12:36

12:00

Cankov vypálil, jeho dělovou ránu dokázal Kapteinat vyrazit betonem.

11:42

Energetici se snaží zdržel před Kapteinatem, ale marně.

10:45

K Bartulimu se přidal Lukas Mannes (DEG) za zdržování hry. Düsseldorfer bude tak hrát ve třech.

10:38

Bartuli (DEG) odchází zpytovat svědomí na dvě minuty za faul kolenem.

09:54

Oba týmy hrají v plném počtu.

09:31

Düsseldorfer se usídlil v útočné třetině, po chybě však o pásmo přichází.

08:44

Mansfeld vypálil z modré čáry, Kašpar zasáhl vyrážečkou.

07:51

Lorer (DEG) a Cankov (KVA) se pustili do menší potyčky, za což si vysloužili trest na dvě minuty za hrubost.

07:30

Kapteinat zastavuje kotouč za vlastní brankou. Energetici se drží ve třetině, ale zatím se nedostali k vyložené šanci.

06:22

Před Kašparem začíná být horko, Düsseldorfer se dostává do šancí, které vychytá karlovarský gólman.

05:28

Německý tým hraje v plném počtu a první přesilová hra domácí neskončila žádným gólem.

04:50

Karlovarští zakládají nový útok, který je zastaven v obranné třetině hostů. Následně však německý celek dokázal vyhodit puk.

04:10

Po vyhození puku mimo hrací plochu je buly ve střední třetině. Domácí si přebírají kotouč, dostali se před Kapteinata, ale opět kvalitní obrana Düsseldorferu zabránila nebezpečí.

03:48

Sice byli karlovarští hokejisté v útočné třetině, ale nedokázali nijak překvapit německého gólmana.

03:21

Energie si zahraje první přesilovou hru zápasu. Na trestnou lavici odchází Denis König (DEG) za hákování soupeře.

02:36

Ačkoli se jedná o mladší kategorie, přesto je v zápase vidět mnoho osobních soubojů a hraje se do těla.

02:20

Düsseldorfer se zabydlel v útočné třetině, ovšem dobrá obrana karlovarských hokejistů se nedopustila žádné chyby. Na druhé straně byla šance energetiků, která byla zastavena Kapteinatem.

01:48

Energetici jsou opět na puku, ale Düsseldorfer je k nepustí k nebezpečné akci.

01:20

Düsseldorfer se ujímá kotouče a dostává se ke Kašparovi, který byl připraven zastavit akci.

01:00

Černý byl ve skvělé šanci, ovšem puk prolétl těsně před brankovou čarou.

00:10

Německý tým se ihned dostal před Kašpara, vystřelit však nedokázal. Puk se následně přesunul na druhou stranu hřiště, ale ani Energie nebyla úspěšná.

00:01

Vážení diváci, přímo z KV Areny vás vítá Kamila Ströerová. Společně budeme sledovat napínavý duel mezi karlovarskou Energií a německým Düsseldorferem. Utkání začne během několika minut. Oba týmy se již připravují na ledové ploše.

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar, Horák – Zavřel (A), Cankov, Křemen, Novotný, Holub (C), Záruba, Tureček, Šťastný, Černý, Fečo, Kořán, Houdek, Zdeněk, Jiskra, Maydl, Stejskal, Rozhon, Karbulka, Jílek

Düsseldorfer EG: Kapteinat, Hane – Söst, Geitner, Mannes, Mansfeld, Krug, Metelkov, Horschel, König, Lorer, Günther, Bartuli, Gerharz, Ribnitzky, Stähle, Volkmann, Fomin, Wrede, Judt, Brachert, Hermann, Schulz.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45.