Chemnitzer FC – Bayern Mnichov

0:5

konec (0:1)

12.08.2017, 15:30 • Community4you Arena (Chemnitz) • 1. kolo • Petr Sumbal

Z mé strany je to pro tento zápas vše, příjemný zbytek dne přeje Petr Sumbal. (17:26:03)
Bayern Mnichov po vyhraném německém superpoháru zvládl i druhý soutěžní zápas sezony. A bylo by taky velkým šokem, kdyby utkání dopadlo jinak. Bayern Mnichov zvítězil na hřišti Chemnitzeru v prvním kole DFB Pokalu 5:0. V první poločase se trefil z přímého kopu Lewandowski. Ve druhé půli na něj navázal Coman, pak se znovu trefil Lewandowski, následně navýšil na 4:0 s dalšího přímáku Ribéry a skóre uzavřel hlavičkou po rohovém kopu Hummels.
Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 1:12. Střely mimo: 1:11. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:4.

90+1

90

Je vidět, že soustředěná obrana se nedá udržet po celý zápas a tak zatímco v první poločase Chemnitzer inkasoval jen jednou, v tom druhém už čtyřikrát.

89

89. HUMMELS - 0:5

89

Bayern právě vstřelil branku!
Ještě jedna radost pro hráče Bayernu. Na centr Robbena si naskočil MATS HUMMELS a přesnou hlavičkou nedal šanci brankáři Kunzovi. Asistence. Arjen Robben.

89

Normální hrací doba už se chýlí ke konci. Bayern má další rohový kop.

88

Robben si klasicky přehodil míč na levačku, ale jeho střela byla sražena na rohový kop.

86

Chemnitzer získal míč a znovu se poměrně ve velkém počtu hráčů pouští do útoku.

85

Robben měl být adresátem dlouhého pasu, ale pokryl jej Leutenecker.

84

Chemnitzer si vybojoval rohový kop a bude se pokoušet zatopit obraně Bayernu.

83

Za stavu 0:4 už nemají domácí vůbec co ztratit, takže se i častěji snaží zaútočit.