0:4

konec (0:2)

12.08.2017, 10:15 • Stadion Slavoje Vyšehrad, UMT • 1. kolo • Michal Kunc

Tipsport: 1.8 3.6 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas je u svého konce a tři body si povezou hosté do Štěchovic. Před začátkem zápasu by nikdo rozhodně nečekal, že to skončí 0:4. Domácí hráči dokonce nastoupili aktivně, ale dva inkasované góly je zcela zmrazili. Ve druhém poločase Štěchovice nepolevily a za zády Havránka skončily další dva balony. Pro dnešek je to z Vyšehradu vše, já s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu. (12:07:10)

90

87

Žlutou kartu dostává Šum (FK TJ Štěchovice).

86

Skrytá střela Klesy na Soukupa, ten stále drží nulu.

84

Matysíkova střela neprošla na bránu, pokus Klesy z voleje nepřesný.

82

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Macej.

79

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hradecký, přichází Šlegl.
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Matějka, přichází Matysík.

78

Jonáš zakončoval rovnou z rohového kopu, Havránek vyráží.

76

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Šum.
Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Košata, přichází Jonáš.

72

72. BATKA - 0:4

72

Štěchovice právě vstřelily branku!

Čistý hattrick na scéně! Volešák našel osamoceného LUKÁŠE BATKU, který v souboji tváří v tvář s Havránkem uspěl – 0:4!

70

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Štědronský, přichází Maruš.

69

Střelecky se pokusil navýšit skóre Volešák, který bránu minul.

68

Snaha Vyšehradu končí téměř vždy v útočné fázi hry, kde se domácím dnes absolutně vůbec nedaří.

65

Ohrozit Soukupa mohl Čtvrtníček, ale nestihl vystřelit.

61

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Hřebeček.

58

Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Kostorek, přichází Kulhavý.
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Smolák, přichází Junek.

58

Centr od Košaty chtěl zakončit Štědronský, ale do jeho pokusu se mu připletl jeden z domácích hráčů.

57

Dlouhý aut Kučery zakončoval jemnou hlavičkou Batka, balon končí těsně nad břevnem.

54

54. BATKA - 0:3

54

Tak tohle bude pro Vyšehrad tvrdá rána. Batka se sice nejprve nedohodl se Štědronským, balon se každopádně dostal ke Košatovi, který vyslal centr do vápna, tam ho Sulík vrátil k LUKÁŠI BATKOVI, který ho hlavičkovým zakončením poslal z hranice malého vápna mezi tři tyče – 0:3!

53

Pozdrav Smoláka na Soukupa, letící balon nebyl příliš těžký pro gólmana Štěchovic.

51

Střelecký pokus Kostorka je první, který domácí tým během svého aktivního nástupu do druhého poločasu vymyslel, mířil ale nad břevno.

49

Žlutou kartu dostává Matějka (FK Slavoj Vyšehrad).

46

První poločas je na Vyšehradě minulostí a stav utkání je prozatím 0:2. Domácí Vyšehrad odstartoval lépe, ale dokonale ho zmrazilo probuzení Štěchovic, které góly Štědronského a Batky šly do vedení. Po zbytek hrací doby prvního poločasu se skóre nezměnilo. Druhý poločas odstartuje v cca 11:18.

45

41

Vyšehradští se snaží o snížení před poločasem, nyní dokázal Čtvrtníček uklidit balon za Soukupa, ale radost domácích ukončil signalizovaný ofsajd.

36

Ani Hradecký nesnižuje průběžný stav, jeho rána z voleje míří vysoko nad.

32

Žlutou kartu dostává Hašek (FK Slavoj Vyšehrad).

30

Sulík sice odkopl balon, ale pouze k Haškovi, který přestřelil bránu.

28

Těžkého centr si Batka výborně zpracoval a řádně prověřil Havránka, který tentokráte balon vyrazit nad břevno.

24

24. BATKA - 0:2

24

Štěchovice se ujímají dvoubrankového vedení! Košata vyslal z levé strany centr na LUKÁŠE BATKU, jehož hlavičkové zakončení Havránek tečoval, ale balon i tak končí za jeho zády – 0:2!

21

21.

21

Možnost vyrovnání vzápětí na druhé straně, balon se dostal k Haškovi, který z výborné pozice netrefil bránu!

20

20. ŠTĚDRONSKÝ - 0:1

20

Švejdův centr na útočnou polovinu si našel posléze Těžký, vyslal centr na MATĚJE ŠTĚDRONSKÉHO, který sice nejprve trefil tyč, ale na druhý pokus v pohodě uklidil balon za Havránka – 0:1!

18

Hradecký stihl balon na hrací ploše v okolí rohového praporku a vyslal nabídku Čtvrtníčkovi, který v letu svým hlavičkovým zakončením zamířil mimo bránu.

16

Rohový kop Volešáka v moci Havránka. Při protiútoku neuspěl Smolák.

15

Faulovaný Drobílek sám rozehrál, jeho centr ale zamířil daleko za jeho spoluhráče přímo do zámezí.

13

Po rohovém kopu odvráceném Soukupem střílel nepřesně Hradecký, ale jeho ránu ještě tečoval hlavou Matějka, pro hosty naštěstí mimo bránu.

12

Skvělou přihrávku dostal mezi obránce Smolák, kterého na poslední chvíli vychytal Soukup skvělým zákrokem!

7

Dobré prodloužení balonu v podání Kostorka mohl zužitkovat Čtvrtníček, ale byl mu odpískán ofsajd.

4

Jemný centr Klesy mířil na zadní tyč, tam čekal pouze Švejda a odrazil balon pryč.

3

Snahu o zakončení jsme zaznamenali i na druhé straně, Hašek se pokusil najít Kostorka, ke kterému se balon nedostal.

1

Hned na úvod se po rozehrání draly Štěchovice do zakončení, Košatův centr ale našel pouze Batku stojícího v ofsajdovém postavení.

1

FK Slavoj Vyšehrad:

Havránek – Egert, Drobílek, Matějka, Klesa (K), Smolák, Madej, Kostorek, Hašek, Hradecký, Čtvrtníček.

Trenér: Jaroslav Klíma.

Náhradníci: Procházka – Kulhavý, Macej, Junek, Matysík, Šlegl.

FK TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Jakobovský, Kučera, Těžký – Pavlík – Sulík, Hřebeček, Maruš, Košata – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Náhradníci: Vašák – Busta, Volešák, Štědronský, Šum, Jonáš.

Rozhodčí: Václav Němec – Michal Urban, Jakub Matyš.
Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu ze zápasu prvního kola FORTUNA ČFL. Dnes budeme společně sledovat zápas mezi Vyšehradem a Štěchovicemi. Zápas začíná v 10:15.