5:3
konec (1:0, 3:1, 1:2)
21.05.2017, 16:15 • LANXESS arena, Kolín nad Rýnem • Utkání o bronz • RR
1.65 5.5 5.3 : vsaďte si na: • Předzápasové kurzy: 1.65 - 5.5 - 5.3
Rusko – Finsko
5:3
konec (1:0, 3:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 7. N. Gusev (Antipin, Ničuškin), 22. Tkačjov (Ničuškin, Zub), 28. N. Gusev (Panarin, Dadonov), 29. Kiselevič (Naměstnikov, Ničuškin), 49. Kučerov (Kuzněcov, A. Bělov) – 40. Rantanen (Filppula), 42. Lehtonen (Aho), 46. Savinainen (Rantanen, Aho)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rusko:
Vasilevskij (I. Sorokin) – Kiselevič, Orlov, Antipin, A. Bělov (C), Provorov, Mironov, Zub – Tělegin, Andronov (A), Ničuškin – Dadonov, Šipačov (A), N. Gusev – Panarin, Kučerov, Kuzněcov – S. Plotnikov, Barabanov, Tkačjov – Naměstnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Finsko:
Korpisalo (29. Säteri) – Ohtamaa, Honka, Kukkonen (C), V. Lajunen, Lehtonen, Hietanen, Jaakola (A), Järvinen – Savinainen, Filppula (A), Rantanen – Aho, Pyörälä, Puljujärvi – Kemppainen, Pihlström, J. Aaltonen – J. Lajunen, Hännikäinen, Osala – M. Aaltonen.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gouin (CAN), Iverson (CAN) – Lhotský (CZE), Oliver (USA)
Diváci: 16 182
1. třetina | ||||
06:58 | RUS | 1:0 | N. Gusev (Antipin, Ničuškin) | |
14:03 | FIN | 2 | V. Lajunen, držení protihráče | |
RUS | 2 | S. Plotnikov, hrubost | ||
FIN | 2 | Kukkonen, hrubost | ||
19:59 | RUS | 2 | Kučerov, hrubost | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:48 | RUS | 2:0 | Tkačjov (Ničuškin, Zub) | |
25:21 | FIN | 2 | Savinainen, podražení | |
27:01 | RUS | 3:0 | N. Gusev (Panarin, Dadonov) | |
28:16 | RUS | 4:0 | Kiselevič (Naměstnikov, Ničuškin) | |
28:16 | ||||
28:21 | FIN | 2 | Pyörälä, sekání | |
33:05 | RUS | 2 | Mironov, krosček | |
39:34 | FIN | 4:1 | Rantanen (Filppula) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:16 | FIN | 4:2 | Lehtonen (Aho) | |
44:39 | RUS | 2 | N. Gusev, vysoká hůl | |
45:29 | FIN | 4:3 | Savinainen (Rantanen, Aho) | |
48:03 | RUS | 5:3 | Kučerov (Kuzněcov, A. Bělov) | |
54:28 | FIN | 2 | Savinainen, hákování | |
Konec |
IHC Olomouc – HC Boskovice 10:00 9:6
Devils Zlín – Uh. Brod • po s.n. (2:3) 10:00 4:5
IHC Přerov – IHC Nový Jičín 12:00 6:5
ILHK Hr. Králové – Černošice 14:00 4:6
IHC Prague Rats – Brno 14:00 10:2
ILHK Hr. Králové – IHC Kladno 16:00 10:4
Roller Storm – Brno • po prodl. 16:00 4:3
Roller Storm – IHC Prague Rats 18:00 4:12
Závěrečný ceremoniál po utkání o bronz
Střely na branku: 8:11 (30:29).
Trestné minuty: 2:2 (8:10).
Využití: 0:1 (1:1).
V oslabení: 0:0 (1:0).
Sebastian Aho (Finsko) – Bogdan Kiselevič (Rusko).
59:24
59:13
59:13
59:13
59:13
58:57
58:52
58:34
58:11
57:24
56:44