3:0

konec (1:0)

21.05.2017, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • 38. kolo • Daniel Bertók

Tipsport: 1.12 9.8 25.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí si z dnešního utkání berou povinné a zasloužené 3 body! Jejich výkon dnes neměl jedinou chybu, hosty totiž k ničemu velkému nepustili a sami si dokázali vytvořit nespočet vyložených šancí!

V první půli se i přes velký tlak nedokázali dlouho prosadit, až v samém závěru prvního dějství to dokázal Wijnaldum, který tak otevřel skóre utkání.

Druhý poločas ale začali domácí ve velkém stylu! Už v 51. minutě se prosadil z přímého kopu Coutinho. Již v 56. minutě jej napodobil Lallana a dodal tak domácím téměř stoprocentní jistotu Ligy Mistrů pro příští sezónu! Byl také posledním střelcem utkání.

Hráči Liverpolu se tak před 53 191 fanoušky předvedli v nejlepším světle.

Tohle je pro utkání 38. kola Premier League ode mně vše, díky za pozornost, přeji příjemný, sluneční, zbytek dne a někdy příště, napočtenou. (17:56:53)

90+2

90+2

O střelu se ještě pokusil Forshaw, jeho pokus ale postrádal razanci i směr, tudíž s ním Mignolet neměl sebemenší potíže.

90+1

Sudí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

90

V samotném závěru utkání ještě rohový kop pro domácí tým, dokáží hráči Liverpoolu přidat ještě další branku a zesměšní tak hosty velkou nakládačkou?

88

Domácí kombinují v rozvahou na své polovině, hosté se už ani nesnaží o nějaké aktivní napadání, nejraději by už tohle nepodařené utkání ukončili.

87

Lucas inkasoval tvrdou ránu po střele Claytona, následně se hosté pokusili o centrovaný míč za obranu Liverpoolu, se kterým si ale jeho obránci dokázali poradit.

86

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází James Milner, přichází Alberto Moreno.

85

Hostům se stále nedaří dostat se ze své poloviny, což řeší až dlouhým odkopem jeden z obránců. Tam ale nebyl žádný jeho spoluhráč, tudíž pokračují domácí.

84

Domácí se nastěhovali opět k vápnu hostů, kde kombinací snaží ohrozit branku Middlesbroughu.

83

O pobavení domácích fanoušků se postaral Guzan, který chybně odkopl míč do zámezí.

82

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Daniel Sturridge, přichází Divock Origi.

81

Závěr utkání se hraje ve velmi pomalém tempu, následná akce končí pouze u brankáře hostů, jelikož Sturridge nedokázal zastihnout přihrávku za obranu.

80

Hosté drží míč na své polovině, chybí jim ale nějaký nápad směrem dopředu, na nějaké zdramatizování utkání z jejich strany, to tedy rozhodně nevypadá.

79

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Roberto Firmino, přichází Lucas Leiva.

79

Hosté se sice lehce snaží napadat, není to ale nic světoborného, co by dokázalo zkušené hráče Liverpoolu nějak rozhodit.

78

U míče jsou domácí, kteří v poklidu kombinují střídavě na své a na soupeřově polovině. Překvapivě jsou to oni, kdo má i za stavu 3:0 převahu na hřišti.

77

Lallana se následně pokusil o nebezpečnou přízemní střelu, tu ale dokázal udržet v rukavicích Guzan!

76

Do šance se v pokutovém území hostů dral Firmino, míč mu ale sebral jeden z hostujících obránců.