Menu

Další

E.ON Junior Cup

Kvalifikace Litovel

FK Šumperk

konec

20.05.2017, 09:00 • Michal Heřman (@Michal_Herman)

Šestým postupujícím na Seterm Velké finále fotbalového turnaje E.ON Junior Cup pro kategorii U10 je FK Šumperk. Zítra turnaj pokračuje kvalifikací v Háji ve Slezsku. Více o turnaji je na stránkách eonrodinnyfotbalek.cz. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký den. (17:02:08)

Konec turnaje.
Nejlepší hráči turnaje:
Nejlepší střelec: Daniel Smékal (FK Šumperk, 12)
Nejlepší brankář: Daniel Frolo (FK Šumperk)
Nejlepší hráč: Radim Vlk (FK Šumperk)
Probíhá slavnostní vyhlášení turnaje.

FK Šumperk vyhrál finále těsně 1:0 a slaví postup na Seterm Velké finále!
Začal zápas o třetí místo FC Žďas Žďár nad Sázavou – 1. SK Prostějov. Finále je na programu přibližně od 16:15.

Hráči 1. HFK Olomouc porazili ve druhém semifinále 1. SK Prostějov těsně 2:1! Ve finále se Olomouc utká od 16:15 s FK Šumperk.

FK Šumperk porazil FC Žďas Žďár nad Sázavou vysoko 10:1 a je prvním finalistou! V souboji o postup na zářijové Seterm Velké finále mu bude 1. HFK Olomouc nebo 1. SK Prostějov. Druhé semifinále se stále hraje.
Rozpis finálové části turnaje:

Semifinále:
1. HFK Olomouc – 1. SK Prostějov 15:15
FK Šumperk – FC Žďas Žďár nad Sázavou 15:15

O 11. místo:
TJ Haná Prostějov – FK Drnovice 15:15

O 9. místo:
SK Zlín 1931 – FC Dosta Bystrc – Kníničky 15:15

O 7. místo:
TJ Moravan Lednice – SK Řetězárna Česká Ves 15:30

O 5. místo:
FC Kostelec na Hané – TJ Sokol Dub nad Moravou 15:30

O 3. místo:
Poražený semifinalista 1 – poražený semifinalista 2 16:00

Finále:
Vítěz semifinále 1 – vítěz semifinále 2 16:15

Do semifinále kvalifikace E.ON Junior Cupu v Litovli postoupili hráči 1. HFK Olomouc, FC Žďas Žďár nad Sázavou, 1. SK Prostějov a FK Šumperk.
Tabulka nadstavbových skupin – skupina E:
1. 1. HFK Olomouc 5 4 1 0 21:5 13
2. FC Žďas Žďár nad Sázavou 5 3 2 0 6:1 11
3. FC Kostelec na Hané 5 3 0 2 6:7 9
4. TJ Moravan Lednice 5 2 1 2 11:7 7
5. SK Zlín 1931 5 1 0 4 6:15 3
6. TJ Haná Prostějov 5 0 0 5 1:16 0

Skupina F:
1. FK Šumperk 5 4 1 0 17:2 13
2. 1. SK Prostějov 5 3 2 0 7:2 11
3. TJ Sokol Dub nad Moravou 5 2 2 1 6:3 8
4. SK Řetězárna Česká Ves 5 2 1 2 7:8 7
5. FC Dosta Bystrc – Kníničky 5 1 0 4 4:15 3
6. FK Drnovice 5 0 0 5 1:12 0

Skupina G (o 13. – 16. místo):
13. FK Mohelnice 3 2 1 0 5:1 7
14. FK SK Bosonohy 3 2 0 1 5:2 6
15. TJ Valašské Meziříčí 3 0 2 1 0:2 2
16. FK Němčice nad Hanou 3 0 1 2 0:5 1

Skupina H (o 17. – 20. místo):
17. FK Slavonín 3 3 0 0 12:1 9
18. SK Loštice 3 1 1 1 1:2 4
19. TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 3 1 0 2 2:8 3
20. Litovel – Červenka 3 0 1 2 2:6 1
Výsledky 4. kola nadstavbových skupin:
FC Kostelec na Hané – TJ Haná Prostějov 1:0
FK Drnovice – SK Řetězárna Česká Ves 0:1
TJ Valašské Meziříčí – FK Němčice nad Hanou 0:0
SK Loštice – TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 1:0
Výsledky 3. kola nadstavbových skupin:
TJ Moravan Lednice – SK Zlín 1931 5:1
FC Dosta Bystrc – Kníničky – TJ Sokol Dub nad Moravou 0:2
FK Mohelnice – FK SK Bosonohy 2:1
FK Slavonín – Litovel – Červenka 4:1
Výsledky 2. kola nadstavbových skupin:
1. HFK Olomouc – SK Zlín 1931 6:1
TJ Moravan Lednice – TJ Haná Prostějov 3:0
FC Kostelec na Hané – FC Žďas Žďár nad Sázavou 2:0
FK Šumperk – TJ Sokol Dub nad Moravou 1:0
FC Dosta Bystrc – Kníničky – SK Řetězárna Česká Ves 1:3
FK Drnovice – 1. SK Prostějov 0:2
FK Mohelnice – TJ Valašské Meziříčí 0:0
FK SK Bosonohy – FK Němčice nad Hanou 2:0
FK Slavonín – SK Loštice 2:0
Litovel – Červenka – TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 1:2
Výsledky 1. kola nadstavbových skupin:
1. HFK Olomouc – TJ Haná Prostějov 7:0
FC Kostelec na Hané – SK Zlín 1931 2:1
TJ Moravan Lednice – FC Žďas Žďár nad Sázavou 0:0
1. HFK Olomouc – SK Zlín 1931 6:1
FK Šumperk – SK Řetězárna Česká Ves 4:1
FK Drnovice – TJ Sokol Dub nad Moravou 3:1
FC Dosta Bystrc – Kníničky – 1. SK Prostějov 0:2
FK Šumperk – TJ Sokol Dub nad Moravou 1:0
FK Mohelnice – FK Němčice nad Hanou 3:0
FK SK Bosonohy – TJ Valašské Meziříčí 2:0
FK Mohelnice – TJ Valašské Meziříčí 0:0
FK Slavonín – TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 6:0
Litovel – Červenka – SK Loštice 0:0
FK Slavonín – SK Loštice 2:0

Kvalifikace Litovel

FK Šumperk

konec

Statistiky:

Rozpis finálové části turnaje:
Semifinále:
1. HFK Olomouc - 1. SK Prostějov 2:1
FK Šumperk - FC Žďas Žďár nad Sázavou 10:1

O 11. místo:
TJ Haná Prostějov - FK Drnovice 0:1

O 9. místo:
SK Zlín 1931 - FC Dosta Bystrc - Kníničky 2:1

O 7. místo:
TJ Moravan Lednice - SK Řetězárna Česká Ves 2:0

O 5. místo:
FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Dub nad Moravou 2:3 po penaltách

O 3. místo:
FC Žďas Žďár nad Sázavou - 1. SK Prostějov 3:4 po penaltách

Finále:
FK Šumperk - 1. HFK Olomouc 1:0

Tabulka nadstavbových skupin:
Skupina E:
1. 1. HFK Olomouc 5 4 1 0 21:5 13
2. FC Žďas Žďár nad Sázavou 5 3 2 0 6:1 11
3. FC Kostelec na Hané 5 3 0 2 6:7 9
4. TJ Moravan Lednice 5 2 1 2 11:7 7
5. SK Zlín 1931 5 1 0 4 6:15 3
6. TJ Haná Prostějov 5 0 0 5 1:16 0

Skupina F:
1. FK Šumperk 5 4 1 0 17:2 13
2. 1. SK Prostějov 5 3 2 0 7:2 11
3. TJ Sokol Dub nad Moravou 5 2 2 1 6:3 8
4. SK Řetězárna Česká Ves 5 2 1 2 7:8 7
5. FC Dosta Bystrc - Kníničky 5 1 0 4 4:15 3
6. FK Drnovice 5 0 0 5 1:12 0

Skupina G (o 13. - 16. místo):
13. FK Mohelnice 3 2 1 0 5:1 7
14. FK SK Bosonohy 3 2 0 1 5:2 6
15. TJ Valašské Meziříčí 3 0 2 1 0:2 2
16. FK Němčice nad Hanou 3 0 1 2 0:5 1

Skupina H (o 17. - 20. místo):
17. FK Slavonín 3 3 0 0 12:1 9
18. SK Loštice 3 1 1 1 1:2 4
19. TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 3 1 0 2 2:8 3
20. Litovel - Červenka 3 0 1 2 2:6 1

Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
1. HFK Olomouc - TJ Haná Prostějov 7:0
FC Kostelec na Hané - SK Zlín 1931 2:1
TJ Moravan Lednice - FC Žďas Žďár nad Sázavou 0:0
1. HFK Olomouc - SK Zlín 1931 6:1
TJ Moravan Lednice - TJ Haná Prostějov 3:0
FC Kostelec na Hané - FC Žďas Žďár nad Sázavou 2:0
TJ Moravan Lednice - SK Zlín 1931 5:1
1. HFK Olomouc - FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:1
FC Kostelec na Hané - TJ Haná Prostějov 1:0

Skupina F:
FK Šumperk - SK Řetězárna Česká Ves 4:1
FK Drnovice - TJ Sokol Dub nad Moravou 1:3
FC Dosta Bystrc - Kníničky - 1. SK Prostějov 0:2
FK Šumperk - TJ Sokol Dub nad Moravou 1:0
FC Dosta Bystrc - Kníničky - SK Řetězárna Česká Ves 1:3
FK Drnovice - 1. SK Prostějov 0:2
FC Dosta Bystrc - Kníničky - TJ Sokol Dub nad Moravou 0:2
FK Šumperk - 1. SK Prostějov 1:1
FK Drnovice - SK Řetězárna Česká Ves 0:1

Skupina H:
FK Mohelnice - FK Němčice nad Hanou 3:0
FK SK Bosonohy - TJ Valašské Meziříčí 2:0
FK Mohelnice - TJ Valašské Meziříčí 0:0
FK SK Bosonohy - FK Němčice nad Hanou 2:0
FK Mohelnice - FK SK Bosonohy 2:1
TJ Valašské Meziříčí - FK Němčice nad Hanou 0:0

Skupina H:
FK Slavonín - TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 6:0
Litovel - Červenka - SK Loštice 0:0
FK Slavonín - SK Loštice 2:0
Litovel - Červenka - TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 1:2
FK Slavonín - Litovel - Červenka 4:1
SK Loštice - TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 1:0

Tabulky základních skupin:
Skupina A:
1. 1. HFK Olomouc 4 3 1 0 12:3 10
2. FC Kostelec na Hané 4 2 0 2 5:6 6
3. TJ Moravan Lednice 4 1 1 2 4:6 4
4. FK Mohelnice 4 1 1 2 2:7 4
5. FK Slavonín 4 0 3 1 0:1 3

Skupina B:
1. FC Žďas Žďár nad Sázavou 4 3 1 0 8:1 10
2. SK Zlín 1931 4 3 0 1 6:2 9
3. TJ Haná Prostějov 4 2 0 2 5:5 6
4. FK SK Bosonohy 4 1 1 2 5:4 4
5. Litovel - Červenka 4 0 0 4 1:121 0

Skupina C:
1. FK Šumperk 4 4 0 0 18:0 12
2. FK Drnovice 4 2 0 2 5:9 6
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 4 1 2 1 4:9 5
4. TJ Valašské Meziříčí 4 0 2 2 3:6 2
5. SK Loštice 4 0 2 2 1:7 2

Skupina D:
1. 1. SK Prostějov 4 3 1 0 14:1 10
2. TJ Sokol Dub nad Moravou 4 2 2 0 11:0 8
3. SK Řetězárna Česká Ves 4 2 1 1 7:3 7
4. FK Němčice nad Hanou 4 1 0 3 4:10 3
5. TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 4 0 0 4 0:21 0

Rozpis základních skupin:
Skupina A:
TJ Moravan Lednice – FK Mohelnice 1:0
1. HFK Olomouc – FC Kostelec na Hané 3:1
FK Slavonín – TJ Moravan Lednice 0:0
FK Mohelnice – 1. HFK Olomouc 0:5
FK Slavonín – FC Kostelec na Hané 0:1
TJ Moravan Lednice – 1. HFK Olomouc 2:4
FK Mohelnice – FK Slavonín 0:0
FC Kostelec na Hané – TJ Moravan Lednice 2:1
1. HFK Olomouc – FK Slavonín 0:0
FC Kostelec na Hané – FK Mohelnice 1:2

Skupina B:
FC Žďas Žďár nad Sázavou – TJ Haná Prostějov 2:0
SK Zlín 1931 – FK SK Bosonohy 1:0
Litovel – Červenka – FC Žďas Žďár nad Sázavou 0:4
TJ Haná Prostějov – SK Zlín 1931 1:3
Litovel – Červenka - FK SK Bosonohy 0:4
FC Žďas Žďár nad Sázavou – SK Zlín 1931 1:0
TJ Haná Prostějov – Litovel – Červenka 2:0
FK SK Bosonohy - FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:1
SK Zlín 1931 – Litovel – Červenka 2:1
FK SK Bosonohy – TJ Haná Prostějov 0:2

Skupina C:
FK Drnovice – FK Šumperk 0:3
SK Loštice – TJ Valašské Meziříčí 0:0
FC Dosta Bystrc – Kníničky – FK Drnovice 3:0
FK Šumperk – SK Loštice 0:5
FC Dosta Bystrc – Kníničky – TJ Valašské Meziříčí 1:1
FK Drnovice – SK Loštice 2:1
FK Šumperk - FC Dosta Bystrc – Kníničky 8:0
TJ Valašské Meziříčí – FK Drnovice 2:3
SK Loštice - FC Dosta Bystrc – Kníničky 0:0
TJ Valašské Meziříčí – FK Šumperk 0:2

Skupina D:
1. SK Prostějov – TJ Sokol Dub nad Moravou 0:0
FK Němčice nad Hanou – TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 4:0
SK Řetězárna Česká Ves – 1. SK Prostějov 1:2
TJ Sokol Dub nad Moravou - FK Němčice nad Hanou 3:0
SK Řetězárna Česká Ves - TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 2:0
1. SK Prostějov - FK Němčice nad Hanou 4:0
TJ Sokol Dub nad Moravou – SK Řetězárna Česká Ves 1:1
TJ Spartak Budišov nad Budišovkou – 1. SK Prostějov 0:8
FK Němčice nad Hanou - SK Řetězárna Česká Ves 0:3
TJ Spartak Budišov nad Budišovkou - TJ Sokol Dub nad Moravou 0:7