4:1

konec (2:1)

20.05.2017, 17:00 • 28. kolo • Info o změnách stavu (Petr Dejnožka)

Tipsport: 1.1 7.0 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tým zvládl povinné vítězství proti poslednímu celku tabulky bravurně a znovu se tím přiblížil špičce České fotbalové ligy. (18:57:59)

90

90

Žlutou kartu dostává Dominik Hradecký (FK Tachov).

74

Žlutou kartu dostává Martin Hoffmann (FK Tachov).

65

Žlutou kartu dostává Ondřej Vrabec (FK Hořovicko).

61

Žlutou kartu dostává Matěj Kyndl (FK Tachov).

60

Žlutou kartu dostává Martin Nademlejnský (FK Hořovicko).

60

Tachov právě vstřelil branku!
Domácí celek pokračuje v kanonádě, čtvrtou trefu do hostující sítě přidává PETR DOŠLÝ – 4:1!

50

Domácí se prosazují i v úvodu druhé půle, na rozdíl dvou branek pomohl odskočit gólem MATĚJ KYNDL – 3:1!

46

45

11

Jestli bude tato přestřelka i nadále pokračovat, čeká nás nesmírně atraktivní utkání! V jedenácté minutě první půle vrací vedení na stranu domácích TOMÁŠ HÁJOVSKÝ – 2:1!

8

Hořovicko právě vstřelilo branku!
Po třech minutách je znovu vyrovnáno, míč za brankáře Turka dostal JAN BEŽÓ – 1:1!

5

Bleskový nástup domácího Tachova přináší ovoce, favorita poslal do vedení FRANTIŠEK DVOŘÁK – 1:0!

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.